0

dla mnie pedro i xavi 1, pierwszy raz widziałem xaciego tak niecelnego i tak bez pomysłu, a co do pedro to tylko raz na 90 minut coś zrobił chodzi mi o powrót w 2połowie i odbiór a tak to NIC NIC NIC. zero wyjścia na pozycje nic kompletne DNNNOOOO!

0

przyjemny meczyk, brawo dla granady, sędzia tylko kiepski

0

tello-pedro
iniesta-thiago
ale znając naszych trenerów zmiany będą od około 70minuty, troche mi to naszego Franciszka przypomina i jego zmiany;d

0

My tu gadu gadu ale niew zarząd da mu kontrakt długości messiego, bo obecny jest do 2015

0

ofensywa ma kryzys.

0

puszczają pedro bo to wychowanek i chodź gra w kratke częściej gra piach ale biega i robi presing;/ A Villi nie dadzą sie odrodzić bo kupią NEYMARA ;/

0

MadridistaForEver,
ZIOM MA RACJE

0

WYTŁUMACZY MI KTOŚ COŚ?
Dlaczego przy wyniku 1;0 gry obrona realu idzie wyżej, mamy Fabregasa, Xaviego i Inieste co potrafią dać piłke prostopadłą. A my klepiemy i oddajemy na pół rezerwowemu Realowi piłke? A Pedro co??? Kpina trafi jak ma na pustą i nic zero ruchu to że biega jak porażony to jedynu plus na miejscu Villi odszedłbym teraz chłopak sie marnuje. Brawo dla realu za piękną walke(Ronaldo goni piłke a Pinto sie zastawia i odbiera chodz wychodzi)

0

jednego nie pojmuje wytłumaczcie mi??
Dlaczego jak prowadzimy 1;0 R

0

Illa MaraVillaaaaaa:) tyle w temacie;d może to śmieszne ale czuje że on będzie teraz 2młodość przeżywał;d

0

pora na inieste dać mu taki sam jak messiemu bo ten ma chyba do 2015

0

Alexis się stara.... czegoś brakuje ale widać postępy i to duże, więc napawa to optymizmem, villa zajebiscie. Fabregas genialnie. Będzie boleć głową tito jaki skład wystawić:)))

0

uwielbiam go;) ale przyznam że nie wierze, messi kocha strzelać gole i bić rekordy;)) i daj mu panie Borze jak najwiecej;p

0

pedro chyba troszke przesadzona ocena. a 1 gol to wina pique a nie mascherano;)

0

Neymar to czysty zysk ekonomiczny, a i podejrzewam że spory zysk dla drużyny..

0

W pierwszym meczu półfinałowym real zagra bez Casillas,Ramos, Pepe, Coentrão i Di María. Tych 3 pierwszych to poważne osłabienie niestety.....

0

villa czuje sie napewno dobrze, bo wie że po urazie się nie wchodzi odrazu.. napewno dostanie dzisiaj z 20-30min i w lidze wejdze w 1 zobaczycie;) VeB Po zwycięstwo;)

0

racje ma z katarem;/ za grosze sprzedalismy im ponad 100letnią historie, a manchester dostał sporo więcej od amerykańców;/ haha z tym laporta ma racje

0

w ostatnim meczu było widać jak brakowało klasycznej 9, było tyle miejsca bo ich obrona grała dość wysoko, ale praktycznie nie miał kto wychodzic na czystą pozycje a to dawid robi genialnie chodź często spalonego łapie ale to jest ryzyko wkalkulowane;) Villa

0

w ostatnim meczu było widać jak brakowało klasycznej 9, było tyle miejsca bo ich obrona grała dość wysoko, ale praktycznie nie miał kto wychodzic na czystą pozycje a to dawid robi genialnie chodź często spalonego łapie ale to jest ryzyko wkalkulowane

0

Joe Hart tyle w temacie, VV dziękujemy za fajne lata, lepsze i gorsze chwile ale całokształt po sobie zostawiłeś pozytywny;)

0

sanchez ogarnij troche;/ rok temu w madrycie waliłeś kozacką brame a teraz masz wykończenia gorsze jak ja a ja gram amatorsko;/ a cie naprawde uwielbiam...

0

Fabregas sie odbudował, teraz na ciebie kolej Alexisie;) A Sergio MAGIA ZM 10

0

Niestety ale sanchez to nasz kaka;( chociaż bardzo go lubie i szanuje jako piłkarza, bo umiejetności ma wielkie ale on sie nie przebudzi,dla niego samego najepsza będzie zmiana klubu, cała otoczka najlepszego klubu świata go przerasta, wydaje mi sie że to sprawa głowy bo umiejętności ma. A co do meczu to fajne i spokojne zwycięstwo, pozdrawiam

0

hehe to może zaraz jakiś wyskoczy że kibicuje barcelonie i realowi;D

0

alexis m potencjał;d żeby chłopak tylko odwagi dostał to mamy genialnego skrzydłowego;p

0

dobrze chłopak zrobił, dzieci przestańcie go hejtować. na szbkości kiwał i strzał kontrujący kto troche gra wie że z 20merów nie jest to łatwe

0

na realmadryt.pl potrzebna karetka!!!:D zaraz chłopaki świńskiej grypy ze złości dostaną;d

0

Dzięki LEO za te piękne chwile z tobą;) Dzięki tobie potrafie się uśmiechać do Tv;)

0

czepiacie sie alexisa ale pedro gra podobnie a stawianie na niego ciągle już mnie denerwuje nie mówie żeby dali ville ale tello już lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?