6

Tak odstająca ocena Rakiticia od pozostałych to jakiś żart.. Po okresie gorszej gry w środę byłem z niego autentycznie dumny, bo dostosował się poziomem i zaangażowaniem do całego zespołu. Wystarczy spojrzeć na niego jaki był zmordowany w momencie zejścia z boiska. Harował jak wół i po takim meczu w pełni zasłużył na ten nowy kontrakt.

0

W ramach oceniania zawodników za ten mecz proponuję dać wszystkim po dyszce, należy im się jak psu buda

0

Dla uściślenia z Milanem przegraliśmy 2:0

0

Jak Illaramendi może mieć pretensje, skoro Messi ewidentnie pokazał sędziemu, że rzut wolny ma być na gwizdek. Naprawdę, zdumiewa mnie to...

4

Neymar dzisiaj z mentalnością 11 latka, który poszedł pokopać z kolegami na osiedle. Bezsensowne dryblingi, brak decyzji o podaniach, czyli podsumowując określeniem dzieciaków po prostu się "chamił". Wystawiłbym mu 1 gdyby nie przepuszczenie piłki przy bramce. Szarpnąłem się na 1,5.

3

Jeżeli Samper będzie trenował u boku Busquetsa to naprawdę mogą być z niego ludzie..

8

Głupotą jest pisanie powodów, dla którego Barca ma być faworytem w finale. Ten mecz rządzi się własnymi prawami i tak naprawdę jedna akcja może przesądzić o tytule. Nieważne kto by grał w finale ligi mistrzów, to nie ma on faworyta.

1

Kibicowanie Barcelonie nie musi od razu oznaczać nienawiści do Realu.

1

Tak, podkreślałem to w przerwie, dla mnie mimo dwóch bramek Neymara to jest prawdziwy zawodnik meczu, bo dzięki niemu mogliśmy spokojnie atakować Paryżan.

0

Żaden inny cytat co do dzisiejszego meczu mi nie pasuje jak "Grasz na tyle, na ile przeciwnik ni pozwala". Te słowa odnoszą się do PSG, które mimo wiadomej klasy, nie miało szans dzisiaj z tak dysponowaną Barcą. Nie bałbym się stwierdzić, że pierwsza połowa była najlepszą połową w tym sezonie. To, w jaki sposób Barca zamknęła Paryżan i odebrała im wszelkie możliwości do dobrej gry, to było coś niesamowitego, najpiękniejszy football na świecie. Dla mnie, tak skuteczne i zawzięte stosowanie zasady pięciu sekund się niekiedy lepiej ogląda niż niektóre ładne bramkowe akcje. Ciepło się robi na sercu oglądając taką Barcę, oby do końca sezonu zwycięską!

0

Dzięki, aż se skoczę kupić kilka

0

A podasz numery następnego totka?

1

Dla mnie zawodnik meczu Busquets. On jest dzisiaj perfekcyjny w odbiorze, rozegraniu i dryblingu. Ogromne słowa dla Don Andresa, magia po prostu magia. Alves gra chyba najlepszy mecz w tym roku i oczywiście świetny Neymar, skuteczny jak nigdy. W drugiej połowie po manitę!

0

nie wiem czy nie widziałem tego ziomka na meczu z Almerią XD

0

A jest Estrella? :D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

nie trolluj legendy

1

Być może trochę turystów jest, bo kto by nie chciał zobaczyć gry najlepszego klubu na świecie? Byłem na meczu z Almerią i szczerze mówiąc, atmosfera Camp Nou wywarła na mnie ogromne wrażenie. Tam każdy żyje meczem, każdy odbiór piłki, ładne zagranie czy składna akcja pobudzają entuzjazm na stadionie i zostają nagradzane brawami. W Polsce ludzie zwykle przychodzą, żeby wyjść z domu i zjeść kiełbasę na stadionie, albo powyzywać i pośmiać się z piłkarzy drużyny przeciwnej.

0

Dla mnie z pierwszej pary przejdzie Real, bo uważam, że ta passa Atletico nie może trwać bez końca. Poza tym Atleti nie ma teraz jakiejś wybitnej formy, a przy okazji takiego farta, jakiego ma Real w LM, to dla mnie faworyt jest jeden. Chciałbym, żeby było inaczej, ale nie tym razem. W drugiej parze dla mnie sprawa awansu jest prosta, gdyż uważam, że Juve po prostu nie zlekceważy Monaco. Ligę mają już wygraną i będą chcieli do tego dorzucić sukces w Europie. Sorry Monaco, ale to już za wysokie progi. Dla Barcelony chyba największym atutem jest to, że grają pierwszy mecz na Parc des Princes z drużyną, która ma tyle absencji. Moim zdaniem obowiązkiem jest wygrać ten mecz, gdy nie grają Ibra, Veratti i David Luiz. Zaliczka przed rewanżem będzie bardzo ważna, szczególnie przy takim terminarzu. W czwartej parze o niespodziankę łatwiej niż w drugiej. Szpital w Bayernie i potencjał Porto pozwala marzyć o awansie tych drugich. Osobiście liczę na taki rezultat, bo wolę wpaść na Porto niż Bayern.

0

Zawieszenie za kartki :)

3

Dla mnie zabawne jest to, że Rakitic ma wyższą ocenę od Roberto. Nie wiem czego redakcja oczekuje od niego, żeby dostał pozytywną ocenę. Dla mnie nie odstawał w tym meczu od reszty zawodników, przy czym można powiedzieć, że był jednym z wyróżniających sie graczy.

0

Nie pamiętasz, jak z nami strzelili?

0

My remisowaliśmy do przerwy 0:0 :)

0

Widzę, że jesteś tu głównie od hejtowania.. Pique praktycznie nic nie mógł zrobić przy bramce Realu, Benzema się zachował najlepiej jak mógł. Bramka to była w 80% wina Alby.

1

Bramka Realu to w 80% jednak wina Alby. Przez chwilę zajął on pozycję stopera i zamiast trzymać linię to pobiegł sobie beztrosko do pressingui zostawił dziurę, którą wykorzystał Benzema. Owszem, Mascherano też popełnił błąd myląc się pójściem na wyprzedzenie, ale gdyby Alba się dobrze zachował, to błąd Javiera praktycznie nie miałby znaczenia.

0

Ćwierćfinaly są 14,15,21,22 kwietnia

0

to też jest poprawna wymowa nazwy ;)

7

Gra Barcy przechodziła dzisiaj ludzkie pojęcie. Z jednej strony tak genialna dyspozycja w obronie, rozegraniu i ogromna łatwość dochodzenia do sytuacji. Z drugiej, co mnie mimo wszystko mniej martwi, tak fatalna skuteczność. Dyspozycja Harta jedną sprawą, ale w co najmniej kilku sytuacjach Neymar albo Suarez mogli mijać bramkarza, albo dograć na pustą bramkęm Mam tylko nadzieję, że wyczerpali limit przed niedzielą.

0

Niestety, ale to jest smutna prawda. Rafinha to przykład jeden na kilka, kilkanaście. Częściej zawodnicy odpalali przy definitywnych transferach, gdzie później ich odkupywaliśmy za większe pieniądze, np. Alba, Fabregas czy chociaż Pique, chociaż akurat w przypadku tego ostatniego zapłaciliśmy przysłowiowe grosze. Nie wiem czy to kwestia pecha, czy złej selekcji zawodników. Mam nadzieję, że w najbliższych latach to się zmieni i wybuchnie talentem np. Denis Suarez, na którego bardzo liczę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?