1

El Pistolero ta cholera potrafi strzelić.

0

Mądrze prawisz !!!!

1

Takiego "zabójcy" nam brakowało :)

12

Spokój grabarza - uwielbiam kwiecistą mowę komentatorów przy bramce El Pistolero

1

Suarez może być wolny wg niektórych ale bez niego Barca w ataku byłaby niekompletna. Ma to coś co wyniósł z wysp, Messi geniusz a Neymar czarodziej i jest komplecik tridencik

2

No to manita Leo - gratulacje

0

Masz rację - teraz smutek :(

0

Debiut Zidane bezcenne :)

0

Na żywo też ładnie

1

To całe piękno MSN każdy ma swój czas

0

Neymara bawi gra - Brazylijczyk i wszystko jasne :)

0

może i tak ale napisałem o całości jego gry :)

28

Neymar potężny progres od czasu przyjścia do Barcy co będzie dalej - klękajcie narody

0

Ney czaruje Leo magik Luis el bomba Bóg kocha Barcelonę

1

Sergi dzisiaj jako szara eminencja

4

Luis głowa do góry nie dziś to następnym razem

0

Neymar czarodziej

1

Neymar upodobał sobie złote słupki :)

0

Luis i tak Ciebie podziwiam za wytrwałość, kiedyś to byś sprawę załatwił rach ciach . 3 maj się

0

Jakie newsy taki mój komentarz - oczywiście czysty sarkazm na redaktorków

0

Neya do MU a w zamian CR 7 do Barcy - fantastico :)

0

Nie bądź taki pewien :)

1

Od powietrza , głodu, ognia i Pogby .....

1

Luzik toż to dopiero pierwszy mecz w tym roku

0

Podwójny pech Espumisan i gorilos gorilas

4

qwa wszystko przez te amelinium

0

Wszystko przez amelinium qwa

0

Suarez dawaj dawaj

0

Wykupiłem dostęp na tvn player i za każdym razem nie mogę oglądać , kręci się kółko i dupa

7

Podzielam Twoją opinie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?