victor
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szacunek swietnemu bramkarzowi sie nalezy vamos victor veb
0
criss czys ty zglupial
0
ale jajca karny i czerwona
0
kriz zal mi ciebie znasz sie jak ja na pici polo
0
ten spam mnie dobija gdzie jest moderator
0
ole ole ole ole victor valdes :)
0
Moim zdaniem powinni wypozyczyc chłopaka do słabszego klubu La liga typu Celta Granada ,kurcze tak bardzo ubolewam ze doznał tej kontuzli lecz u nas nie pogra a powienien sie ogrywać VEB
0
dedee to zmienia ze moze dac nam awans
0
fabs nie symulowal wlasnie byl replay sytuacji
0
Kameni dzis w gazie
0
vamos pedro
0
Mam cichą nadzieje ,że do nas dołączy VEB
0
Guaita to świetny wybór żadnych Niemców VEB
0
Agunia91 Dzieki :)
0
Może zabrzmi to idiotycznie ale kiedys wpadłem na pomysł oczywscie dla mnie było by to interesujace i zabawne mecz pomiedzy bramkarzami La liga i Premier league VEB
0
victor powinien brac przyklad VEB
0
Reina popełnia mase błedów choc mozliwe ,że gdyby trafił na Nou Camp odzyskał by dawna forme lecz ja nie widze go spowrotem u nas, ale to nie ja decyduje VEB
0
Guaita lub Oier :) Ten mlody Belg takze jest swietny .A wiec zadnych Niemcow na Nou Camp
0
Spokojnie to nie maszyny nie zawsze sie wygrywa to jest wlasnie piekno sportu kazdy moze sprawic niespodzianke nawet z teoretycznie silniejszym przeciwnikiem ,zimny prysznic dobze im zrobi VEB
0
zdaza sie taki jest sport ta porazka musiala nadejsc
0
super
0
jestem ciekaw co sie bedzie dzialo na tym forum jak barca brame strzeli bo narazie tylko co niektorzy krytykowac potrafia
0
goma nie ma w skladzie perdo ale na boisku nadal jest pedro:)
0
Sebuss tylko czekasz na blad valdesa i podjarany ze zle podal ehh strata czasu na takich oszolomòw jak ty
0
wygramy ten mecz jeszcze sporo czasu ale dal bym tello ja boisko
0
masherano ma pecha do ustawiania sie
0
co sie dzieje masakra
0
0
orłos z calym szacunkiem co nas interesuje pilka reczna
0
nie no co za pajace pisza ze to wina victora placze ze smiechu znacie sie jak ja na picipolo