tomo2203
Dołączył/a: wrzesień 2014
ŻORY
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
57
Szkoda tylko trochę ze tak miło się nie zachowywał jak Leo zdobywał złote piłki...
Ale i tak fajnie sie to ogląda :)
4
Jak donosi na Twitterze Creus @creus_fcb:
Messi: 'Nie domagałem się odejścia nikogo z klubu. Boli mnie to, bo te informacje wychodzą stąd, z mediów barcelońskich, nie z Madrytu'.
"Żadnych warunków żeby zostać nie stawiałem, bo nie zamierzam odchodzić. Chelsea. City... to wszystko kłamstwa"
"Mówi się, że domagałem się głowy trenera. Nigdy bym tego nie zrobił. Jestem zmęczony, bo robi się ze mnie kogoś, kto rządzi klubem"
13
na tapetkę w dobrej rozdzielczości :)
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/01/11/249AC0B900000578-2905786-image-a-110_1421013857580.jpg
1
lepsza jakość :)
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/01/11/249AC0B900000578-2905786-image-a-110_1421013857580.jpg
0
No to teraz klub ukara Luisa :D :D :D :D :D
2
Szybka informacja od COPE:
Leo Messi został uspokojony przez klub słowami, że "zwolnienie Luisa Enrique z Barcelony jest tylko kwestią godzin". (@J_Krecidlo)
10
To jest jak wygrana w toto-lotka :D :D :D :D
0
Dokładnie, Xavi jak zawsze ostatnimi czasy tylko zwalniał grę
0
Lucho nawet nie ma jaj by podać sie do dymisji. Martino>Luis
1
prima aprillis :D
2
0
NO I PRAWIDŁOWO :) CHOCIAŻ 21.00 TEŻ BYŁABY DOBRA
0
Zdaję sobie sprawę że najważniejsze jest zwycięstwo choćby 1-0 Ale mam nadzieję że dziś zobaczymy piękny mecz w wykonaniu Barcelony no i trochę bramek :)
0
Oby Suarez i Messi dziś nastrzelali goli :D
0
ja pier.... kiedy w końcu będą mecze o normalnej godzinie
0
Po co dośrodkowywać jak można grać TIKI SRAKĄ
0
Pozbyć się Alvesa i Busquetsa, ich lata już się dawno skończyły!
1
hehe najlepsze jest to ze Juve też nie bedzie :D
0
hehe oby tak :)
0
ale lepiej chyba zobaczyc na necie meczyk z polskim kom
0
Mam pytanie chce rozesłac link w grupach zrzeszajacych kibiców Barcelony za granicą i może ktoś podpowiedzieć czy prośba jest dobrze napisana ?
"Please help in the voting fans of Barcelona. Match FC Barcelona - Apoel Nicosia
Please http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa "
0
Zemsta najlepiej smakuje na zimno :)
0
beda takie głosy liczone?
1
Ludzie może ktoś jest kto zna hiszpański i dał by rade napisać na forach i stronkach hiszpanskich o pomoc w głosowaniu, bo już mamy prawie 1% straty ii jak sie nic nie zmieni to hala dzieci nas wydymają....