szyszy nie zapominaj ze w przekroju 2 tamtych spotkan bylismy druzyna ciut lepsza i wtedy nalezal sie tylko jeden rzut karny dla chelsea:) poza tym losy tego dwumeczu nie sa jeszcze rozstrzygniete:)
niektorzy pisza poprostu cos o czym nie maja pojecia:) tak jak Ci kibice realu ktorzy po kazdym potknieciu barcy wchodza na strone i staraja sie zawziecie krytykowac, poprostu dzieci. to maja byc prawdziwi kibice?ja jestem kibicem barcelony od ponad 10 lat i nie pamietam zebym kiedykolwiek mowil lub pisal cos obrazliwego na temat realu, poza tym krytyka musi byc konstruktywna, co do wczorajszego meczu to chyba zmeczenie podroza dalo znac i wierze ze w rewanzu bedzie lepiej, chociaz moim zdaniem ibra nie pasuje do naszego stylu gry i od poczatku nie bylem zwolennikiem jego transferu, pozdrawiam i przepraszam za interpunkcje i brak poprwnosci gramatycznej:)
niektorzy pisza poprostu cos o czym nie maja pojecia:) tak jak Ci kibice realu ktorzy po kazdym potknieciu barcy wchodza na strone i staraja sie zawziecie krytykowac, poprostu dzieci. to maja byc prawdziwi kibice?ja jestem kibicem barcelony od ponad 10 lat i nie pamietam zebym kiedykolwiek mowil lub pisal cos obrazliwego na temat realu, poza tym krytyka musi byc konstruktywna, co do wczorajszego meczu to chyba zmeczenie podroza dalo znac i wierze ze w rewanzu bedzie lepiej, chociaz moim zdaniem ibra nie pasuje do naszego stylu gry i od poczatku nie bylem zwolennikiem jego transferu, pozdrawiam i przepraszam za interpunkcje i brak poprwnosci gramatycznej:)
szyszy nie zapominaj ze w przekroju 2 tamtych spotkan bylismy druzyna ciut lepsza i wtedy nalezal sie tylko jeden rzut karny dla chelsea:) poza tym losy tego dwumeczu nie sa jeszcze rozstrzygniete:)
Komentarze
0
moim zdaniem sporo skoro zwykle podrozuje sie samolotem:) a po takiej podrozy naszymi drogami to by juz chyba na boisko nie wyszli:)
0
szyszy nie zapominaj ze w przekroju 2 tamtych spotkan bylismy druzyna ciut lepsza i wtedy nalezal sie tylko jeden rzut karny dla chelsea:) poza tym losy tego dwumeczu nie sa jeszcze rozstrzygniete:)
0
niektorzy pisza poprostu cos o czym nie maja pojecia:) tak jak Ci kibice realu ktorzy po kazdym potknieciu barcy wchodza na strone i staraja sie zawziecie krytykowac, poprostu dzieci. to maja byc prawdziwi kibice?ja jestem kibicem barcelony od ponad 10 lat i nie pamietam zebym kiedykolwiek mowil lub pisal cos obrazliwego na temat realu, poza tym krytyka musi byc konstruktywna, co do wczorajszego meczu to chyba zmeczenie podroza dalo znac i wierze ze w rewanzu bedzie lepiej, chociaz moim zdaniem ibra nie pasuje do naszego stylu gry i od poczatku nie bylem zwolennikiem jego transferu, pozdrawiam i przepraszam za interpunkcje i brak poprwnosci gramatycznej:)
0
od kiedy w polu bramkowym nie ma spalonego? chyba cos komus sie pomylilo:)
0
Messi Najlepszy:) ale ja bym chętnie zobaczył Gaela Clichy'ego na naszej lewej obronie, bardzo dobry gracz:)
0
od kiedy w polu bramkowym nie ma spalonego? chyba cos komus sie pomylilo:)
0
Messi Najlepszy:) ale ja bym chętnie zobaczył Gaela Clichy'ego na naszej lewej obronie, bardzo dobry gracz:)
0
niektorzy pisza poprostu cos o czym nie maja pojecia:) tak jak Ci kibice realu ktorzy po kazdym potknieciu barcy wchodza na strone i staraja sie zawziecie krytykowac, poprostu dzieci. to maja byc prawdziwi kibice?ja jestem kibicem barcelony od ponad 10 lat i nie pamietam zebym kiedykolwiek mowil lub pisal cos obrazliwego na temat realu, poza tym krytyka musi byc konstruktywna, co do wczorajszego meczu to chyba zmeczenie podroza dalo znac i wierze ze w rewanzu bedzie lepiej, chociaz moim zdaniem ibra nie pasuje do naszego stylu gry i od poczatku nie bylem zwolennikiem jego transferu, pozdrawiam i przepraszam za interpunkcje i brak poprwnosci gramatycznej:)
0
szyszy nie zapominaj ze w przekroju 2 tamtych spotkan bylismy druzyna ciut lepsza i wtedy nalezal sie tylko jeden rzut karny dla chelsea:) poza tym losy tego dwumeczu nie sa jeszcze rozstrzygniete:)
0
moim zdaniem sporo skoro zwykle podrozuje sie samolotem:) a po takiej podrozy naszymi drogami to by juz chyba na boisko nie wyszli:)