0

Bedzie ciezko ale dadza rade VEB

0

Świetny trener oby Guardiola poszedl w jego slady

0

ja bym chciał aby pedro od pierwszych minut zagra VEBł

0

niebiesko-czerwony twoja wypowiedz jest zalosna naprawde wiec lepiej zajmij sie czyms innym VEB

0

Ja bede wiezył do konca i oczywiscie mam nadzieje na przedłuzenie umowy przez pepa bo bedzie fatalnie jak tego nie zrobi vamos barca

0

Nic nie jest jeszcze przegrane fakt gdy real wygra bd 10 pkt ale ja nadal wieze do samego konca vamos barca dzis walczyli do konca

0

Aniu czytałem tego newsa i jest to bardzo duża plota pozdrawiam

0

Skubus1995 poprawiłes mi humor dzieki nie mogłem sie powstrzymac ze smiechu

0

ahahaah nie moge z tej fotki

0

Na pewno nie zapomniany , bardzo ważne ogniwo Barcy VAMOS DAVID

0

Ten niemiecki kebab nie wie co mówi

0

Zamiast Neuera Victor

0

( Narodowsc Niemiecka hmmm ) ale to nie ja decyduje swietny pilakrza ale moim zdaniem nie pasowałbym do barcy

0

Nie ma takiej opcji

0

NIE ma bata zeby za takie siano dołączył do barcy byłby to duzy błąd

0

szakirek26 co ty pier.... lepiej on niz mess OMG. nie wazne kto i i nie wazne jakiej rangi jest piłkarz zawsze jest szkoda patrzec na takie sytuacje ale niestety taki jest futbol VAMOS DAVID

0

normalnie masakra jakaś no k.....

0

zaczynamy :D

0

ja takze dał bym szanse pinto ale victor to victor

0

juz nie moge sie doczekać

0

Nie wiem co napisac o tym człowieku jest genialny pod kazdym względem

0

No szkoda mi go osobiscie bo w Arsenalu grał bardzo dobze a po przyjsciu na camp nou .......niestety pech niektórych nie opuszcza VEB

0

A co do victora to błedy zdazaja sie najlepszym ale ładnie wyciągnał bodajże strzał ronaldo o ile sie nie myle lub kaki w koncówce vamos barca

0

cos wspaniałego to co zagrali to magia VAMOS

0

ja za alexisa wystawił bym pedro to tylee

0

Mecz bedzie zajebisty obysmy zagrali swoje VEB VAMOS

0

Diamenty barcy :D VEB

0

No tak tarzan musi bronic swoich eheheh pozdro VEB (bez urazy)

0

osobiscie wybrałbym bramke rooneya ale wszyskite piekne VAMOS VEB

0

bardzo sie ciesze carles to podstawa vamos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?