victor
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szacunek sie nalezy, że walczyli za Polske,lecz obecnie w wolnym kraju nie żyjemy.Wolność to pojęcie względne
2
Nie zdziwie sie jak usłysze o zamieszkach w Brazyli po tym spotkaniu
1
Trener reprezentacji Niemiec to strasznie obrzydliwy człowiek.Pewna sytuacja mi się przypomniała ....( If you know what I mean )
0
Spokojnie... zrozumiałem twój post. :)
2
Spokojnie dla niektórych ta opcja jest żałosna, lecz nie dla mnie jeśli chodzi o Pedro na PO.Dlatego transfer Cuadrado uważam za niepotrzebny.(Takie moje osobiste zdanie).Ale przyznam, że @Ratamahatta ma niezłą wizje :D
0
Kompletnie nie rozumiem tego transferu.Możliwe ,że Lucho ma jakiś ekscentryczny plan w stosunku do niego, bo osobiście nie wyobrażam sobie tego piłkarza na PO
0
No własnie o to głównie chodzi .....
0
Dodałbym jeszcze Klose, Kahna,Lahma,i Matthäusa .....opanuj się chłopie i wyłącz gre bo ci nie sluży
2
To prawda .... ale jakże nudna byłaby dyskusja gdyby dwóch rozmówców miało takie samo zdanie :D ja także szanuje twoją osobe, dobrze o tym wiesz :D
0
W żadnym artykule odnośnie zarządu nigdy nie krytykowałem Zubiego tym bardziej jego członków więc "uczepiliście" tu nie pasuje.:)
0
Słaby ten sarkazm :D
0
Przyszłość tych młodych zawodników jest jeszcze w lepszych rękach, kiedy będzie czuwał nad nimi Luis Enrique
0
Jeżeli chodzi o nowego stoper osobiście się nie martwie .Napewno do nas przybędzie spokojnie.Co do Cuenci byłby to świetny wybór.W Deportivo mógłby liczyć na występy od pierwszej minuty.
5
Kobieto ....jeżeli w życiu prywatnym masz także takie "problemy" to ja ci współczuje
1
Jeżel i to prawda to są śmieszni.Powinni być konsekwentni .W innym poście sądziłem że są a jednak miękkie faje .Za głupote trzeba płacić
0
Szkoda byłoby takiego portero sadzać na ławce.Co do Atletico byłby to swietny wybór.Jednak jeżeli wybierze Bayern będzie to niezrozumiała decyzja pod względem sportowym.Finansowym jak najbardziej :)
2
Z całego serca im tego życze, ale coś czuje ze Holandia w półfinale po dzisiejszym meczu
0
Tak z innej beczki szkoda ,że Eric wybrał Olympiakos .Trzeba zyczyc powodzenia
0
Cieszy mnie to ,że są konsekwentni przynajmniej w tej sprawie. Fakt dla profesjonalnego piłkarza to męczarnie ,lecz najpierw trzeba myśleć ,a dopiero potem działać.
0
Z całym szacunkiem ,wreszcie poszedł po rozum do głowy
1
Piękny gest w stronę Victora.
0
Czyżby fan Sadistic.pl :)
1
Troszkę przesadziłeś z tym, że "zostały mu może 2 lata gry na najwyższym poziomie" Osobiście uważam ,że dopóki zdrowie mu na to pozwoli nie będzie schodził poniżej określonego poziomu przez co najmniej 5 lat . Zgadzam się co do tego ,że pieniądze za jakie ma przejść są absurdalne .Uważam, że jego miejsce jest w Liverpoolu, ale czas pokaże czy zjawi się na Nou Camp
0
Dlaczego nie... ciekawa opcja.Świetny technicznie a zarazem niesamowity w pressingu.Mysle ,że teoretycznie mógł by dać znacznie więcej możliwości a niżeli klasyczny PO.Tak poza tym pożyjemy zobaczymy veb
0
W Niemczech tylko turystki są ładne.Nie ma opcji,że to Niemki :)
0
Niestety ale czuje to samo .Obym sie mylił :)
2
Ja nadal tęsknie za koszulkami z sezonu 2001/02 .Co do koszulek na nowy sezon "dupy nie urywa"
1
Świetna wiadomość, lecz jestem tego w 100% pewny ,że Barcelonie jest potrzebny także taki zawodnik jak Pedro.Mam nadzieje ,zobaczyć ich obu w zbliżającym się sezonie veb
1
Musze cie zmartwić 78 %
1
Jestem dumny ,że mogłem zobaczyć ta piękną chwile kiedy debiutował .Legendarny portero, którego większość nie zapomni veb