0

Podzielam Twoją opinię. Nic na siłę. Bo może się to odbić czkawką.

0

Chile-Meksyk fajne spotkanie. Gratulacje dla Meksyku i żal Chile. Lubię obie drużyny:)

0

y amigos de la guitarra

1

Z dużo gwiazdek na murawie nie jest dobre. Pogba ma już trochę pomieszane w głowie i wolę kogoś innego. Subiektywna opinia zaznaczam.

0

Całkowicie się zgadzam z Twoją opinią.

0

To może w przyszłym roku WOŚP zagra dla samego Florentino Péreza??? :)

0

F...c Pogba szkoda tyle siana

0

Banzai FIFA i AVE Blater

1

Neymar jak wygracie to Ja wypiję piwo i to nie jedno-zakład???

0

Neymar - Just do it :)

0

Pierwsze danie zjedzone, drugie także, no to pora na deser .

0

Komentował teraz wyręczy go Chuck Norris

0

Na boso bez butów??? Każdy może:)

10

Może by i umieścili ale czy nadąży ze zmianą przy takiej skuteczności :)

7

Bravo - nazwisko zobowiązuje :)

2


Panie Cruyff to nie jest śmieszne to jest prawdziwe:)

1

Dziękujemy Generale za czynną i owocną służbę dla Barcy. Powodzenia w nowym projekcie.

1

Dzięki za mistrzostwo , ale apetyt rośnie :) II

0

Felicidades a mis compañeros de equipo para ganar la Liga de ayer. Esperemos que voy a ser capaz de contribuir más el próximo año.

1

Ronaldo??? Co to za zawodnik??? :)

0

Suarez vel Gryzoń :) powrotu do świetności życzę i to migiem :)

0

Leo zapytaj o dilera Diego i wtedy przyjdą piękne bramki

1

Messi solo niedościgniony, Doszedł Neymar zrobiło się obiecująco a Suarez przychodząc do Barcy wylał miód na moje serce i uzupełnił Mega tercet, genialne trio lub jak kto woli Tridente

0

Pokazał kunszt trenerski i dbałość o zawodników. Wypracowaliśmy bezpieczną przewagę i dlatego mogli odpuścić. Maraton nadal trwa więc trzeba grać kalkulując i nie zajechać zawodników- przykładem tego był w zeszłym sezonie Diego Simeone- moim zdaniem zajechał Atletico. Ale to moja subiektywna ocena

0

Wróżbita ??? A wynik finału??

0

Na boisku go nie cierpię ale pokazał już parę że ma gest i to mu zaliczam na plus

1

Gest jest gestem

0

A tak przy okazji to Krystyna szacunek dla Ciebie za Twój gest

0

Do Monachium po AWANSIK . Najważniejsze żeby strzelić bramkę. Powodzenia

1

Ja już jestem zmęczony ciągłym odpowiadaniem na pytania od Luisa - Damian a jak myślisz....Masz fajne biuro chłopie i internet to zapytaj teraz innych na FCB.com. Chłopaki chętnie pomogą. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?