0

Szacunek sie nalezy, że walczyli za Polske,lecz obecnie w wolnym kraju nie żyjemy.Wolność to pojęcie względne

2

Nie zdziwie sie jak usłysze o zamieszkach w Brazyli po tym spotkaniu

1

Trener reprezentacji Niemiec to strasznie obrzydliwy człowiek.Pewna sytuacja mi się przypomniała ....( If you know what I mean )

0

Spokojnie... zrozumiałem twój post. :)

2

Spokojnie dla niektórych ta opcja jest żałosna, lecz nie dla mnie jeśli chodzi o Pedro na PO.Dlatego transfer Cuadrado uważam za niepotrzebny.(Takie moje osobiste zdanie).Ale przyznam, że @Ratamahatta ma niezłą wizje :D

0

Kompletnie nie rozumiem tego transferu.Możliwe ,że Lucho ma jakiś ekscentryczny plan w stosunku do niego, bo osobiście nie wyobrażam sobie tego piłkarza na PO

0

No własnie o to głównie chodzi .....

0

Dodałbym jeszcze Klose, Kahna,Lahma,i Matthäusa .....opanuj się chłopie i wyłącz gre bo ci nie sluży

2

To prawda .... ale jakże nudna byłaby dyskusja gdyby dwóch rozmówców miało takie samo zdanie :D ja także szanuje twoją osobe, dobrze o tym wiesz :D

0

W żadnym artykule odnośnie zarządu nigdy nie krytykowałem Zubiego tym bardziej jego członków więc "uczepiliście" tu nie pasuje.:)

0

Słaby ten sarkazm :D

0

Przyszłość tych młodych zawodników jest jeszcze w lepszych rękach, kiedy będzie czuwał nad nimi Luis Enrique

0

Jeżeli chodzi o nowego stoper osobiście się nie martwie .Napewno do nas przybędzie spokojnie.Co do Cuenci byłby to świetny wybór.W Deportivo mógłby liczyć na występy od pierwszej minuty.

5

Kobieto ....jeżeli w życiu prywatnym masz także takie "problemy" to ja ci współczuje

1

Jeżel i to prawda to są śmieszni.Powinni być konsekwentni .W innym poście sądziłem że są a jednak miękkie faje .Za głupote trzeba płacić

0

Szkoda byłoby takiego portero sadzać na ławce.Co do Atletico byłby to swietny wybór.Jednak jeżeli wybierze Bayern będzie to niezrozumiała decyzja pod względem sportowym.Finansowym jak najbardziej :)

2

Z całego serca im tego życze, ale coś czuje ze Holandia w półfinale po dzisiejszym meczu

0

Tak z innej beczki szkoda ,że Eric wybrał Olympiakos .Trzeba zyczyc powodzenia

0

Cieszy mnie to ,że są konsekwentni przynajmniej w tej sprawie. Fakt dla profesjonalnego piłkarza to męczarnie ,lecz najpierw trzeba myśleć ,a dopiero potem działać.

0

Z całym szacunkiem ,wreszcie poszedł po rozum do głowy

1

Piękny gest w stronę Victora.

0

Czyżby fan Sadistic.pl :)

1

Troszkę przesadziłeś z tym, że "zostały mu może 2 lata gry na najwyższym poziomie" Osobiście uważam ,że dopóki zdrowie mu na to pozwoli nie będzie schodził poniżej określonego poziomu przez co najmniej 5 lat . Zgadzam się co do tego ,że pieniądze za jakie ma przejść są absurdalne .Uważam, że jego miejsce jest w Liverpoolu, ale czas pokaże czy zjawi się na Nou Camp

0

Dlaczego nie... ciekawa opcja.Świetny technicznie a zarazem niesamowity w pressingu.Mysle ,że teoretycznie mógł by dać znacznie więcej możliwości a niżeli klasyczny PO.Tak poza tym pożyjemy zobaczymy veb

0

W Niemczech tylko turystki są ładne.Nie ma opcji,że to Niemki :)

0

Niestety ale czuje to samo .Obym sie mylił :)

2

Ja nadal tęsknie za koszulkami z sezonu 2001/02 .Co do koszulek na nowy sezon "dupy nie urywa"

1

Świetna wiadomość, lecz jestem tego w 100% pewny ,że Barcelonie jest potrzebny także taki zawodnik jak Pedro.Mam nadzieje ,zobaczyć ich obu w zbliżającym się sezonie veb

1

Musze cie zmartwić 78 %

1

Jestem dumny ,że mogłem zobaczyć ta piękną chwile kiedy debiutował .Legendarny portero, którego większość nie zapomni veb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?