vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kkbarca Przy Tobie ciężko nie zabłysnąć. Mordo. ;)
0
@kkbarca Próbujesz wysługiwać się innymi zamiast sam sobie sprawdzić, nikt nie wykuwa statystyk na pamięć.
4
@kkbarca No nie wiem kto tu bardziej pajacuje ;)
3
@KmN 100 + ktoś z nich, a nie wszyscy.
1
@Coutinho007 To akurat wina klubu, powinna być krótka piłka: albo stosujesz się do naszego planu rehabilitacji albo droga wolna i lecz się prywatnie.
0
@Coutinho007 Swoją drogą to tez śmieszne, że zawodnik leczy się na własną rękę. On jest w klubie, by grać, a nie bawić się w eksperymenty medyczne.
2
@Resoviak123 19 lat, ogromny hype, pazerny agent. Niedługo będzie płakał z klatki jak Mbappe czy Neymar.
5
@PatrychoO Busquets chyba został nauczony, że wyjściowa jedenastka należy mu się za cokolwiek, a raczej czegokolwiek by nie zrobił, ostatnie 2 sezony to ciągły regres. A wizja naszego trenera to trio Busquets - Vidal - Rakitić, no przecież nawet na papierze to nie może wypalić. ;)
0
@Kurkmen Dla każdego coś miłego :)
4
@PatrychoO Rakitić to najbezpieczniejsza opcja, bo najszybciej można go zastąpić. De Ligt odpada, więc Umtiti jest potrzebny, Dembele mimo wszystko nadal nieźle rokuje. Chciałbym też chociaż raz zobaczyć pomoc De Jong - Arthur - Coutinho, ale przy Valverde to raczej niemożliwe. :/
0
@BarcaInfo Aha, przecież to Raiola będzie mieszkał i grał w danym klubie... Co za typ.
2
@Kurkmen 9, umiliłbym sobie po powrocie ;)
8
100m + Rakitić za brazylijską sambę i wszyscy szczęśliwi, więcej nie warto.
0
@Kuczek Widocznie popłynąłeś z limitem.
0
@mcsarna Parę lat i do Barcy za 250 :/
0
@Kredon Nie, bekę sobie robi :)
0
@Kuczek https://2conv.com/pl/
0
@Kredon Transfer???!
0
@Coutinho123 Nowy do 60k...
2
@Lamora Obecnie Kia to dobra jakość w dobrych pieniądzach.
2
@MarcinVeB4 Zamiast bieli wyobraź sobie granat i voila :D
1
@vangoor Przy okazji można obejrzeć koszulki Barcy w następnym sezonie :P
1
Halilović właśnie zaczął mecz z Rumunami, chorwacki Messi w akcji ;)
0
@PeteR10 Coś jak z prowadzeniem piłki w Barcelonie :D
1
@KamQiX Fabregasa na "9" nie zapomnę do końca życia.
0
@Striker Lepiej pchnąć ich w pakiecie póki są chętni niż negocjować każdy transfer z osobna.
0
@Striker Tak i wtedy + 30 dla Nas ;)
1
@BarcaInfo Może zamiast płacić Valencii 30M za Neto po prostu niech wezmą w rozliczeniu Denisa + Rafinhe?
8
@barcelonaLM No raczej nie.
https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/08/30/primera/1504082753_170282_1504082951_noticia_normal.jpg
1
@nioton Nigdy nie potrafili sprzedawać, wręcz rozdają w podzięce za grę.