truskawa68
Dołączył/a: styczeń 2013
Poznań
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podzielam Twoją opinię. Nic na siłę. Bo może się to odbić czkawką.
0
Chile-Meksyk fajne spotkanie. Gratulacje dla Meksyku i żal Chile. Lubię obie drużyny:)
0
y amigos de la guitarra
1
Z dużo gwiazdek na murawie nie jest dobre. Pogba ma już trochę pomieszane w głowie i wolę kogoś innego. Subiektywna opinia zaznaczam.
0
Całkowicie się zgadzam z Twoją opinią.
0
To może w przyszłym roku WOŚP zagra dla samego Florentino Péreza??? :)
0
F...c Pogba szkoda tyle siana
0
Banzai FIFA i AVE Blater
1
Neymar jak wygracie to Ja wypiję piwo i to nie jedno-zakład???
0
Neymar - Just do it :)
0
Pierwsze danie zjedzone, drugie także, no to pora na deser .
0
Komentował teraz wyręczy go Chuck Norris
0
Na boso bez butów??? Każdy może:)
10
Może by i umieścili ale czy nadąży ze zmianą przy takiej skuteczności :)
7
Bravo - nazwisko zobowiązuje :)
2
Panie Cruyff to nie jest śmieszne to jest prawdziwe:)
1
Dziękujemy Generale za czynną i owocną służbę dla Barcy. Powodzenia w nowym projekcie.
1
Dzięki za mistrzostwo , ale apetyt rośnie :) II
0
Felicidades a mis compañeros de equipo para ganar la Liga de ayer. Esperemos que voy a ser capaz de contribuir más el próximo año.
1
Ronaldo??? Co to za zawodnik??? :)
0
Suarez vel Gryzoń :) powrotu do świetności życzę i to migiem :)
0
Leo zapytaj o dilera Diego i wtedy przyjdą piękne bramki
1
Messi solo niedościgniony, Doszedł Neymar zrobiło się obiecująco a Suarez przychodząc do Barcy wylał miód na moje serce i uzupełnił Mega tercet, genialne trio lub jak kto woli Tridente
0
Pokazał kunszt trenerski i dbałość o zawodników. Wypracowaliśmy bezpieczną przewagę i dlatego mogli odpuścić. Maraton nadal trwa więc trzeba grać kalkulując i nie zajechać zawodników- przykładem tego był w zeszłym sezonie Diego Simeone- moim zdaniem zajechał Atletico. Ale to moja subiektywna ocena
0
Wróżbita ??? A wynik finału??
0
Na boisku go nie cierpię ale pokazał już parę że ma gest i to mu zaliczam na plus
1
Gest jest gestem
0
A tak przy okazji to Krystyna szacunek dla Ciebie za Twój gest
0
Do Monachium po AWANSIK . Najważniejsze żeby strzelić bramkę. Powodzenia
1
Ja już jestem zmęczony ciągłym odpowiadaniem na pytania od Luisa - Damian a jak myślisz....Masz fajne biuro chłopie i internet to zapytaj teraz innych na FCB.com. Chłopaki chętnie pomogą. :)