Mam pytanie czemu dużo ludzi chce transferu Dybali, ja osobiście tego nie rozumiem jest słaby wyszedł mu mecz z nami i tyle nawet w słabej serie a miał mało bramek i asyst.
Mam pytanie czemu dużo ludzi chce transferu Dybali, ja osobiście tego nie rozumiem jest słaby wyszedł mu mecz z nami i tyle nawet w słabej serie a miał mało bramek i asyst.
Wielkie dzięki za info , i tak jest to jakaś kpina 6 dni przed startem ligi, a my ludzie którzy płacą nic nie wiemy na ten temat w lidze angielskiej jest to nie do pomyślenia.Pozdrawiam wszystkich kibiców la liga!!!!
Komentarze
2
Mam pytanie czemu dużo ludzi chce transferu Dybali, ja osobiście tego nie rozumiem jest słaby wyszedł mu mecz z nami i tyle nawet w słabej serie a miał mało bramek i asyst.
0
Pożyjemy zobaczymy!!!!
0
Każdy woli ,ale nawet Messi ma zły dzień to wtedy był Ney!!!
0
Wiem!!! Nawet jakby był brany pod uwagę to Abramowicz go nie puści bo nie znajdzie zmiennika za niego!!!
0
Ale on nie ma przypominać Messiego tylko Neya!!!!
4
No i od tego Właśnie był Rakieta !!!!!!!!! Biegał od pola karnego do pola karnego niedoceniany przez większość !!!!
2
Mam pytanie czemu dużo ludzi chce transferu Dybali, ja osobiście tego nie rozumiem jest słaby wyszedł mu mecz z nami i tyle nawet w słabej serie a miał mało bramek i asyst.
1
Coutinho is a done deal. Personal terms agreed. He may be presented at the Camp Nou before the Joan Gamper Trophy.
1
Witam wszystkich kibiców La LIGA!!!Słuchajcie czy już wiadomo gdzie będzie transmitowana LA LIGA???
1
Wielkie dzięki za info , i tak jest to jakaś kpina 6 dni przed startem ligi, a my ludzie którzy płacą nic nie wiemy na ten temat w lidze angielskiej jest to nie do pomyślenia.Pozdrawiam wszystkich kibiców la liga!!!!