Tak przy okazji chciałbym podziękować redakcji fcbarca.com za niespotykany poziom jaki panuje na tej stronie.Jest to zdecydowanie najlepsza strona kibicowska w Polsce.Jesteście niesłychanie profesjonalni.Dziękuję Wam za to,że pozwalacie mi być tak blisko mojej ukochanej Barcelony!!!!
Komentarze
1
Ja wiem,że to nie jest teraz ważne,ale mam nadzieję,że kontuzja Messiego nie przeszkodzi mu w zdobyciu ZP.
5
0
Gdzie są teraz te hejterki które pluły na Enrique kiedy ten zaczął ustawiać Roberto na PO??
0
Wie ktoś czemu zamiast Munira nie gra Sandro?
4
Radzę jeszcze bardziej gwiazdorzyć przed strzałem Neymar....
79
Tak przy okazji chciałbym podziękować redakcji fcbarca.com za niespotykany poziom jaki panuje na tej stronie.Jest to zdecydowanie najlepsza strona kibicowska w Polsce.Jesteście niesłychanie profesjonalni.Dziękuję Wam za to,że pozwalacie mi być tak blisko mojej ukochanej Barcelony!!!!
78
Chyba wszyscy pamiętają zachowanie Leo z 2009 roku ;D
55
Panie Turek,kończ Pan ten mecz!!!!!
54
I weź tu nie głosuj na Barto jak on obiecuje takie rzeczy :D
Namieszał niesamowicie socios w głowach,jeszcze pół roku temu przegrałby z kretesem.
50
Rozumiem,że macie ból dupy,serce pęka wierzcie mi!
Ronaldo znowu taki smutny,znów nie wygraliście nic !!! :D