0

jony212121, Rafalx160

mam nadzieje ze bedzie optymalny sklad nie liczac messiego, choc jak ogladam ta pierwsza polowe z szachtarem to tak srednio jeszcze barca sie prezentuje, co prawda PD dopiero w ten weekend rusza wiec moze forma jeszcze nie wyszlifowana, a i gijon jakims wyborowym przeciwnikiem nie jest.

0

wiem ze troche nie na miejscu, ale chciałbym spytac, czy nie wiecie moze czy barca bedzie jakos delikatniej nastawiona na mecz z gijonem? jakis braki w kadrze badz cos podobnego? chciałbym juz dzis obstawic pewne zwyciestwo barcy (min. 2-0) i wydaje mi sie to pewniakiem. jak wam sie wydaje? z gory dzieki za odp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?