teraz go cenicie ale pod koniec tamtego sezonu prawie kazdy na niego najezdzal nikt nie mowil Rijkaard tylko "ryjek" ja na jego miejscu poszedlbym do realu zeby zrobic na zlosc kibicą ktorzy mieszali go z blotem. VeB
teraz go cenicie ale pod koniec tamtego sezonu prawie kazdy na niego najezdzal nikt nie mowil Rijkaard tylko "ryjek" ja na jego miejscu poszedlbym do realu zeby zrobic na zlosc kibicą ktorzy mieszali go z blotem. VeB
teraz go cenicie ale pod koniec tamtego sezonu prawie kazdy na niego najezdzal nikt nie mowil Rijkaard tylko "ryjek" ja na jego miejscu poszedlbym do realu zeby zrobic na zlosc kibicą ktorzy mieszali go z blotem. VeB
teraz go cenicie ale pod koniec tamtego sezonu prawie kazdy na niego najezdzal nikt nie mowil Rijkaard tylko "ryjek" ja na jego miejscu poszedlbym do realu zeby zrobic na zlosc kibicą ktorzy mieszali go z blotem. VeB
Komentarze
0
do aboutreka:
przyznaje ze Barca byla dzisiaj gorszym zespolem, ale za to byla o wiele lepsza na Camp Nou wiec nie pierdziel mi ze Barca jest niezasluzenie w finale
0
teraz go cenicie ale pod koniec tamtego sezonu prawie kazdy na niego najezdzal nikt nie mowil Rijkaard tylko "ryjek" ja na jego miejscu poszedlbym do realu zeby zrobic na zlosc kibicą ktorzy mieszali go z blotem. VeB
0
teraz go cenicie ale pod koniec tamtego sezonu prawie kazdy na niego najezdzal nikt nie mowil Rijkaard tylko "ryjek" ja na jego miejscu poszedlbym do realu zeby zrobic na zlosc kibicą ktorzy mieszali go z blotem. VeB
0
do aboutreka:
przyznaje ze Barca byla dzisiaj gorszym zespolem, ale za to byla o wiele lepsza na Camp Nou wiec nie pierdziel mi ze Barca jest niezasluzenie w finale
0
teraz go cenicie ale pod koniec tamtego sezonu prawie kazdy na niego najezdzal nikt nie mowil Rijkaard tylko "ryjek" ja na jego miejscu poszedlbym do realu zeby zrobic na zlosc kibicą ktorzy mieszali go z blotem. VeB
0
teraz go cenicie ale pod koniec tamtego sezonu prawie kazdy na niego najezdzal nikt nie mowil Rijkaard tylko "ryjek" ja na jego miejscu poszedlbym do realu zeby zrobic na zlosc kibicą ktorzy mieszali go z blotem. VeB