26 sierpnia 2008, 23:37
0
nara dzieki za zabawe jutro sprawdze czy bana dostałem
26 sierpnia 2008, 23:36
nie jesteście warci kibicowaniam takiemu klubowi jak fcb
26 sierpnia 2008, 23:34
dobra nara nie macie zero szacunku dla innych klubówi żal mi was że tylko jeden klub widzicxie
26 sierpnia 2008, 23:33
BAN! mod
26 sierpnia 2008, 23:32
własnie o to mi chodzilo dzieki że pisaliscie ze mną i wyzywaliscie mnie mazursky polecisz z banem hahahahha
26 sierpnia 2008, 22:22
bo Wisła prezechodziła kryzys a widze że cracovia ma wieczny kryzys z wami barca to nawet sparingu by nie chciala zagrać
26 sierpnia 2008, 23:29
to chyba kilka gości musialoby mieć bana a niech mi dadzą myślisz e bede przeżywał??
26 sierpnia 2008, 23:30
ja jestem na 4 roku informatyki wierzysz mi już????
26 sierpnia 2008, 23:31
zaloguje sie tu jeszcze kiedyś żeby wam pokazać że sie guwno zmnasz na kompach
26 sierpnia 2008, 22:33
gratulacje moja dryżyno ale dla barcy treż gratulacje bo ją lubie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
nara dzieki za zabawe
jutro sprawdze czy bana dostałem
0
nie jesteście warci kibicowaniam takiemu klubowi jak fcb
0
dobra nara
nie macie zero szacunku dla innych klubówi żal mi was że tylko jeden klub widzicxie
0
BAN!
mod
0
własnie o to mi chodzilo
dzieki że pisaliscie ze mną i wyzywaliscie mnie
mazursky polecisz z banem hahahahha
0
bo Wisła prezechodziła kryzys a widze że cracovia ma wieczny kryzys
z wami barca to nawet sparingu by nie chciala zagrać
0
to chyba kilka gości musialoby mieć bana
a niech mi dadzą myślisz e bede przeżywał??
0
ja jestem na 4 roku informatyki
wierzysz mi już????
0
zaloguje sie tu jeszcze kiedyś żeby wam pokazać że sie guwno zmnasz na kompach
0
gratulacje moja dryżyno
ale dla barcy treż gratulacje bo ją lubie