tutajBagno
Dołączył/a: wrzesień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@slayer na razie to chyba kluby sie dogadały co do transferu, ale to zawodnik ma decydujący głos
3
@escarabajo mówiło się o 205-215 mln euro
3
@Szklaner obiektywnie to widzę to tak, ze kończył mu się kontrakt, więc coś mu w głowie przeskoczyło i może zaczął bardziej na siebie uważać, bo wiedział że jak się połamie to nikt go nie będzie chciał, a kto wie co będzie jak znowu przedłuży, szczerze nie wiem czy to aż tak dużo zależy od sztabu, przecież nie przebywają z nim 24/7
0
@Michal4 dokładnie xDD jedynie da się coś z czatu do tłumacza na szybko wkleić, i coś zrozumieć, ale właśnie od tego mamy @MateuszDoniec, który nam to na bieżąco tłumaczy :)
0
@Michal4 on na tych livach na twitchu tylko po hiszpansku gada? co nie ?
0
@Magicc89PL podobnie uważam
1
@PatrychoO chyba 3 komplet ma być w lipcu zaprezentowany, jak dobrze pamiętam
2
I bardzo dobrze, każdy dolar się liczy :)
2
Koledzy z szatni oburzeni że Robert strzela tak dużo bramek
27
Świetna robota, w końcu wszystko w jednym miejscu i wytłumaczone po kolei. Brawo dla redaktora.
0
ciekawe jak powiedział, że gdyby nie opublikował newsa, że sprzedaż FDJ do Man Utd została już sfinalizowana, to Frenkie grałby już w Man Utd, nie rozumiem za bardzo jak taki news ma tak duży wpływ że zatrzymał negocjacje, szkoda że redakcja o to nie dopytała, albo wydaje się to oczywiste a ja nie mogę tego zrozumieć ?
0
wiadomo już w końcu za ile chcą sprzedać te prawa ? czy dopiero o 18:30 się dowiemy ?
0
Spokojnie Panowie okienko jest długie, pamiętacie akcje z Griezmann'em jego wypożyczenie zostało zrealizowane w ostatnie minuty okienka, wuja Alemany coś wykombinuje
1
źródło: @gaucho104 = jedyne rzetelne źródło informacji
0
Ja zwróciłem uwagę na Ciebie Julio i nikt o tym nie pisze...
11
@Magicc89PL w sumie w zimie też wydawało się że będzie słabe okienko a jednak tutaj Alemany poczarowal
13
Cortouis najlepszy bramkarz na świecie i mvp tego meczu!
0
Tymczasem atmosfera w Barcy jest pozytywna
0
A co z Nico ???
0
Podobno szaman od umtitego ma przeprowadzać operacje, przewidywany czas powrotu 2024...
7
@Qtas jakoś nie widziałem Messiego we wczorajszym meczu
0
@mikokarla tak naprawdę to depay po kontuzji zagrał może ostatni mecz 15 min na skrzydle, a wcześniej jak dobrze pamiętam zawsze jeśli wchodził to za Aube na 9, mnie po prostu ciekawi jakby wyglądało połączenie i zgranie Depay, Auba i Dembele z przodu
21
Ja bym spróbował zagrać depayem na skrzydle zamiast toressa, ciekawe jakby to wtedy wyglądało z przodu
0
Mam takie pytanie nie związane z tym postem, kiedy rusza pula biletów na finał ligi europy? bo wiadomo że finał odbędzie się w Sevili, ale tak się zastanawiam jeśli Barca by się dostała to ile wcześniej trzeba kupić bilet, żeby potem nie wyprzedali, ktoś się orientuje jak to było np rok temu ?
1
Czy to 352 czy arajuo na prawej obronie ?
5
Dest znowu bardzo solidnie zagral, oby tak dalej
2
Sport i wszystko jasne ☺️
0
A co się dzieje z Garcia, że Xavi ma tylko 2 stoperów ?
0
Powodzenia! Dużo bramek życzę!
1
@GeneralXavi szkoda że nie dodali jeszcze funkcjonalność dodawania reakcji typu "haha" pod komentarzami, bo idealnie pasuje dodać taką reakcje pod Twoim komentarzem xD