tusa85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Walczył ale nic z tego nie wynikało. Obejrzyj sobie jeszcze raz mecz i zobacz jak walczył James Rodriguez !
3
Może niektórzy przejrzeli, że Robert to żadna klasa światowa. On jest typowym dobijaczem do pustej bramki. Coś jak nasz Suarez. Jak już ma kiwnąć przeciwnika, to jest problem. Bo nie ma techniki, ani szybkości. Szczerze to chciałbym, żeby przeszedł do Realu. Na pewno nie byłoby to wzmocnienie :)
1
Manuel Neuer.
0
Są wyżej od Szwedów bo wygrali z nimi bezpośredni mecz.
0
3 ? Chyba oglądamy inne MŚ.
0
Boli cię to ? :D
0
Akurat Ronaldo to ja nie lubię. Delikatnie rzecz ujmując. Jeśli chodzi o Leo i Ronaldo, to dla mnie lepszym piłkarzem jest Messi.
0
Najlepszy, bo co ? Bo strzela na zawołanie w La Liga ? Messi dla mnie jest wybitnym zawodnikiem, ale na jego koncie brakuje mi przede wszystkim triumfu w MŚ. Poza tym mam wątpliwości, czy Leo w innym klubie niż Barca byłby taki wielki.
1
Coś w tym jest.
2
Pewno jesteś fanboyem Leo. Dlatego boli cię, że ktoś może krytycznie wypowiadać się o twoim boskim Leo.
0
Podobno Leo oddałby wszystkie rekordy itd., żeby zdobyć MŚ. On chyba wtedy żartował :D Nie było tego widać.
3
Messi w Barcelonie również nie jest ikoną waleczności.
1
Barcelona to troszkę inny poziom piłkarski niż Argentyna. U nas na Messiego to zap... cała drużyna.
1
"Ludzie, to nie brak zaangażowania Messiego, tylko świetna taktyka Chorwatów"
Szkoda, że Messi przez większość meczu stał na boisku. Zamiast biegać. Dla mnie to jest właśnie brak zaangażowania.
0
Messi to niestety troszkę taki leniuch piłkarski. Lider, kapitan drużyny, który przebiegł w ciągu meczu podobną ilość km co bramkarz. Coś nie tak.
0
Najlepszym graczem w historii ? Ronaldo czy Messi póki nie zdobędą najważniejszego piłkarskiego trofeum mogą sobie jedynie o tym pomarzyć.
0
Tylko, że Ronaldo ma już ME na koncie. Smutne, ale prawdziwe.
0
Jak już to miał być :) Jest tyle czasu, że na pewno znajdziemy następcę.
0
Fajnie, że chociaż Rakitic zagrał genialnie :)
0
Po odejściu Ronaldinho też wydawało się, że Barcelonie będzie ciężko. Nie było :)
0
Dwoił, troił ? Chyba nie chodziło ci o najsłabszego na boisku Messiego ? Dla mnie Leo jest wybitnym zawodnikiem, ale gdybym był na jego miejscu, to miałbym do siebie pretensje, że nie dałem z siebie 100 procent.
3
Pisaliście, że Barcelona po odejściu Messiego będzie słaba. Mam duże wątpliwości :)
0
Decydujący w Argentynie ? Weź się nie ośmieszaj.
4
Powiem uczciwie, że Messi dla mnie nie jest najlepszym piłkarzem w historii. I nie chodzi mi tylko o ten mecz. Ten pan w najważniejszych meczach po prostu zawodzi.
2
Rakitic jest zajebisty !!!
0
Pewno znowu będzie miał tzw. ciche dni :D
0
Dla mnie Rakitic również jest świetnym zawodnikiem.
1
A wy podobno chcecie sprzedawać Rakitica :D
0
Sam nic nie ugra ? Co ty p... Gościu jest podobno liderem drużyny, a obiektywnie patrząc jest jej najsłabszym zawodnikiem.
0
Pewno jesteś fanboyem Messiego, dlatego tego nie skomentuje.