To prawda, gość jest twardy i to jest jedyna rzecz za jaką go cenie. Myślę ze najlepiej jakby te karierę skończył jak najszybciej, sytuacja będzie tylko się pogarszać.
To nie sa żądni "popie*****h kibole" czy "chore lajdaki" to są po pierwsze patrioci, ludzie którzy Pique nie lubią (powody znane) czy ludzie którzy widza ze w kadrze ich kraju gra osoba ktora od 2-3 lat nie powinna tam być.
Nie wiem dlaczego podoba ci się postawa człowieka który żadnym katalonczykiem się nie czuje tylko po prostu jakoś zamieszanie trzeba wokół siebie zrobić.
Komentarze
0
Mecz oglądam dobry :)
0
Inteligentna odpowiedz. Brawo ty.
0
Jakgrazespolnaktoryniedasiepatrzec.pl
0
Nie rozumiem was. Bardzo fajny mecz do oglądania. Jak narazie wszystko gra. A wy tylko narzekacie. Ogarnijcie się, delektujmy się meczem.
0
To prawda, gość jest twardy i to jest jedyna rzecz za jaką go cenie. Myślę ze najlepiej jakby te karierę skończył jak najszybciej, sytuacja będzie tylko się pogarszać.
3
Nie wiem ile lat masz ale sądząc po twoim komentarzu jakieś 8-9.
2
To nie sa żądni "popie*****h kibole" czy "chore lajdaki" to są po pierwsze patrioci, ludzie którzy Pique nie lubią (powody znane) czy ludzie którzy widza ze w kadrze ich kraju gra osoba ktora od 2-3 lat nie powinna tam być.
1
Nie wiem dlaczego podoba ci się postawa człowieka który żadnym katalonczykiem się nie czuje tylko po prostu jakoś zamieszanie trzeba wokół siebie zrobić.
1
Ty już lepiej idź spać
0
Inteligentna odpowiedz. Brawo ty.