29 listopada 2010, 23:28
0
Ciekawy jestem co oni tam do siebie mówili na koniec jak była ta przepychanka;> VeB :))
31 marca 2010, 19:12
Powiecie mi gdzie na Cyfrze obejrzę mecz bo Polsat mi sie cos zepsuł i nie mam w ogóle;//
11 marca 2009, 21:01
http://www.rojadirecta.com/justin/hoarau_tv ja tutaj ogladam
16 sierpnia 2008, 14:46
gdzie mozna obejrzec ten mecz na C+??
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ciekawy jestem co oni tam do siebie mówili na koniec jak była ta przepychanka;> VeB :))
0
Powiecie mi gdzie na Cyfrze obejrzę mecz bo Polsat mi sie cos zepsuł i nie mam w ogóle;//
0
http://www.rojadirecta.com/justin/hoarau_tv ja tutaj ogladam
0
gdzie mozna obejrzec ten mecz na C+??
0
Powiecie mi gdzie na Cyfrze obejrzę mecz bo Polsat mi sie cos zepsuł i nie mam w ogóle;//
0
Ciekawy jestem co oni tam do siebie mówili na koniec jak była ta przepychanka;> VeB :))
0
gdzie mozna obejrzec ten mecz na C+??
0
http://www.rojadirecta.com/justin/hoarau_tv ja tutaj ogladam