vacianalala
Dołączył/a: marzec 2011
Jasło
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są tu też panie ;) No ale jak pytasz panów to okej ;D
0
Courtois :)
0
Patrząc na strzelców teh kolejki możnaby było stwierdzić, że Courtois już pomaga Barcy ;D
0
Sorki, ale twoje pytanie jest trochę dziwne i nie wiem czy na prawdę się nad tym zastanawiasz czy chcesz się pochwalić wycieczkami do Hiszpanii :)
0
Ja tam od dawana wierzyłam, że trzeba mu dać szansę i że się wyrobi :)
0
i Bartry :)
0
Hahaha, komedia?
0
Real, to od początku było wiadome.
0
Zawsze w niego wierzyłam i nie mogłam słuchać niektórych wypowiedzi ludzi i teraz tym bardzie cieszę się, że zaczyna pokazywać się w Barcy tak jak w U-21 :)
0
To ja już wolę bez takich emocji...
0
"Byłbyś wyluzowany jakbyś zastąpił najlepszego piłkarza na świecie?" :D
0
Ja tam od początku wierzyłam w Bartrę i w każdym meczu się denerwowałam, że go w ogóle nie puszczają, a teraz taki zaciesz :)
0
No z tą wymówką to się zapędza ten kometator.
0
http://mecz.info/viewpage.php?page_id=3
0
Dzięki :) Na meczenazywo to coś pokręcili :)
0
Co ty tak wątpisz w tego Bartrę? :)
0
Bartra pokazuje klasę :)
0
"Mucho mejor Bartra " :)
0
Bartra powinien częściej grać. Wszyscy mówią, że jest niegotowy, niedojrzały... A gdzie ma dojrzeć jak nie na boisku? Niedobrze, że Mascherano ma kontuzję, wiadomo, ale zawsze to jakaś szansa dla Marca, którą on wykorzystuje, oby tak dalej :)
0
Camp Nou to nie tylko budynek, to tradycje i historia. A historia powinna trwać. Camp Nou to świątynia futbolu a świątyni nie można zastąpić nową, można ją odnowić, unowocześnić, ale na pewno nie zastąpić.