kamilos1456 - juz widze jak lubisz goscia.. po jednej konferencji bez zadnych zaczepek odrazu go lubisz... jego sie nie da lubic... to jest czlowiek o strasznym charakterze.. nie da sie go lubic.. po jego prymitywnej twarzy odrazu wiadomo kim jest...
kamilos1214 - koles nie zapomnij ze my tez bysmy sie bardzo cieszyli jakby w tym dwumeczu gral np Valdes :)) podejzewam ze Ronaldo nie strzelil by bramki :)) bardzo bysmy sie cieszyli jak by Villa byl do dyspozycji :)) bardzo bysmy sie cieszyli jakby Iniesta nie doznal kontuzji podczas meczu :)) a dobrze wiesz ze jak Barca i Real wychodzi najmocniejszymi skladami to Real nie ma nic do gadania :)) co Barca udowadnia raz po raz :)
co ty gadasz gosciu... najlepsze ustawienie to Busi Xavi i Fabre w srodku z Iniesta na skrzydle, Messim, Villa/Pedro/Sanchezem.... moim zdaniem na gran derbi jesli beda do dyspozycji Pepa w pierwszym wyjda razem Iniesta Fabre Xavi..
szymonst - masz w 100 % racje. Ja w Thiago widze mieszanke Ronaldinho z Xavim.. tak ja to widze.. tym bardziej ze jest mlodziutenki.. jak jego umiejetnosci beda rosly regularnie to bedzie naprawde, zywa mieszanka Roniego z Xavim..
Komentarze
0
kamilos1456 - juz widze jak lubisz goscia.. po jednej konferencji bez zadnych zaczepek odrazu go lubisz... jego sie nie da lubic... to jest czlowiek o strasznym charakterze.. nie da sie go lubic.. po jego prymitywnej twarzy odrazu wiadomo kim jest...
0
cos sie z nim dzieje. Ostatnio z Osasuna tez o wszystkim zapominal.. tu nie dosc ze zapomnial rzeczy osobistych to jeszcze zapomnial drzwi zamknac.
0
oo cos czuje ze Rossel zamoczyl xDDD bo Pani taka zadowolona :PP sam sie kontrakt przeciez nie podpisze xDD
0
kamilos1214 - koles nie zapomnij ze my tez bysmy sie bardzo cieszyli jakby w tym dwumeczu gral np Valdes :)) podejzewam ze Ronaldo nie strzelil by bramki :)) bardzo bysmy sie cieszyli jak by Villa byl do dyspozycji :)) bardzo bysmy sie cieszyli jakby Iniesta nie doznal kontuzji podczas meczu :)) a dobrze wiesz ze jak Barca i Real wychodzi najmocniejszymi skladami to Real nie ma nic do gadania :)) co Barca udowadnia raz po raz :)
0
panowie :) poprostu trzeba odpuscic jutro ta szkole, pospac :) wlaczyc TVika i w spokoju obejzec meczyk :)
0
Sandu!
co ty gadasz gosciu... najlepsze ustawienie to Busi Xavi i Fabre w srodku z Iniesta na skrzydle, Messim, Villa/Pedro/Sanchezem.... moim zdaniem na gran derbi jesli beda do dyspozycji Pepa w pierwszym wyjda razem Iniesta Fabre Xavi..
0
kto dostal zolte kartki?
0
hura Adriano! I dali go teraz !
0
szymonst - masz w 100 % racje. Ja w Thiago widze mieszanke Ronaldinho z Xavim.. tak ja to widze.. tym bardziej ze jest mlodziutenki.. jak jego umiejetnosci beda rosly regularnie to bedzie naprawde, zywa mieszanka Roniego z Xavim..
0
haha dlaczego w skladzie nie uwzgledniacie Busqetsa ?:D