0

Widzisz szybko się uczysz hahaha

0

Ile można stracić bramek w LM bez konsekwencji karnych:) ?

0

To nie był fart...................

0

Myślę że MISZCZ miał optyczną przewagę z Borusią

2

Wygrana a wygrana

0

Hala Madryt Hala Madryt doliczony czas załatwi wynik

3

Zapłacone doliczone i cały misterny plan w piz...u

10

Jednak kurier z przelewem dotarł

5


komentarz po meczu C+Szkoda mi kibiców nie tylko Legii ale kibiców w całej Polsce Buuuuuuuhhhaaaaaaaahhhhhhhaaaaaaaaa

0

Ewidentny karny Morata ewidentny karny. Sędzia ch.......j

2

Sędzia wspomaga Real

1

Legła please bo wyjdzie na to że Barca słaba jest

0

Trafiła kosa na kamień

0

Przełączyłem z białych na białych a tam Manita

0

jest

0

takim?

0

0

oleole oleloa i legla legła W-wa

1

Florentino Perez przekaz nie dotarł
http://www.pbpkrosno.com/images/subpages/westernunion.png

1

Walkower byłby wybawieniem

1

Biała flaga w stołecznych klubach :)

0

Legła to jest potęga

4

Popieram bo tego nie można czytać Pa wszystkim

0

Sensacja stała się faktem ale takie rzeczy się zdarzają. VeB Gratulacje dla Alaves

0

...................................................Poczytaj komentarze wiernych kibiców to zrozumiesz

0

Tam już tak jest no cóż tak mają ale my kibicujemy więc jest ok

0

15 minut to można zrobić wiele więc doping doping i VeB

5

Ciekawe ile w tej chwili Barca straciła "wiernych " fanów

0

A co miało Athletico?

0

Nie lamentować Hallo więcej wiary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?