0

"muwie" co za trep...

1

Ładnie to opisałeś masz + za to.
Moje pytanie kiedy Messi do puchy?

0

Propaganda i bzdury siane przez gazety a orzeczenie sądu najwyższej instancji to raczej bardziej wiarygodne źródło... Było nie robić wałów z tatusiem, wiem wiem biedny Messi nie wiedział że tatko sobie stawia na szali karierę syna bo wpadł na genialny pomysł.

0

Będzie cierpieć przez wały jaki dopuścił się jego ojczulek, a być może i on sam a nie przez zbliżanie się Katalonii do niepodległości. Nie wierzę że ojczulek bez wiedzy Messiego, wpadł na pomysł nie odprowadzenia podatku z majątku syna. Koniec końców będzie że zapłaci pewnie ogromne odszkodowanie, karę bądź inny magiczny haracz dla państwa. Może jeszcze jakieś zawiasy... do puchy na 100% nie trafi.

0

Nie chce gościa w życiowej formie, za 20 mln a chce grajka który zmarnował swoją karierę w europie, obecnie gra piach i nic nie wskazuję na to że będzie lepiej. Od ponad 3 sezonów stara się odbudować swoją formę w słabej lidze brazylijskiej do tego co sezon łapiąc kontuzje. Jakim większym wzmocnienie od takiego Munira będzie Pato? Lepiej czekać by prawie 27 letni (bo za 2 miechy będzie miał tyke) Pato odpalił co nigdy się nie stanie do tego prędzej złapie kontuzje niż czekać na Munira? Nolito to dla was zbawienie o ile zgodzi się siedzieć na ławie. Jeśli ktoś ma inne zdanie od ciebie to "kończę z tobą rozmowę"... 15-17lat? Takie to dorosłe.

0

"Czytalem artykul" gdzie go czytałeś w Hiszpańskim szmatławcu pokroju "Fakt"? Wiarygodne źródło. Nie ma jak przekreślać 16 latka (bo jeszcze ma 16 lat) po tym co się wyczyta w pisemku który nadaje się tak samo jak papier toaletowy. Mało tego powiem Ci że w okresie przygotowawczym kiedy Benitez dawał mu szanse prezentował się nieźle. Dlaczego go Real nie wypożyczył? Być może nie chciał puszczać młokosa na głęboką wodę w takim wieku, a żaden klub nie chciał zgodzić się na klauzule w której Martin miał rozegrać określoną ilość spotkań.

0

Pisz mi na priv jak kiedyś typu "co tu robisz dziecko" "zabładziłeś" pokazuje jakim kYYYYbycem jesteś i obrońcą. Ja nie chce wdawać się w bezsensowną dyskusję w której nie starasz się nawiązywać do wypowiedzi. Bo wypowiedź jest tak Nike zaproponował pasiaki Bartek się na nie zgodził. Nie jest powiedziane że THE BEST NIKE zaproponuje inny szajs za kilka sezonów. Ale ty z góry znasz przyszłość. Pewnie jeśli dwa sezony temu pisałbym ci że będziecie grali w pasiaku to byś starał byś się mnie obrazić jak teraz.

Bez odbioru i powodzenia w szkole.

0

W wieku prawie 30 lat jestem Hela dzieckiem... ale czego się spodziewać jeśli ty mierzysz wszystkich swoją miarą :) Czyli Visce el dzicka czy jakoś tak się mówi w waszym slangu.
Ja nawiązuje do tego na jaki pomysł wpadł fenomenalny Nike (czytaj ze zrozumieniem poziome pasy). A ten mi z marketingiem wyjeżdża.
Zaraz będziesz bił piane i przytoczysz że w dziejach Barcelona miała takie trykoty. A ja Ci odpowiem że być może wpadł na taki pomysł jakiś pół mózg w tamtym czasie jak teraz i ktoś z zarządu się na to zgodził tak jak Bartek który sprzedał by matkę patrząc na zysk, co z tego że nie widzisz tego ile ten gość wtopił $$ i przysporzył się do obniżenia wartości klubu. Ciekawią mnie zyski z w/w poziomych koszulek. Taki zysk że tak czy siak Chinole kupili nowe koszulki - co robią zawsze, a Socios olało nowe trykoty ciepłym moczem. Dalej będziesz pił piane że przecież rynek azjatycki to spory rynek zbytu, co z tego że nie masz żadnych ale to żadnych statystyk i argumentów ile sprzedało się koszulek w zeszłym sezonie a ile sprzeda się tego szajsu w poziome pasy.
Ale tak winszuje ci znaFco przez duże "F" bo ty wszystko wiesz.

0

Ta popieram nike jest the best i pasy w poziomie na propsie :D za rok na skos ^^

0

Dadzą 80mln tylko w gratisie pasy na skos tym razem :D

0

O to o co zakładają się wszystkie "gimby" o przekonanie? :D

0

Stary nie porównuj tu ISCO... Gość w poprzednim sezonie dostawał oklaski na stojąco na terenie rywala od kibiców przeciwnej drużyny. Ile on spotkań opuszczał schodząc z murawy gdy kibice drużyny skandowali jego imię. Isco to Hiszpan do tego młodziak nadzieja Hiszpańskiej piłki więc nie trzeba się dziwić. Zobacz poprzedni sezon w wykonaniu Walijczyka i Isco zobacz kto i komu strzelał bramki. Isco kosztował Real grosze wręcz cena promocyjna za takiego grajka natomiast Bale kosztował astronomiczną sumę. Walijczyk 80% swoich bramek strzelił drużyną z 2 połowy tabeli. Do tego większość już jak Real prowadził. Isco strzelał ratując Real przed porażką, remisem zapewniając im punkty. Dodajmy do tego że Isco nie jest odpowiedzialny za strzelanie bramek tylko kreowanie. To taka anegdota szukania wymówek dla Isco i objeżdżanie Bejjjjjjjla.

0

Ja wyczuwam ironie :D

2

To jeżeli dawno temu zostało nadszarpnięte to znaczy że cały czas ma być opluwane? Ma być to normą godząc się na wszystko bo z twojej wypowiedzi to wynika. Poziome pasy w gratisie :) Real zgodził się na usunięcie krzyża na kartach kredytowych u muslimó, Florek podpisał umowę i krzyż ma zostać przywrócony z powrotem. Florek podpisał kontrakt i doszedł do porozumienia. Natomiast Barcelona podpisała kontrakt z "Qatar Foundation" wmawiając socios że jest to organizacja podobna do UNICEFU promująca podobne wartości. Nagle arabusy zmienili logo z koszulki z Qatar Fundation na Qatar Airways widzisz różnicę kto kogo wali w tylną część ciała :D Brawo na Bartka i genialnego zarządu. Poziome pasy to mistrzostwo świata a ten który na nie się zgadza musi być niespełna rozumu...

0

Uznawane przez kogo? Przez gimbusów? Jako najlepsze trio obecnie mogę się zgodzić ale w dziejach historii piłki nożnej sory ale nie. Naymar w porównaniu do takiego Messiego jeszcze nic wielkiego nie osiągnął. A w całej historii piłki mieliśmy wiele fenomenalnych trio:1) Di Stefano, Puskas, Gento 2) Brazylijski Ronaldo, Figo, Zidane 3) Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho.
O ile nie mam nic do zarzucenia Messiemu i Suarezowi to Naymar musi jeszcze swoje udowodnić bo wydaje mi się że wymienione prze zemnie trzy zestawienia osiągnęły więcej i mieli większy potencjał ofensywny.

0

Tak byłoby najgorszym możliwym ruchem ale i najgorszym możliwym ruchem dla Barcelony. Jeśli nie zdecydowaliby się dołączyć do ligi Francuskiej (o ile by ich przyjęli a pewnie tak) to Barcelona po kilku latach stałaby się Ajaxem bez topowych zawodników, bez niebotycznych kontraktów sponsorskich i $ za prawa TV. Co z tym się wiąże brak pensji na największe gwiazdy którzy by odeszli do innych lig bo nie wierzę że taki Naymar czy Suarez zgodziłby się na obniżenie wynagrodzenia np. o połowę.

0

Costa przed Benzemą :) a do tego Cavaini na równi buahahahhah.
Przecież ten buc Costa pod koniec sezonu nic nie grał a teraz jest cieniem wraz z Chelsea.
Do tego Cavani przereklamowany grajek który ogórasą w lidze Francuskiej nie potrafi strzelić... Sory ale obaj mogą czyścić Benzemie buty w obecnej chwili. Jeśli Benzema nie byłby giermkiem Ronaldo który wystawia mu patelnie na 5 met tak by nogę dołożyć spokojnie strzelałby 25 bramek co sezon.
Suarez
Aguero
Lewy
Benzema
Cavani/Costa

0

Uwierz mi jeśli Barcelona miały by grać w lidze Katalońskiej to ta znana marka by upadła. Masz prosty przykłada Ajaxu to samo stałoby się z Barceloną. Twierdzisz że tacy gracze jak Suarez chcieli by mierzyć się co 5 dni z ogórkami? Promowanie marki to $ których nie ma już Ajax dlatego starcza im paliwa tylko do zakwalifikowanie się do LM bo żyją z wychowanków i ze sprzedaży ich. Nie mogą pozwolić sobie na zakup zawodników z topu bo najprościej w świecie nie mają $. Barcelona utrzymała by się na topie jeszcze przez 2-3 sezony potem spadała by w dół niczym kamień. Czy najwięcej straciła by liga Hiszpańska? I tak i nie. Najwięcej straciła by Barcelona. Liga Hiszpańska po pewnym czasie wróciła by do normy. Podział praw telewizyjnych i brak wypłacania kolosalnych $ podzieliło by się w lidze Hiszpańskiej na takie kluby jak Sevilla, Atlético, być może Valencia i Villareal wrócili by do łask. Dostali by $ te co dostawała Barcelona więc mogli by pozwolić sobie na sprowadzanie topowych graczy co zaowocowało by wyrównaniem ligi i po części zwiększenia jej atrakcyjności. Liga Hiszpańska bez Barcelony sobie poradzi natomiast Barcelona bez Ligi Hiszpańskiej raczej nie.

0

A ja tu nadal wyczuwam spisek Bartomeu. Specjalnie robił wszystko by wywalczyć tryplet tak by przedłużył kadencję bo będzie miał więcej czasu na wymazanie wszystkich wartości i DNA Barcelony! W rok by się nie wyrobił toć to tryplet mydleniem oczu był. Czy Perez czy Bartomeu wyczuwam spisek!

0

Tylko pytanie czy Nolito po tak zapowiadającym się sezonie a być może nie tylko zapowiadającym ale i udanym będzie chciał przyjść by grzać ławę grając ogony :)
Dla mnie jeśli taki Inter, Milan, Roma bądź ktoś z Ligi Angielskiej wytoczy swoje działa zaproponuję sporo większe zarobki a do tego dostanie gwarancje grania w pierwszym składzie to czy wybierze ławkę? Magia wielkiego klubu działa to już będzie zależało od samego zawodnika.

0

Nie oszukujmy się na zakończenie sezonu 2014/15 różnica była 2 punkty do mistrza 1-wygrany mecz Realu bądź przegrany Barcelony. Oglądam wasze prawie wszystkie mecze i to co w poprzednim sezonie wyczyniał Bravo między słupkami to łapałem się za głowę co ten chłop wyciągał. Do tego podobno szczęście sprzyja lepszym a tego szczęścia Bravo miał w nadmiarze. Tyle ile piłkarze przeciwnika obijali słupki i poprzeczki to wie chyba tylko sam Bravo. Jednak będę twierdził że to w 100% umiejętności tego gościa, skracanie pola, czucie dystansu. To on robił wszystko by w sytuacjach sam na sam przeciwnik popełnił tak drobny błąd trafiając w słupek. Pomijając w poprzednim sezonie waszą ofensywę i gradobicie bramek to śmiem twierdzić że to właśnie Bravo dał wam zwycięstwo w Lidze ratując wam tyłki wielokrotnie w przeciwieństwie do Ikera. Nie czuję tego dlaczego na siłę ogrywacie młokosa popełniającego tak rażące błędy mając tak świetnego bramkarza. Co z tego że Bravo ma swoje lata, broni genialnie co jest faktem, z nim defensywa gra 100 razy lepiej niż wspomnianym młokosem. Gdzie tu logika? 32 lata to nie wiek w którym bramkarz zawiesza buty na kołek. Van de sar, Buffon, Chilavert, Čech i spokojnie wymieniłbym 10 innych bramkarzy którzy w wieku 34-36 lat byli światową czołówką nie ustępując miejsca młokosom.

0

"blancos mają już punkt przewagi nad odwiecznym rywalem ze stolicy Katalonii. Daje to oprócz pewnego prowadzenia w tabeli La Liga ogromną przewagę psychologiczną nad rywalami, pokazując że z nowym trenerem klub z Madrytu jest jeszcze mocniejszy i niesamowicie skuteczny. Obecnie królewscy są na prostej drodze, aby utrzymać pozycję lidera do końca rozgrywek"

Sory że taki długi cytat ale jako kibic Realu żal mi Dudka. Kiedyś równy, poukładany facet a teraz błazen internetowy...
Jeszcze najlepsze "pozostało już raptem TYLKO 33 kolejki" skisłem. Pogódźcie się z przegraną mamy już mistrza ! :D

ps. Dzięki za poprawienie humoru.

0

Kayloer wyprawiał to samo na mś oraz w poprzednim klubie. Od początku sezonu broni świetnie. Mam nadzieje że pod koniec sezonu nie będzie mowy o sprowadzeniu Davida, tylko jeśli Florek będzie miał kogoś kupić to sprowadzi młodziutkiego bramkarza Leverkusen - Leno.

0

Jeszcze podaj nam statystykę ile razy Ronaldo w swojej karierze podchodził do 11-stki a ile Messi.

0

Mylisz się karne to nie loteria i nie szczęście. Nawe jeśli bramkarz wyczuje intencje piłkarza i wybierze róg w którym zostanie posłana piłka to jeśli zawodnik strzeli z odpowiednią siłą a do tego precyzyjnie to i tak bramkarz nie ma szans tego wyjąć. Nie ma wybronionych karnych są tylko te źle strzelone. Więc nie widzę tu loterii. Wszystko siedzi w psychice piłkarza i jego umiejętności. Jak widać Messi ma umiejętności ale psychiki mu brak podczas jedenastek.

1

Przecież wiadome jest że nc+ na 1000% na tym zyska a nie straci. Nie oszukujmy się przegrali przetarg zostało im $ w kieszeni odchodzą im opłacanie transmisji, wszelkiego rodzaju studia, komentatorzy, wyjazdy i szereg rzeczy z tym związane co kosztuje bagatelną kwotę w ciągu roku. Dostają gotowy komentarz, transmisje itp. płacą tylko za to że Eleven udostępni im 2 kanały. Nie wierze że zapłacili więcej niż za wykupienie tych lig bo nie ma takiej opcji. Eleven nie mogło żądać takiej kwoty od 1 stacji by im się zwróciła jaką zapłacili za wygraną. NC+ nie dostaje wyłączności na te kanały. Eleven może sobie sprzedać je TV satelitarnym, Polsatowi, Klubowi Kajko i Kokosz. NC+ zwlekało z podpisaniem porozumienia zwietrzając interes. Mega zarobek bo chcesz oglądać to płać. Wał taki sam jak przy łączeniu canal+ i Nki. Jak podnosili abonament. Teraz to samo. Ja rezygnuje z tego gówna podpisze z tv sat będę miał net + Tv + eleven w cenie takiej jak za gówniane nc+

0

Przeszedł wał z podniesieniem abonamentu podczas fuzji canal+ oraz Nki.
Wzrósł abonament i to sporo. Kolejny wał nie przejdzie.
Nie zapomnę jak usilnie dzwonili do mnie namawiając mnie na dodatkowy kanał tylko za 5 zł tak by zgodzić się na rok płacenia. Przecież to tylko 5 zł a super kanał. Dostałem z 8 telefonów w ciągu miesiąca. Co się okazało po miesiącu wcielili ten kanał do swojej oferty jako darmowy... Ja rezygnuje z tego gówna i pewnie zrobi tak wiele osób mam nadzieje że odejdzie im 1/2 klientów.

0

Z żadnej cieszą się gimby którym mama opłaca kablówkę. Bo normalny człowiek nie cieszy się z płacenia kolejnego pakietu który powinien wylądować w canal+ sport. A teraz ten co podpisał umowę wcześniej będzie płacił c+ sport i eleven ale tooooooooć ino brać to rarytas jak mówią z nc+

1

Wielka radość za płacenie 2 razy za pakiet sportowy... Jeśli wygrali by przetarg to by wszystkie ligi wylądowały w canal+ sport nie wirze że zapłacili więcej by dogadać się z Eleven niż zapłacili by za wygranie przetargu nie ma nawet takiej opcji. Odchodzą im wszystkie studia i programy które by były finansowane w c+ a w ciągu 1roku jest ich multum. Opłacanie ludzi, komentatorów itp, bo wszystko będzie od Eleven. Złodzieje zwietrzyły interes jak wydać mniej a do tego jeszcze przy tym zarobić obciążając ludzie. Więc pozdro bo ja rezygnuje z tego łajna. Nie będę płacił 140 zł miesięcznie a do tego będą lecieli po kolejne $ za Eleven. W tv satelitarenj będę miał to samo za 1/3 tej kwoty + internet.

0

Dokładnie tylko dlaczego z racji tego że stracili prawa do tylu lig, nie musieli wydawać $ na przetargi bo oczywiście je przegrali więc pieniądze zostały w kieszeni. NC+ pogarszając i to znacznie swoją ofertę nie zmniejszyli ceny?
Klienci podpisujący pakiet premium w nc+ (140) zł byli zapewnieni że ten pakiet zawiera wszystkie kanały sportowe nagle magia bo są waleni w 4 litery bo za Eleven zapłacą dodatkowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?