2

@ranger3120 pianino

0

@Colin94 pan Bober

1

0

@thorin ja miałem tak przez 2 lata, prawie co noc. Straszne uczucie, do tej pory mam problemy ze snem przez to. Podziały obrazki święte przy łóżku, przeklinanie i zmiana trybu życia.

0

Ucięło wam liczbę graczy Barcelony, którzy wygrali turniej. A tak to świetny artykuł ;)

0

@Karoks niekoniecznie przy wyniku 3:0 Dembele może coś takiego zrobić. Wystarczy przypomnieć sobie pamiętny pierwszy mecz z Liverpoolem gdzie Dembele nie trafił na 4:0 co się na nas pięknie zemściło :D

1

@VeVoS w końcu sensowny komentarz. W tym meczu nie ma żadnej winy Xaviego. Grał tym co ma na środku obrony. Brawa dla niego za zmotywowanie chłopaków, dawno nie widziałem aż tak intensywnego meczu w wykonaniu Barcelony. Winni są pojedynczy piłkarze tacy jak Pique, Eric i Busquet.

0

@xDoMinO26x nie zgadzam się, byłem w czwartek i ludzi było o wiele mniej niż w piątek. Ale tak czy siak swoje trzeba odstać do głównych atrakcji ;)

0

@Drogba1 ironia ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?