O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

do aboutreka:

przyznaje ze Barca byla dzisiaj gorszym zespolem, ale za to byla o wiele lepsza na Camp Nou wiec nie pierdziel mi ze Barca jest niezasluzenie w finale

0

teraz go cenicie ale pod koniec tamtego sezonu prawie kazdy na niego najezdzal nikt nie mowil Rijkaard tylko "ryjek" ja na jego miejscu poszedlbym do realu zeby zrobic na zlosc kibicą ktorzy mieszali go z blotem. VeB

0

teraz go cenicie ale pod koniec tamtego sezonu prawie kazdy na niego najezdzal nikt nie mowil Rijkaard tylko "ryjek" ja na jego miejscu poszedlbym do realu zeby zrobic na zlosc kibicą ktorzy mieszali go z blotem. VeB

Zobacz wszystkie

0

do aboutreka:

przyznaje ze Barca byla dzisiaj gorszym zespolem, ale za to byla o wiele lepsza na Camp Nou wiec nie pierdziel mi ze Barca jest niezasluzenie w finale

0

teraz go cenicie ale pod koniec tamtego sezonu prawie kazdy na niego najezdzal nikt nie mowil Rijkaard tylko "ryjek" ja na jego miejscu poszedlbym do realu zeby zrobic na zlosc kibicą ktorzy mieszali go z blotem. VeB

0

teraz go cenicie ale pod koniec tamtego sezonu prawie kazdy na niego najezdzal nikt nie mowil Rijkaard tylko "ryjek" ja na jego miejscu poszedlbym do realu zeby zrobic na zlosc kibicą ktorzy mieszali go z blotem. VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?