6

O lewy w 13 minut dał więcej niż ferran przez 70 min

0

@pax dobra dobra i tak pewnie tam w środku płacz że lewy a nie ferran

1

@arturek831 i bierzmy Ferrana na 9 w pierwszym składzie . To wteedyu będzie seria porażek i braku skutecznosci w polu karnym.

0

@Marusek jak ten chłop dał dla lewego 1 po meczy z realem... Kiedy lewy miał dubel ten pierwszy meecz 4:0

0

A co to za nowość FABREGAS jeszcze nie się nie skakał tutaj i nie piszę że ferran powinien wejść by znów zmarnować 3/2 setki i potem zwalić że to wina lewego bo z 2 setek z jednej zrobił bramkę a drugą zmarnował i pewnie jeszcze krzywo popatrzył na ferrana jak to ten strzelał na pustą ... a tak to by było 5/2 , a tak na poważnie to ferran zmarnował swoją szansę i tylko upewnił wszystkich że jest to dobry zmiennik a nie gość do 1 składu. I jeśli chodzi o zmiennika to Ferran jest bardzo nam potrzebny. Bo jest wszechstronny. Dlatego proszę te okienko i Goykers.... Nie kupujmy isaków i innch średniaków. Bo każdy średniak będzie gorszy od staruszka Lewego i to jest prawda... A szybkość gówno tak jak wykończenie jest zerowe. Goykersikk w następnym sezonie by wchodził nz 30-40 minut. By się we dwoje napędziali z lewym jak mmało kto bo ferran go nie napędza. A w 26/27 to juz lewy jako zmmiennik ale z wypłatą o wiele mniejszą... Taki nasz modric

1

@Kai0 ale tutaj czasem sędziowie na varze od spalonych bawią się w karykatury i mogą dorysować taki but by im się werrdykt zgadzał. Ostatnio zajęło im to 10 minut od spalonego .... Musieli na szybko zatrudnić grafika

0

Ja bym chciał dzisiaj by Raphinia wszedł z ławki bo musi odpocząc przez beneficą tak sammo yamal .. Lewy odpoczał ostatnio i do 60 minuty by mógł pograć. Atak bym widział / LS - Ferran SPO - Gavi OLMO- PS N- Lewy

0

@Pustelnik Goykers proszę niech go w nastęnptm roku kupią. Przecież jak on i lewy będzie się napędzać to tam na 9 nie będzie spadków formy. Bo jak lewy widzi jak rekin na pusta nie trafia to tutaj nie widzi żadnego zagrożenia jego pozycji

0

@Faro a ty troche umiesz czytać ?? Yamal podpisze kontrakt po 18 roku życia czyli w lipcu ... Ale lepiej nasrać i żygnąć niż pomyśleć najpierw

1

@4Fabregas4 bo pewnie Rogue lepszy od lewego i wiecej nam daje co koteczku mój kochany

0

@4Fabregas4 nie no zaraz umrę ze smiechu . Lepszą ?? od kiedy strzł na pustą bramkę , gdzie nikt Cie nie atakuje jest trudniejszy od wbiegania w pole karnę i posiadanie ułamka sekundy na decyzje i oddanie precyzyjnego strzłu z przeciwnikiem na plecach... Panie Fabgeras Choroszcz się kłania ... Ale nic to na szczeście nei zmieni bo tutaj na tym forum to jesteś takim gościem w kartonie co w USA krzyczy że ziemia jest płaska... Nikt nie neguje że potrzebujemy nowej 9 ... Nikt nie negouje że lewy ma spadek formy ... Ale kurwa Ferran daje o wiele mniej od lewego. Zobacz jak ruszaja się obrońcy kiedy jest ferran a jak lewy ... Lewy tylko sie ruszy to juz dwója do niego dobiega ferrana w dupie maja .. i sie nie dziwie jak na pustą nie umie trafić . Potrzebujemy kogoś takiego jak Goykers i dobrze by było jakby w następnym roku trafił to barcy i z meczu na mecz wypychał lewego ze skłądu. Bo po pierwsze lewy spowoduje że taki goykers będzie chciał dawać z siebie o wiele wiecej bo ma do przeskoczenia NAJLEPSZEGO napastnika na świecie. A lewy że nie będzie pozwalał sobie by ktoś go przegonił będzie też wiecej z sibie dawał. Ale Ferran nic takeigo nie powoduje bo to jest średniak który mógłby w Valencji być 1 , a w Barcy jest dobrym zmiennikiem bo jest wszechstronyy LS. N . PS ale nie nadaje się na 1 i tyle

1

Pewnie dostanę bana ale chuj. Redakcja zeszła na psy. Te oceny to jest kryminał. Nagonka na lewego zaczyna przypominać pana z wąsem i jego minecraft. Żałość. No nic artykuły tutaj zaczęły być dnem zostaje czytanie komentarzy bo są bardziej rzetelne. Dodatkowo wracając pisanie że Ferran grał dobrze ? Pierwszą połowa 4-5
Kontaktów z piłką no kurwa was tam przyćmiło. Cały świat pisze że Ferenc nie ma podjazdu do lewego a wy że jest lepszy i gra z nim lepiej wyglądała. Srala nie wyglądała chłop miał 2 klarowne szanse nie był naciskany i się zewrwl lewy jedną klarowną ale z naciskiem i nie trafił ale mimo wszystko był tam gdzie powinien i dał przewagę na 4:2 i winić tutaj lewego czy szczęsnego za przegraną ??? Winny jest rekin bez zębów i wylew obrony.

0

@KibicBarcy84 nooo la liga 3 karne a żółw za 200mln troszkę więcej i dalej mniej goli ????

1

A tak szczerze fajnie jakby to był taki nasz Modric. Bo potrzebujemy nowej 9 ale nie ferrana wystarczy spojrzeć na wczoraj. Kogoś z wysokiej półki kto by się zgodził wchodzić najpierw na 25-30 minut a od następnego sezonu 26/27 to by lewy był ten co potrafi wejść na te 15-20 minut to narobić różnicę na szpicy

0

@Marusek jak te krecisko po pierwszym el clasico 4:0 wystawił 1 dla
Lewego

0

Co najlepsze wczoraj jak wyszły składu napisałem że torees spierdoli dwie setki i będzie remis albo przegrana. Do przewidzenia z tym plackiem to było że będzie gra w 10’do zmiany na lewego

0

@Masp ojejku dla naszego rekinka słoneczko pewnie zaswiecilo i to było większa przeszkoda niż obrońca na plecach

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

6. Ferran to dobry zmiennik który swoją szybkością może namieszasz na zmęczonych przeciwników. Od początku jest za słaby bo nie potrafi się ustawiać, wykańczać akcji , wyciągać obrońców lewy to umie jedny problem to jego szybkość

1

@Remi1899 co ty pierdolisx miał 2 setki gzie
Lewy to jescze by buziaka dla bramkarza dal i je wpakował. A przy lewym to tak trochę przeciwnik mu na plecach siedział i mu przeszkadzał a i dodam że strzelił na 4:2 więc to nie wina lewego że obrona wylewu dostała na koniec

1

@Dawid ferran nie winny niczego. Biedny rekinem. Lewy po prostu za bardzo
Na niego patrzył i się speszył. Ale remisowi winny lewy co wszedł przed 70 minutą i strzel bramkę ale to on jest winny …. Nosz kurwa kolejny raz powiem że Ci co piszą artykuły tutaj to gebels od nich się pewnie uczył

0

No jebne fabregas dla ferrana za ten mecz 6 wystawił a dla Lewego 2 to podchodzi pod fanatyzm

2

@dzefrej234 tylko lewy strzelił a ferran konia walił

1

@FATTOMY taa a frrran kot na pustą nie trafił weź nie pierdol 80% winy spada na ferrana

0

@BISHBASHBOSH a mi że ferran wyszedł w pierwszym bo gy było z 6-4 jak już

2

@szczurzysyn a kurwa jest różnica nie jebac na pustą a mając przeciwnika który ciebie przytrzymuje i przeszkadza idioto

3

Dwie seteczki ferrana wyszły bokiem proszę wasz rekinnnnn

1

Patrzę już robactwo spod kamieni wyszło bo dla lewego jedna rzecz nie wyszła chodź gola strzał ale jak ferran na pustą nie trafił to siedzieli cichutko

4

Ooo gol lewy no kto by się spodziewał. Aa ferran się pewnie by nawet tam nie ustawił

0

@Czarny_ck chuja wypracował chlop podał
Tak jak ferran strzelił czyli bez siły …

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?