Gdyby nie to, ze City zazada za niego wielkiej kasy, to Barca powinna zrobic wszystko by Yaya wrocil na Camp Nou... Pokazal na wyspach jak genialnym oraz mocnym jest graczem. Nawet jesli mialby byc zmiennikiem, to w dobie znizkowej formy Xaviego zawodnik taki jak Toure bylby swietnym uzupelnieniem srodkowej formacji. Wypozyczmy Roberto, sprzedajmy Songa (ktorego bardzo szanuje i lubie personalnie, lecz to nie ta klasa zawodnika) i wtedy znajda sie minuty dla Yayi.
Pomysł ze sciagnieciem Mathieu jest dosc oryginalny. Owszem, to zawodnik doswiadczony i w bloku defensywnym Valencii spisuje sie bardzo dobrze, zdobywajac nawet bramki i zaliczajac asysty, ale czy kosztem mlodych graczy, ktorzy musza sie juz ogrywac Barca musi sciagac gracza, ktory jest zagadka w podeszlym wieku? Bartra, Bagnack - oni tylko czekaja na to az ujrza swoje nazwisko na liscie zawodnikow wybiegajacych na murawe od pierwszej minuty. Marc udowodnil w tym sezonie, ze ma ogromny potencjal, trzeba dac mu szanse, to moze byc w przyszlosci lider defensywy przez wiele lat. Jesli chodzi o zakupy, do zdecydowanie bardziej podoba mi sie pomysl sciagniecia Marquinhosa, Mangali czy Mirandy...
Rafinha, Deulofeu, Neymar i Bartra to przyszłość tego klubu, mam nadzieję, że każdy z nich dołoży wszelkich starań by indywidualnie oraz drużynowo osiągnąć wszystko co tylko się da. Ciekawym pomysłem byłoby sprowadzenie Halilovic'a oraz Gabigol'a, a także wprowadzanie do składu takich zawodników jak Grimaldo, Rolon czy Bagnack.
Niektórzy nie mają pojęcia o sytuacji Rafinhy w klubie, a na forum próbują usilnie dorzucić swoje trzy grosze... Nasz młody utalentowany gracz wystąpił nie raz na skrzydle, owszem, natomiast zdecydowana większość spotkań rozegrał na pozycji pomocnika, rozgrywającego. Polecam obejrzeć więcej niż jeden mecz Celty Vigo, która swoją drogą prezentuje ciekawy futbol, brak jej jedynie klasowej defensywny i snajpera z prawdziwego zdarzenia.
Bramka Leo z Milanem byla nie tylko ladna ale rowniez bardzo wazna! Szybko otworzony mecz, Milan poczul oddech na plecach i finalnie remontada sie udala :)
Tello nie jest zadna konkurencja dla Deulofeu... A przy dobrych wiatrach Deu moglby wzniesc sie na poziom Pedro juz w przyszly sezonie. Jego powrot i minuty w pierwszym zespole moga dac powiew swiezosci i nowej sily.
Sprzedajmy Tello, poki jest cokolwiek wart. Nie moge juz patrzec na jego strasznie przewidywalne zwody (zna je juz chyba kazdy obronca swiata) i czesto nieporadnosc w celnosci czy kontroli pilki... Subiektywna opinia, do ktorej mam prawo. O Cuence nie wiem co powiedziec, moglby dostac wreszcie kilka minut...
Pozwolę sobie nie zgodzić się z określeniem autora - "wielki talent". Oglądałem kilka meczów z jego udziałem i jego gra zupełnie mi nie przypada do gustu... Wiadomo, że każdy młody chce się wybić, chce się wyróżnić na tle kolegów, natomiast maniery i zachowanie na boisku Tonnego sugerują, że to zawodnik który za wszelką cenę przedkłada dobro swoje nad dobro drużyny... Nieustające strzały często z bezsensownych pozycji, dryblingi... Może coś w nim drzemie, natomiast psychika jest do naprawy już na starcie. Barcelona nie może stać się drużyną indywidualistów, od lat stanowimy spójność, dlatego między innymi odszedł zazdrosny Eto'o i Ibra... Jeśli Sanabria chce odejść, życzę mu powodzenia. Nolito też odszedł, póki co Europy za mocno nie zwojował.
idąc tokiem myślenia ludzi, którzy pragną obejrzeć mecz FA vs. BBVA, można pokusić się o organizację meczu Europa vs. Reszta Świata... ciekawie by to wyglądało, a dochód z praw do transmisji niebywały... jak to widzę? otóż:
Europa: Casillas, Lahm, Ramos, Chiellini, Alba, Schweinstiger, Iniesta, Pirlo, Ronaldo, Ibrahimovic, Ribery
Reszta Świata: Julio Cesar, Alves, Thiago Silva, Garay, Marcelo, Yaya Toure, Vidal, Ramires, Neymar, Aguero, Messi
Ogladalismy chyba inny mecz... Porownaj swoja opinie i ocene fcbarca.com z hiszpanskimi fanpage'ami i spolecznoscia zagraniczna... Przypieliscie Songowi metke drewniaka i nie potraficie docenic, ze wobec swietnego i agresywnego Betisu rozegral dobre spotkanie...
W pierwszej połowie Song owszem był trochę zmieszany, lecz w drugiej zagrał bardzo dobrze... Kilka niedokładnych zagrań było wywołanych brakiem komunikacji z obrońcami, więc o oni odpowiadają za to. Song zasłużył na 7.
Teraz cos o Montoy'i - rozumiem, że za asyste doliczyliście mu 2 punkty w skali ocen? Ten zawodnik dawał się notorycznie ogrywać "na raz", miał sporadyczną ilość udanych odbiorów i zagrań, które potwierdzają jedynie regułę jaką była beznadziejna gra. Młody musi się jeszcze wiele nauczyć, bo jeśli tak dalej pójdzie to sugeruje szybką sprzedaż, podobnie jak w przypadku Tello... A skoro już mówimy o Cristianie, to w tym sezonie nie pokazuje absolutnie niczego, oprócz czytelności jego zagrań i zwodów dokłada dziwną nieporadność w prostym kopnięciu piłki, tragedia. Barca powinna zacząć powoli sprawdzać innych młodych zawodników ze szkółki, moja sugestia: Grimaldo, Dongou i Rolon.
stelios - skoro zagraja wysokim pressingiem, tak jak sugerujesz, to chcesz ustawic 3 obroncow? nie sadzisz, ze to za malo? powinnismy zagrac standardowym ustawieniem.
Visca El Barca!
Andres Iniesta jest kluczową postacią, na treningu wyglądał bardzo obiecująco i wydaje mi się, że powinien jutro zagrać. Musimy na niego liczyć, bo wnosi do zespołu wielką jakość i póki co ani Thiago, ani tym bardziej Keita nie są w stanie go zastępować. Vamos Iniesta!
Proponuje również zapoznanie się z charakterystyką naszego młodego juniora - MAXI ROLON, specjalnie przygotowaną dla miłośników FCB. http://futbolclubbarcelona.blog.pl/2012/01/07/maxi-rolon-sladami-messiego/ ZAPRASZAM !
Villa wraca do zdrowia, a nasi weterani dzisiaj zaczynają pasjonujące rozgrywki dla emerytów! Indoor Liga Fertiberia. Zapraszam do lektury - http://futbolclubbarcelona.blog.pl/
Jesli chodzi o tłumacznie artykulu zamieszczonego na stronie SPORTU, to dostrzegam wielką swobodę i wiele przekręceń. Ale cóż, liczy się samo przesłanie i lojalność Messiego. Zapraszam - http://futbolclubbarcelona.blog.pl/
pyrzo - okej, ja jedynie przypominam, i nie napisalem nic o warunkach pobytu :) wiadomo, ze Rafa jedynie trenuje...
ps. jesli mozesz to nie przekrecaj tak drastycznie tego nicku, wiem, ze jest smieszny, ale trzymajmy sie pewnych regul.
VeB!
Nie tylko Henry wrocil do Europy... Marquez w Ciutat Esporitva Joan Gamper.
Polecam bloga o FC Barcelonie - http://futbolclubbarcelona.blog.pl/
Visca El Barca!
co do Cesca to nadal nie jestem przekonany, czy placenie tak duzych kwot w obecnej sytuacji finansowej jest odpowiednie. mozna przeciez siegnac po kogos tanszego, perspektywicznego.
Villa ma to do siebie, ze czesto ryzykuje piekna akcje swoim indywidualnym pragnieniem zdobycia gola - wychodzi mu to znakomicie, strzela piekne i mnostwo goli. Mam nadzieje, ze Hiszpania wygra Mundial, a po drodze pomsci Argentyne.
1
Zyjesz marzeniami...
1
Gdyby nie to, ze City zazada za niego wielkiej kasy, to Barca powinna zrobic wszystko by Yaya wrocil na Camp Nou... Pokazal na wyspach jak genialnym oraz mocnym jest graczem. Nawet jesli mialby byc zmiennikiem, to w dobie znizkowej formy Xaviego zawodnik taki jak Toure bylby swietnym uzupelnieniem srodkowej formacji. Wypozyczmy Roberto, sprzedajmy Songa (ktorego bardzo szanuje i lubie personalnie, lecz to nie ta klasa zawodnika) i wtedy znajda sie minuty dla Yayi.
0
Pomysł ze sciagnieciem Mathieu jest dosc oryginalny. Owszem, to zawodnik doswiadczony i w bloku defensywnym Valencii spisuje sie bardzo dobrze, zdobywajac nawet bramki i zaliczajac asysty, ale czy kosztem mlodych graczy, ktorzy musza sie juz ogrywac Barca musi sciagac gracza, ktory jest zagadka w podeszlym wieku? Bartra, Bagnack - oni tylko czekaja na to az ujrza swoje nazwisko na liscie zawodnikow wybiegajacych na murawe od pierwszej minuty. Marc udowodnil w tym sezonie, ze ma ogromny potencjal, trzeba dac mu szanse, to moze byc w przyszlosci lider defensywy przez wiele lat. Jesli chodzi o zakupy, do zdecydowanie bardziej podoba mi sie pomysl sciagniecia Marquinhosa, Mangali czy Mirandy...
1
Mam nadzieje, że zarząd okaże się na tyle rozsądny i sprzeda Tello póki jest młody i cokolwiek wart... Szybkość to nie wszystko.
0
Rafinha, Deulofeu, Neymar i Bartra to przyszłość tego klubu, mam nadzieję, że każdy z nich dołoży wszelkich starań by indywidualnie oraz drużynowo osiągnąć wszystko co tylko się da. Ciekawym pomysłem byłoby sprowadzenie Halilovic'a oraz Gabigol'a, a także wprowadzanie do składu takich zawodników jak Grimaldo, Rolon czy Bagnack.
0
Niektórzy nie mają pojęcia o sytuacji Rafinhy w klubie, a na forum próbują usilnie dorzucić swoje trzy grosze... Nasz młody utalentowany gracz wystąpił nie raz na skrzydle, owszem, natomiast zdecydowana większość spotkań rozegrał na pozycji pomocnika, rozgrywającego. Polecam obejrzeć więcej niż jeden mecz Celty Vigo, która swoją drogą prezentuje ciekawy futbol, brak jej jedynie klasowej defensywny i snajpera z prawdziwego zdarzenia.
0
Szybki środkowy obrońca oraz waleczny i błyskotliwy rozgrywający powinni być priorytetem.
0
Bramka Leo z Milanem byla nie tylko ladna ale rowniez bardzo wazna! Szybko otworzony mecz, Milan poczul oddech na plecach i finalnie remontada sie udala :)
0
Tello nie jest zadna konkurencja dla Deulofeu... A przy dobrych wiatrach Deu moglby wzniesc sie na poziom Pedro juz w przyszly sezonie. Jego powrot i minuty w pierwszym zespole moga dac powiew swiezosci i nowej sily.
0
W Celcie gra na srodku pomocy. Czasami dostaje role wolnego elektronu w srodku polu - od defensywnego pomocnika po ofensywnego rozgrywajacego.
0
Sprzedajmy Tello, poki jest cokolwiek wart. Nie moge juz patrzec na jego strasznie przewidywalne zwody (zna je juz chyba kazdy obronca swiata) i czesto nieporadnosc w celnosci czy kontroli pilki... Subiektywna opinia, do ktorej mam prawo. O Cuence nie wiem co powiedziec, moglby dostac wreszcie kilka minut...
0
Pozwolę sobie nie zgodzić się z określeniem autora - "wielki talent". Oglądałem kilka meczów z jego udziałem i jego gra zupełnie mi nie przypada do gustu... Wiadomo, że każdy młody chce się wybić, chce się wyróżnić na tle kolegów, natomiast maniery i zachowanie na boisku Tonnego sugerują, że to zawodnik który za wszelką cenę przedkłada dobro swoje nad dobro drużyny... Nieustające strzały często z bezsensownych pozycji, dryblingi... Może coś w nim drzemie, natomiast psychika jest do naprawy już na starcie. Barcelona nie może stać się drużyną indywidualistów, od lat stanowimy spójność, dlatego między innymi odszedł zazdrosny Eto'o i Ibra... Jeśli Sanabria chce odejść, życzę mu powodzenia. Nolito też odszedł, póki co Europy za mocno nie zwojował.
0
idąc tokiem myślenia ludzi, którzy pragną obejrzeć mecz FA vs. BBVA, można pokusić się o organizację meczu Europa vs. Reszta Świata... ciekawie by to wyglądało, a dochód z praw do transmisji niebywały... jak to widzę? otóż:
Europa: Casillas, Lahm, Ramos, Chiellini, Alba, Schweinstiger, Iniesta, Pirlo, Ronaldo, Ibrahimovic, Ribery
Reszta Świata: Julio Cesar, Alves, Thiago Silva, Garay, Marcelo, Yaya Toure, Vidal, Ramires, Neymar, Aguero, Messi
0
miło by było zobaczyć highlights z tego spotkania...
0
Ogladalismy chyba inny mecz... Porownaj swoja opinie i ocene fcbarca.com z hiszpanskimi fanpage'ami i spolecznoscia zagraniczna... Przypieliscie Songowi metke drewniaka i nie potraficie docenic, ze wobec swietnego i agresywnego Betisu rozegral dobre spotkanie...
0
W pierwszej połowie Song owszem był trochę zmieszany, lecz w drugiej zagrał bardzo dobrze... Kilka niedokładnych zagrań było wywołanych brakiem komunikacji z obrońcami, więc o oni odpowiadają za to. Song zasłużył na 7.
Teraz cos o Montoy'i - rozumiem, że za asyste doliczyliście mu 2 punkty w skali ocen? Ten zawodnik dawał się notorycznie ogrywać "na raz", miał sporadyczną ilość udanych odbiorów i zagrań, które potwierdzają jedynie regułę jaką była beznadziejna gra. Młody musi się jeszcze wiele nauczyć, bo jeśli tak dalej pójdzie to sugeruje szybką sprzedaż, podobnie jak w przypadku Tello... A skoro już mówimy o Cristianie, to w tym sezonie nie pokazuje absolutnie niczego, oprócz czytelności jego zagrań i zwodów dokłada dziwną nieporadność w prostym kopnięciu piłki, tragedia. Barca powinna zacząć powoli sprawdzać innych młodych zawodników ze szkółki, moja sugestia: Grimaldo, Dongou i Rolon.
0
Barca jest na fali, Xavi jest w zawrotnej formie, a Messi jak zwykle zabojczo skuteczny. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze - zwyciestwo. Derby derbami, a jak podaje SPORT, nasz ulubiony lewy defensor przedluzy kontrakt w najblizszym tygodniu. Zapraszam do lektury - http://futbolclubbarcelona.blog.pl/2012/01/08/abidal-przedluzy-kontrakt-juz-w-najblizszym-tygodniu/
0
stelios - skoro zagraja wysokim pressingiem, tak jak sugerujesz, to chcesz ustawic 3 obroncow? nie sadzisz, ze to za malo? powinnismy zagrac standardowym ustawieniem.
Visca El Barca!
0
Andres Iniesta jest kluczową postacią, na treningu wyglądał bardzo obiecująco i wydaje mi się, że powinien jutro zagrać. Musimy na niego liczyć, bo wnosi do zespołu wielką jakość i póki co ani Thiago, ani tym bardziej Keita nie są w stanie go zastępować. Vamos Iniesta!
Proponuje również zapoznanie się z charakterystyką naszego młodego juniora - MAXI ROLON, specjalnie przygotowaną dla miłośników FCB. http://futbolclubbarcelona.blog.pl/2012/01/07/maxi-rolon-sladami-messiego/ ZAPRASZAM !
0
Villa wraca do zdrowia, a nasi weterani dzisiaj zaczynają pasjonujące rozgrywki dla emerytów! Indoor Liga Fertiberia. Zapraszam do lektury - http://futbolclubbarcelona.blog.pl/
0
Jesli chodzi o tłumacznie artykulu zamieszczonego na stronie SPORTU, to dostrzegam wielką swobodę i wiele przekręceń. Ale cóż, liczy się samo przesłanie i lojalność Messiego. Zapraszam - http://futbolclubbarcelona.blog.pl/
0
Oby Guardiola ustawił drużynę w odpowiedni sposób, Espanyol od zawsze był niewygodnym rywalem. A dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli - David Villa obecny na treningu! Zapraszam do lektury - http://futbolclubbarcelona.blog.pl/2012/01/07/david-villa-na-treningu/
0
Solidny, lecz za stary. Dajmy szansę wykazać się młodym...
Apropos młodych talentów, oto artykuł bazowany na ankiecie Mundo Deportivo - zapraszam do lektury! http://futbolclubbarcelona.blog.pl/2012/01/07/fani-polegaja-na-prognozach-isaaca-i-deulofeu/
0
Zapraszam do króciutkiej lektury. Zapowiedź Derbi Catalan, które już w najbliższą niedzielę! Visca El Barca!
http://futbolclubbarcelona.blog.pl/2012/01/06/przed-derbi-catalan-espanyol-vs-barca/
0
pyrzo - okej, ja jedynie przypominam, i nie napisalem nic o warunkach pobytu :) wiadomo, ze Rafa jedynie trenuje...
ps. jesli mozesz to nie przekrecaj tak drastycznie tego nicku, wiem, ze jest smieszny, ale trzymajmy sie pewnych regul.
VeB!
0
Nie tylko Henry wrocil do Europy... Marquez w Ciutat Esporitva Joan Gamper.
Polecam bloga o FC Barcelonie - http://futbolclubbarcelona.blog.pl/
Visca El Barca!
0
fanthomas
ogladalem, polecam. ciekawy dokument ;).
co do Cesca to nadal nie jestem przekonany, czy placenie tak duzych kwot w obecnej sytuacji finansowej jest odpowiednie. mozna przeciez siegnac po kogos tanszego, perspektywicznego.
0
Javier... reszty prawie nie znam, wiec nie mam na jakiej podstawie wybierac.
0
Villa ma to do siebie, ze czesto ryzykuje piekna akcje swoim indywidualnym pragnieniem zdobycia gola - wychodzi mu to znakomicie, strzela piekne i mnostwo goli. Mam nadzieje, ze Hiszpania wygra Mundial, a po drodze pomsci Argentyne.
Vamos Barca! Vamos Villa!
0
Zdecydowanie Fabio. Jak ulal na lewa flanke. Tyle temacie.
Szkoda, ze Bayern go bedzie mial.