victor
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bedzie ciezko ale dadza rade VEB
0
Świetny trener oby Guardiola poszedl w jego slady
0
ja bym chciał aby pedro od pierwszych minut zagra VEBł
0
niebiesko-czerwony twoja wypowiedz jest zalosna naprawde wiec lepiej zajmij sie czyms innym VEB
0
Ja bede wiezył do konca i oczywiscie mam nadzieje na przedłuzenie umowy przez pepa bo bedzie fatalnie jak tego nie zrobi vamos barca
0
Nic nie jest jeszcze przegrane fakt gdy real wygra bd 10 pkt ale ja nadal wieze do samego konca vamos barca dzis walczyli do konca
0
Aniu czytałem tego newsa i jest to bardzo duża plota pozdrawiam
0
Skubus1995 poprawiłes mi humor dzieki nie mogłem sie powstrzymac ze smiechu
0
ahahaah nie moge z tej fotki
0
Na pewno nie zapomniany , bardzo ważne ogniwo Barcy VAMOS DAVID
0
Ten niemiecki kebab nie wie co mówi
0
Zamiast Neuera Victor
0
( Narodowsc Niemiecka hmmm ) ale to nie ja decyduje swietny pilakrza ale moim zdaniem nie pasowałbym do barcy
0
Nie ma takiej opcji
0
NIE ma bata zeby za takie siano dołączył do barcy byłby to duzy błąd
0
szakirek26 co ty pier.... lepiej on niz mess OMG. nie wazne kto i i nie wazne jakiej rangi jest piłkarz zawsze jest szkoda patrzec na takie sytuacje ale niestety taki jest futbol VAMOS DAVID
0
normalnie masakra jakaś no k.....
0
zaczynamy :D
0
ja takze dał bym szanse pinto ale victor to victor
0
juz nie moge sie doczekać
0
Nie wiem co napisac o tym człowieku jest genialny pod kazdym względem
0
No szkoda mi go osobiscie bo w Arsenalu grał bardzo dobze a po przyjsciu na camp nou .......niestety pech niektórych nie opuszcza VEB
0
A co do victora to błedy zdazaja sie najlepszym ale ładnie wyciągnał bodajże strzał ronaldo o ile sie nie myle lub kaki w koncówce vamos barca
0
cos wspaniałego to co zagrali to magia VAMOS
0
ja za alexisa wystawił bym pedro to tylee
0
Mecz bedzie zajebisty obysmy zagrali swoje VEB VAMOS
0
Diamenty barcy :D VEB
0
No tak tarzan musi bronic swoich eheheh pozdro VEB (bez urazy)
0
osobiscie wybrałbym bramke rooneya ale wszyskite piekne VAMOS VEB
0
bardzo sie ciesze carles to podstawa vamos