14 sierpnia 2008, 15:54
0
A jaka ocena dla trenera? ;D Veb!!!
8 sierpnia 2008, 09:23
ciekawe czy można ich za to zaskarżyć... VeB!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A jaka ocena dla trenera? ;D Veb!!!
0
ciekawe czy można ich za to zaskarżyć... VeB!!!
0
A jaka ocena dla trenera? ;D Veb!!!
0
ciekawe czy można ich za to zaskarżyć... VeB!!!