sentenced> Całkowicie się z tobą zgadzam. Alves jest dobrym bocznym obrońcą, powiedziałbym nawet ponad przeciętnym, ale nie dajmy się zwariować. Znając życie Alves chciałby być jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy Blaugrany, ale tak naprawdę na to nie zasługuje. Jakoś nie widzę w tym piłkarzu geniuszu. Wrzutki fatalne, szybkość też pozostawia wiele do życzenia. Lubię tego obrońcę, ale jeśli chciałby dostawać horrendalne wynagrodzenie, to niestety z Danim trzeba będzie się pożegnać... Dla mnie priorytetem jest Xavi, Iniesta, Pique czy Messi a nie Dani Alves... Może brzmi to śmiesznie ale tak uważam
Wczorajszy mecz pokazał, że tacy napastnicy jak Zlatan, czyli wolni, mało zwrotni w Barcelonie nie mają racji bytu... Barcelona gra za szybką piłkę dla tego typu piłkarzy. Pep popełnił błąd robiąc wymianę Eto na Zlatana. Dobrze, że w końcu to zrozumiał i pozbył się zbędnego balastu. Ibra nie jest złym napastnikiem, jednak jego styl gry kompletnie nie pasuje do naszej układanki.
"Juventus, Chelsea i Barcelona są zainteresowane transferem Demichelisa...Agent Argentyńczyka Jorge Cyterszpiler potwierdza rozpoczęcie rozmów z Juventusem. Oprócz Juventusu Demichelisem interesują się Chelsea, Barcelona i Sevilla."
Mam nadzieję, że to jest żart... Nie wyobrażam sobie Demichelisa grającego w Barcelonie. Grającego to dużo powiedziane. Ten pan w piłkę gra na poziomie naszej Ekstraklasy...
Niestety Czygra nie miał żadnych szans na przystosowanie się do stylu Barcy. Ukrainiec miał jedną wielką wadę... Był wolny jak mucha w smole no i ta zwrotność. Na 100 metrów miałby problemy żeby Rasialdo prześcignąć
galopującymajor> Masz jakiś kompleks czy co ? Keita jest faworyzowany przez Pepa i nawet ślepy by to zauważył. Ty najwidoczniej nie dosyć, że jesteś śl... to jeszcze głuchy. Sorry, że to napisałem, ale na głupotę nie ma rady.
Fabregas tak, ale nie kosztem Toure. Pep niech się k... opanuje, bo transfery za jego kadencji są wręcz żenujące. Smykałki do transferów to ten "pan" nie ma. I tak będzie w przypadku sprzedaży najlepszego DM na świecie !!! Yaya musi k... zostać
Rivaldo83> Po pierwsze Lewy to nie jest napastnik nawet na średniaka ligi europejskiej. On co najwyżej może pograć sobie w naszej pseudo-lidze. Po drugie jaką mamy pewność, że Suarez poradzi sobie w Barcelonie ?Jak niby taki dobry z niego zawodnik to dlaczego nie biją się o niego czołowe kluby ? Po trzecie pokaż mi zawodnika, który w ciągu ostatnich kilku lat wybił się z ligi holenderskiej ? Liga holenderska była zajebiście mocna, ale to było dobre kilka lat temu. Teraz bliżej jej do naszej Ekstraklasy niż do Primera Division. Ba ona nawet nie dorównuje Bundeslidze. Popatrzmy sobie na puchary. PSV czy Ajax dostają manto od przeciętnych drużyn . Suarez być może byłby dobrą opcją, ale tylko przy wypożyczeniu. Wydawanie ogromnej sumy na zawodnika, który tak naprawdę niczego wielkiego jeszcze nie pokazał jest dla mnie chore. Chociaż wszystko jest możliwe. Zwłaszcza, że mamy Pepa, który lubi przepłacać
Być może dzisiejszy mecz zmieni moje nastawienie do tego zawodnika. Chociaż trzeba przyznać, że Francja jest "teraz" co najwyżej średniakiem europejskim...
Komentarze
0
sentenced> Całkowicie się z tobą zgadzam. Alves jest dobrym bocznym obrońcą, powiedziałbym nawet ponad przeciętnym, ale nie dajmy się zwariować. Znając życie Alves chciałby być jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy Blaugrany, ale tak naprawdę na to nie zasługuje. Jakoś nie widzę w tym piłkarzu geniuszu. Wrzutki fatalne, szybkość też pozostawia wiele do życzenia. Lubię tego obrońcę, ale jeśli chciałby dostawać horrendalne wynagrodzenie, to niestety z Danim trzeba będzie się pożegnać... Dla mnie priorytetem jest Xavi, Iniesta, Pique czy Messi a nie Dani Alves... Może brzmi to śmiesznie ale tak uważam
0
Troszkę nie rozumiem polityki transferowej Barcy. Po ch... te wypożyczenia ? Nie lepiej od razu sprzedać ?
0
Wczorajszy mecz pokazał, że tacy napastnicy jak Zlatan, czyli wolni, mało zwrotni w Barcelonie nie mają racji bytu... Barcelona gra za szybką piłkę dla tego typu piłkarzy. Pep popełnił błąd robiąc wymianę Eto na Zlatana. Dobrze, że w końcu to zrozumiał i pozbył się zbędnego balastu. Ibra nie jest złym napastnikiem, jednak jego styl gry kompletnie nie pasuje do naszej układanki.
0
"Juventus, Chelsea i Barcelona są zainteresowane transferem Demichelisa...Agent Argentyńczyka Jorge Cyterszpiler potwierdza rozpoczęcie rozmów z Juventusem. Oprócz Juventusu Demichelisem interesują się Chelsea, Barcelona i Sevilla."
Mam nadzieję, że to jest żart... Nie wyobrażam sobie Demichelisa grającego w Barcelonie. Grającego to dużo powiedziane. Ten pan w piłkę gra na poziomie naszej Ekstraklasy...
0
Niestety Czygra nie miał żadnych szans na przystosowanie się do stylu Barcy. Ukrainiec miał jedną wielką wadę... Był wolny jak mucha w smole no i ta zwrotność. Na 100 metrów miałby problemy żeby Rasialdo prześcignąć
0
galopującymajor> Masz jakiś kompleks czy co ? Keita jest faworyzowany przez Pepa i nawet ślepy by to zauważył. Ty najwidoczniej nie dosyć, że jesteś śl... to jeszcze głuchy. Sorry, że to napisałem, ale na głupotę nie ma rady.
0
K... ma ktoś meila do Pepa ? :D Napiszę mu, co myślę o jego transferach. Yaya musi zostać i k... nie ma innej opcji !!! :)
0
Fabregas tak, ale nie kosztem Toure. Pep niech się k... opanuje, bo transfery za jego kadencji są wręcz żenujące. Smykałki do transferów to ten "pan" nie ma. I tak będzie w przypadku sprzedaży najlepszego DM na świecie !!! Yaya musi k... zostać
0
Rivaldo83> Po pierwsze Lewy to nie jest napastnik nawet na średniaka ligi europejskiej. On co najwyżej może pograć sobie w naszej pseudo-lidze. Po drugie jaką mamy pewność, że Suarez poradzi sobie w Barcelonie ?Jak niby taki dobry z niego zawodnik to dlaczego nie biją się o niego czołowe kluby ? Po trzecie pokaż mi zawodnika, który w ciągu ostatnich kilku lat wybił się z ligi holenderskiej ? Liga holenderska była zajebiście mocna, ale to było dobre kilka lat temu. Teraz bliżej jej do naszej Ekstraklasy niż do Primera Division. Ba ona nawet nie dorównuje Bundeslidze. Popatrzmy sobie na puchary. PSV czy Ajax dostają manto od przeciętnych drużyn . Suarez być może byłby dobrą opcją, ale tylko przy wypożyczeniu. Wydawanie ogromnej sumy na zawodnika, który tak naprawdę niczego wielkiego jeszcze nie pokazał jest dla mnie chore. Chociaż wszystko jest możliwe. Zwłaszcza, że mamy Pepa, który lubi przepłacać
0
Być może dzisiejszy mecz zmieni moje nastawienie do tego zawodnika. Chociaż trzeba przyznać, że Francja jest "teraz" co najwyżej średniakiem europejskim...