O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nalegam aby WSZYSCY zapoznali się z tematem:

http://soccerlive.i-fora.net /viewtopic.php?p=36087#36087

W innym wypadku Barce będziecie oglądał co najwyżej po chińsku na cctv... Zastanówcie się co robicie zanim coś napiszecie!!!

0

Do turbowisnia, pawelwisnia

Ręce i nogi opadają!!!! Ludzie ogarnijcie się i włączcie myślenie!!! Od ilu dni macie internet? od wczoraj???? Wystarczy wrzucić w google lub po prostu wejść na stronę http://www.soccer-live.pl. Adres ten pojawia się za każdym razem przy okazji meczu Barcelony. Ile razy można powtarzać?????????? Po prostu brak mi słów...

0

Do rexus, PB7, boryscypisek i innych tego typu pajacy:

Zanim coś napiszesz zastanów się co robisz!!! przywłaszczasz sobie coś co do Ciebie nie należy. Ktoś (a dokładnie martinsat- nadawca Public Sport) wkłada olbrzymią ilość czasu i energii aby transmitować wydarzenia sportowe a Tobie nawet do głowy nie przyjdzie aby napisać nazwę kanału i zapraszasz na transmisję jakbyś to ty ją produkował.

Nalegam abyś zapoznał się z tematem:

http://soccerlive.i-fora.net/viewtopic.php?p=36087#36087

W innym wypadku Barce będziesz oglądał co najwyżej po chińsku na cctv... Zastanów się co robisz człowieku!!!!!

0

Powoływanie się na 'The Sun' jest tak samo dobrym pomysłem jak powoływanie się na 'Fakt'.....

0

masq - ja bardzo pozytywnie to odebrałam ;] żeby nie było, że do kreskówek jestem uprzedzona... przepraszam - do filmów animowanych ;) po prostu różne skojarzenia mam z Alvesem, ale żeby Skaza? nie no... nadal mnie to bawi ;))) ach, no i ja lat mam 22... i też lubię tę bajkę ;]

Zobacz wszystkie

0

santiago - ile Ty masz lat? ;)

Skaza z "Króla Lwa"?! Buahahaha ;)))) Rozbawiło mnie to totalnie;) Co to za porównanie w ogóle? ;)

0

masq - ja bardzo pozytywnie to odebrałam ;] żeby nie było, że do kreskówek jestem uprzedzona... przepraszam - do filmów animowanych ;) po prostu różne skojarzenia mam z Alvesem, ale żeby Skaza? nie no... nadal mnie to bawi ;))) ach, no i ja lat mam 22... i też lubię tę bajkę ;]

0

Do rexus, PB7, boryscypisek i innych tego typu pajacy:

Zanim coś napiszesz zastanów się co robisz!!! przywłaszczasz sobie coś co do Ciebie nie należy. Ktoś (a dokładnie martinsat- nadawca Public Sport) wkłada olbrzymią ilość czasu i energii aby transmitować wydarzenia sportowe a Tobie nawet do głowy nie przyjdzie aby napisać nazwę kanału i zapraszasz na transmisję jakbyś to ty ją produkował.

Nalegam abyś zapoznał się z tematem:

http://soccerlive.i-fora.net/viewtopic.php?p=36087#36087

W innym wypadku Barce będziesz oglądał co najwyżej po chińsku na cctv... Zastanów się co robisz człowieku!!!!!

0

Do turbowisnia, pawelwisnia

Ręce i nogi opadają!!!! Ludzie ogarnijcie się i włączcie myślenie!!! Od ilu dni macie internet? od wczoraj???? Wystarczy wrzucić w google lub po prostu wejść na stronę http://www.soccer-live.pl. Adres ten pojawia się za każdym razem przy okazji meczu Barcelony. Ile razy można powtarzać?????????? Po prostu brak mi słów...

0

Nalegam aby WSZYSCY zapoznali się z tematem:

http://soccerlive.i-fora.net /viewtopic.php?p=36087#36087

W innym wypadku Barce będziecie oglądał co najwyżej po chińsku na cctv... Zastanówcie się co robicie zanim coś napiszecie!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?