Nie darzę Mou zbytnim szacunkiem, a Barca jest w moim sercu, jednak wg mnie prawdziwe są jego słowa o przełamaniu hegemonii Barcy ale wyłącznie w meczach z Realem. Spójrzmy obiektywnie w statystyki ostatniego sezonu dotyczące meczy (liga, puchar i superpuchar) 1 wygrana; 2 remisy i 3 porażki; bramki 9-12. Jakby nie patrzyć porównując do pierwszego sezony Mou w Realu j manity można mówić o przełamaniu. Więc więcej spokoju i obiektywizmy życzę.
na oficjalnej stronie Barcy napisane jest że drużyna A w komplecie zbierze się dopiero 29 lipca, więc nie ma co liczyć na zawodników z pucharu konfederacji, nawet na meczu z Bayernem
Nie darzę Mou zbytnim szacunkiem, a Barca jest w moim sercu, jednak wg mnie prawdziwe są jego słowa o przełamaniu hegemonii Barcy ale wyłącznie w meczach z Realem. Spójrzmy obiektywnie w statystyki ostatniego sezonu dotyczące meczy (liga, puchar i superpuchar) 1 wygrana; 2 remisy i 3 porażki; bramki 9-12. Jakby nie patrzyć porównując do pierwszego sezony Mou w Realu j manity można mówić o przełamaniu. Więc więcej spokoju i obiektywizmy życzę.
na oficjalnej stronie Barcy napisane jest że drużyna A w komplecie zbierze się dopiero 29 lipca, więc nie ma co liczyć na zawodników z pucharu konfederacji, nawet na meczu z Bayernem
Komentarze
0
druga bramka mistrzostwo świata!!!!
0
Nie darzę Mou zbytnim szacunkiem, a Barca jest w moim sercu, jednak wg mnie prawdziwe są jego słowa o przełamaniu hegemonii Barcy ale wyłącznie w meczach z Realem. Spójrzmy obiektywnie w statystyki ostatniego sezonu dotyczące meczy (liga, puchar i superpuchar) 1 wygrana; 2 remisy i 3 porażki; bramki 9-12. Jakby nie patrzyć porównując do pierwszego sezony Mou w Realu j manity można mówić o przełamaniu. Więc więcej spokoju i obiektywizmy życzę.
0
na oficjalnej stronie Barcy napisane jest że drużyna A w komplecie zbierze się dopiero 29 lipca, więc nie ma co liczyć na zawodników z pucharu konfederacji, nawet na meczu z Bayernem
0
doliczyli mu VAT ... :)
0
Nie darzę Mou zbytnim szacunkiem, a Barca jest w moim sercu, jednak wg mnie prawdziwe są jego słowa o przełamaniu hegemonii Barcy ale wyłącznie w meczach z Realem. Spójrzmy obiektywnie w statystyki ostatniego sezonu dotyczące meczy (liga, puchar i superpuchar) 1 wygrana; 2 remisy i 3 porażki; bramki 9-12. Jakby nie patrzyć porównując do pierwszego sezony Mou w Realu j manity można mówić o przełamaniu. Więc więcej spokoju i obiektywizmy życzę.
0
druga bramka mistrzostwo świata!!!!
0
na oficjalnej stronie Barcy napisane jest że drużyna A w komplecie zbierze się dopiero 29 lipca, więc nie ma co liczyć na zawodników z pucharu konfederacji, nawet na meczu z Bayernem
0
doliczyli mu VAT ... :)