0

Za to "twuj" Gomes dzisiaj wymiata w ch... :D

3

Widzicie jakikolwiek potencjał w Gomesie ? Gościu jest żenujący. Też umiem poprawiać sobie grzywkę jak robi to ten pan.

2

Dembele większą karierę chyba by zrobił w futbolu amerykańskim.

1

Denis to jedyny zawodnik, który coś robi w ataku.

0

Przypominam, że Verratti był bardzo blisko Barcelony. Już prawie go kupiliśmy. Całe szczęście, że w jego miejsce przyszedł Coutinho.

1

A może kibicom nie podoba się fakt, że Gomes pomimo kolejnego fatalnego występu ciągle dostaje szansę od Valverde. Ileż k... można zawodzić ? Są zawodnicy, którzy nie grali gorzej od tego pseudo piłkarza i jakoś nie mogą doczekać się wejścia na murawę. Czasami mam wrażenie, że Valverde z Gomesem łączą jakieś specjalne stosunki :D

0

Komentarz usunięty

1

Słabą głowę jak to ująłeś można mieć ale w wieku juniorskim.

1

Ja też mam czasami wrażenie, że Gomesa z Valverde łączą bliższe relacje :D

0

Szkoda to ci może być np. dzieciaków, które nie mają co jeść. Albo osób, które na wózkach inwalidzkich się poruszają.

0

Za czasów Bravo grali z Niemcem po połowie i jakoś można było.

2

On tutaj nie gra za darmo. W dodatku kosztował 55 mln euro ! Gdybyś za kogoś zapłacił tyle pieniędzy i nie spełniałby twoich oczekiwań, uwierz mi, nie byłoby ci go szkoda.

0

Chyba coś ci się pomyliło. Gomes jak już to często krył... siebie.

0

Czemu Valverde nie daje w ogóle szans choćby Cillessenowi ? Wg mnie jest na bardzo zbliżonym poziomie do Ter Stegena, a i tak ciągle grzeje ławę. A dla takiego bezpłciowego Gomesa zawsze znajdzie miejsce na boisku. Gdzie tu logika ?

0

W jego przypadku nie da się już polepszyć sytuacji. On gra tutaj 1,5 roku a jest coraz gorzej. Gdyby nie było kibiców to nie byłoby Barcelony. To właśnie dzięki kibicom Barcelona jest w miejscu, w którym jest. I przychodząc na mecz chcą oglądać wspaniałe widowisko. Gomes tego nie zapewnia.

2

Ten pan kosztował 55 mln euro. Wiesz ile to pieniędzy ? Gościu, który ma umiejętności nieadekwatne do poziomu gry Barcelony a kosztował ogromne pieniądze ma być wychwalany i ludzie mają mu bić brawo ? Za co się k... pytam. Gdybyś był właścicielem firmy i zatrudniłbyś pracownika, z którego nie ma żadnego pożytku. W dodatku musiałbyś mu płacić ogromne wynagrodzenie. Co byś zrobił z takim pracownikiem ? Klaskałbyś mu ? Czy rozwiązał umowę ? Samo życie.

0

Może mu się podoba :)

0

Wierzysz w to, że taki Messi daje z siebie wszystko na treningach ? Albo Suarez ? Oni z urzędu mają zapewniony pierwszy skład więc w życiu nie dają z siebie 100 procent na treningach. Taki Gomes, który jest wyśmiewany przez kibiców, tak naprawdę nie ma wyjścia. Poza tym Messi, Suarez czy inni piłkarze z podstawowego składu muszą gdzieś odpoczywać, jakby dawali z siebie maxa na treningach to potem nie daliby rady grać na wysokim poziomie przy tak dużej ilości spotkań. A Gomes jest wypoczęty, więc ma siły by się wyróżniać w treningach.

0

Co to za sztuka wyróżniać się na treningach, jak większość z piłkarzy nie gra na maksimum swoich możliwości. Andre wypruwa z siebie flaki, a reszta pewno się oszczędza na treningach.

0

Na treningach gra dobrze twierdzisz ? A wiesz czemu ? Bo wszyscy pewno grają na pół gwizdka, a "tfuj" Andre daje z siebie wszystko :P

6

Nic dodać, nic ująć.

2

"Długość podań dobra." 2 metry
"Kierunek podań dobry" Do tyłu
Piłkarz urodzony do gry w Barcelonie, nie da się ukryć. Poza tym polecam udać się do okulisty.

0

Z Gironą wygraliśmy wysoko bo się otworzyła. Za to z drużynami, które stawiają tzw. "autobus" zupełnie sobie nie radzimy.

0

Taktyka tego polega na podawaniu do Messiego. Ja też bym tak umiał kierować drużyną.

1

Pisałem to już od dawna. Valverde ma więcej szczęścia niż rozumu. Wszyscy się spuszczali nad jego taktyką i graniem na "zero" z tyłu. Teraz widać, że było to raczej dzieło przypadku. W trudnych momentach widać, że ten pan nie wie co robić. On liczy tylko i wyłącznie na Messiego. Jego taktyka polega na "podajecie" do Messiego, on coś strzeli. Jak tak dalej pójdzie to prawdopodobnie w tym sezonie zdobędziemy tylko i wyłącznie Puchar Króla. Obym się mylił.

0

Czasami Valverde mógłby skrytykować siebie za decyzję, które podejmuję. Ten pan na ławce tak naprawdę nie wie co robić w kryzysowych momentach i liczy tylko i wyłącznie na szczęście.

3

Iniesta ciągnął grę ? Dobre :D

0

Gdyby nie Messi i w mniejszym stopniu Suarez to śmiem twierdzić, że ta drużyna miałaby kłopoty z zakwalifikowaniem się do LM. Valverde tym dwóm panom zawdzięcza to, że jest w miejscu w którym jest. Dla mnie jest to dobry trener, ale tylko dobry.

1

Digne lepszy nie był :D

1

Prawda jest taka, że większość meczów w tym sezonie wygrywamy na tzw. "pałę" ale wszyscy widzą w tym rękę Valverde :D Taktyka tego pana polega na "podaj do Messiego" on może coś zrobi. Barcelona w tym sezonie jest bezpłciowa i swoje miejsce zawdzięcza tylko i wyłącznie słabej formie rywali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?