0

Lukas93
Jeżeli myślisz, że Xavi gra w piłkę tylko dla kasy to się mylisz to jest styl życia i nie zmienia sie klubu od tak tyko po to że, by zgarnąć kasę.
Nie wydaje mi sie, że zmieni klub bo Barca dużo by na tym straciła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?