to zawodnicy Barcy dali Hiszpanii największe sukcesy piłkarskie na arenie narodowej więc najwyraźniej zapomniała o tym ta pani - z resztą po prostu niech zamilczy i juz a hymn niech zagrają katalonii i będzie po sprawie!
to zawodnicy Barcy dali Hiszpanii największe sukcesy piłkarskie na arenie narodowej więc najwyraźniej zapomniała o tym ta pani - z resztą po prostu niech zamilczy i juz a hymn niech zagrają katalonii i będzie po sprawie!
Witam Wszystkich
Wiem, że może tak głupio iż wykorzystuje to miejsce ale zwracam się z prośbą o głosy w konkursie na boisko dla dzieci w szkole gdzie jestem nauczycielem! Będę wam wdzięczny a na pewno gdy wygramy to was zaproszę na jakiś sparing... pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję jak możecie to wrzućcie ten link na swojego fcebooka
Komentarze
0
O ile Buffon będzie bronił :)
4
Kolo w tamtym sezonie na Atletico było mistrzem co ty opowiadasz
1
Szacunek za to co zrobił gdy grał na poziomie ale teraz już prezentuje tragiczna formę więc niech szuka w innym miejscu szczęścia jak jest taki dobry!
17
to zawodnicy Barcy dali Hiszpanii największe sukcesy piłkarskie na arenie narodowej więc najwyraźniej zapomniała o tym ta pani - z resztą po prostu niech zamilczy i juz a hymn niech zagrają katalonii i będzie po sprawie!
4
wtedy był wynik 2:4
17
to zawodnicy Barcy dali Hiszpanii największe sukcesy piłkarskie na arenie narodowej więc najwyraźniej zapomniała o tym ta pani - z resztą po prostu niech zamilczy i juz a hymn niech zagrają katalonii i będzie po sprawie!
5
Witam Wszystkich
Wiem, że może tak głupio iż wykorzystuje to miejsce ale zwracam się z prośbą o głosy w konkursie na boisko dla dzieci w szkole gdzie jestem nauczycielem! Będę wam wdzięczny a na pewno gdy wygramy to was zaproszę na jakiś sparing... pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję jak możecie to wrzućcie ten link na swojego fcebooka
http://koloroweboiska.pl/szkola-podstawowa-im-sw-jadwigi-krolowej-w-winiarach/
4
Kolo w tamtym sezonie na Atletico było mistrzem co ty opowiadasz
4
wtedy był wynik 2:4
2
Osobiście nie jestem przekonany do postawy naszego trenera - coś tutaj nie gra. Jak dla mnie ten chłop totalnie nie ma pomysłu na tę drużynę!