tutus79
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
BOGNOR REGIS
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wszystko ladnie ,pieknie ,ale ja potrzebuje linki do sciagniecia bramek do mojej kolekcji...ktos sie zaniedbal,bo to juz od Deportivo nie mozna sciagnac bramek.
prosze pomozcie...
0
koles jestes WIELKI...kolejne bramki w moim lapku...dobra robota
0
prawda jest taka że jak któryś przedmówca napisał w dwumeczu lepszy poziom zaprezentowała Barca i to bez dwóch zdań.Dziś trochę nam się upiekło,ale jak od kilkunastu lat kibicuje tylko mojej kochanej Barcelonie,to pierwszy raz troszke pomógł nam sędzia,(dziękujemy panie sędzio) bo zawsze gdzieś tam sędzia gwizdną przeciw nam.a jeżeli chodzi o chelsea to w końcu sie ten fart odwrócił bo od kilku lat po fazie grupowej to nic tylko fuks bramka,albo sędzia pomógł,no tak było czy nie!!??
0
słuchajcie, nie macie pojęcia jak to jest;mieszkam w angli od kilku lat i nic tylko MU ,i te sprzedawczyki ze Stamford Bridge,ale to nie jest to o co chodzi w piłce.BARCA pokazała w tym sezonie całemu światu piłkę nie z tej ziemi,której nikt nie dorówna,a potwierdzi to 27 maja w Rzymie.A co do dzisiejszego meczu to nawet Hiddingowi nie przyśniło sie tyle co mi przez ostatnie trzy moje noce.Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia w pracy,ale będę łacha darł z angoli.pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów FC BARCELONY
0
wczorajszy mecz potwierdził to że poziom gry Barcy jest nie osiągalny dla innych.Skoro drużyna ze Stamford Bridge uznawana za jedną z najlepszych drużyn w europie, boi sie zagrać otwartą piłkę a może nie potrafi?!!
0
a ja najbardziej obawiam sie następnych kontuzji,ponieważ pod koniec tak ciężkiego sezonu,(mecz średnio co 4-5 dni) w każdej minucie,w każdej sekundzie któryś z graczy może doznać poważnej kontuzji,nawet bez kontaktu z przeciwnikiem.(przykład Marquez)