0

@slayer na razie to chyba kluby sie dogadały co do transferu, ale to zawodnik ma decydujący głos

3

@escarabajo mówiło się o 205-215 mln euro

3

@Szklaner obiektywnie to widzę to tak, ze kończył mu się kontrakt, więc coś mu w głowie przeskoczyło i może zaczął bardziej na siebie uważać, bo wiedział że jak się połamie to nikt go nie będzie chciał, a kto wie co będzie jak znowu przedłuży, szczerze nie wiem czy to aż tak dużo zależy od sztabu, przecież nie przebywają z nim 24/7

0

@Michal4 dokładnie xDD jedynie da się coś z czatu do tłumacza na szybko wkleić, i coś zrozumieć, ale właśnie od tego mamy @MateuszDoniec, który nam to na bieżąco tłumaczy :)

0

@Michal4 on na tych livach na twitchu tylko po hiszpansku gada? co nie ?

0

@Magicc89PL podobnie uważam

1

@PatrychoO chyba 3 komplet ma być w lipcu zaprezentowany, jak dobrze pamiętam

2

I bardzo dobrze, każdy dolar się liczy :)

2

Koledzy z szatni oburzeni że Robert strzela tak dużo bramek

27

Świetna robota, w końcu wszystko w jednym miejscu i wytłumaczone po kolei. Brawo dla redaktora.

0

ciekawe jak powiedział, że gdyby nie opublikował newsa, że sprzedaż FDJ do Man Utd została już sfinalizowana, to Frenkie grałby już w Man Utd, nie rozumiem za bardzo jak taki news ma tak duży wpływ że zatrzymał negocjacje, szkoda że redakcja o to nie dopytała, albo wydaje się to oczywiste a ja nie mogę tego zrozumieć ?

0

wiadomo już w końcu za ile chcą sprzedać te prawa ? czy dopiero o 18:30 się dowiemy ?

0

Spokojnie Panowie okienko jest długie, pamiętacie akcje z Griezmann'em jego wypożyczenie zostało zrealizowane w ostatnie minuty okienka, wuja Alemany coś wykombinuje

1

źródło: @gaucho104 = jedyne rzetelne źródło informacji

0

Ja zwróciłem uwagę na Ciebie Julio i nikt o tym nie pisze...

11

@Magicc89PL w sumie w zimie też wydawało się że będzie słabe okienko a jednak tutaj Alemany poczarowal

13

Cortouis najlepszy bramkarz na świecie i mvp tego meczu!

0

Tymczasem atmosfera w Barcy jest pozytywna

0

A co z Nico ???

0

Podobno szaman od umtitego ma przeprowadzać operacje, przewidywany czas powrotu 2024...

7

@Qtas jakoś nie widziałem Messiego we wczorajszym meczu

0

@mikokarla tak naprawdę to depay po kontuzji zagrał może ostatni mecz 15 min na skrzydle, a wcześniej jak dobrze pamiętam zawsze jeśli wchodził to za Aube na 9, mnie po prostu ciekawi jakby wyglądało połączenie i zgranie Depay, Auba i Dembele z przodu

21

Ja bym spróbował zagrać depayem na skrzydle zamiast toressa, ciekawe jakby to wtedy wyglądało z przodu

0

Mam takie pytanie nie związane z tym postem, kiedy rusza pula biletów na finał ligi europy? bo wiadomo że finał odbędzie się w Sevili, ale tak się zastanawiam jeśli Barca by się dostała to ile wcześniej trzeba kupić bilet, żeby potem nie wyprzedali, ktoś się orientuje jak to było np rok temu ?

1

Czy to 352 czy arajuo na prawej obronie ?

5

Dest znowu bardzo solidnie zagral, oby tak dalej

2

Sport i wszystko jasne ☺️

0

A co się dzieje z Garcia, że Xavi ma tylko 2 stoperów ?

0

Powodzenia! Dużo bramek życzę!

1

@GeneralXavi szkoda że nie dodali jeszcze funkcjonalność dodawania reakcji typu "haha" pod komentarzami, bo idealnie pasuje dodać taką reakcje pod Twoim komentarzem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?