W pamiętnym meczu z Chelsea trzeciego gola zdobył Duff, Terry dobił dopiero później Barcę strzelając na 4-2.
Pamiętam ten mecz bardzo dobrze, zapewne pomaga w tym (poza tymi nokautującymi 3 ciosami niebieskich) także genialny gol Ronaldinho, jedna z najbardziej magicznych bramek jaką było mi dane widzieć śledząc mecz na żywo.
No jeśli z tym, to racja. Choć nie wiem czy to szczęście, bo na stadion i tak dostaną się tylko najwierniejsi fani Legii, a nie rozsiane po kraju hala dzieci :)
Tyle to ja wiem, więc nic mi nie powiedziałeś. Bayern i Borussia w chwili dolosowywania Bayeru były już odpowiednio w grupach D i F, jak zresztą napisałem...
Jednego nie rozumiem... (i od razu pojawiają mi się myśli w głowie - ustawione są te losowania czy przeprowadzają je idioci?)
Dlaczego Bayer Leverkusen nie mógł zostać "dolosowany" do Barcy z 2 koszyka, natomiast Borussia M/g z 3 koszyka już mogła? Bo dla mnie nie ma to najmniejszego sensu...
Ustawiona rywalizacja Barca - City, tylko idioci tego nie zauważą... ;]
Komentarze
0
Gdy było już 0-2 w 5 minucie w życiu bym nie pomyślał że będzie remontada już do przerwy. Ta drużyna jest WIELKA!
6
Ten Ferran to jest jednak przeogòr.
Ciekawe czy jego zwolennicy dziś z nory wyjdą.
0
W pamiętnym meczu z Chelsea trzeciego gola zdobył Duff, Terry dobił dopiero później Barcę strzelając na 4-2.
Pamiętam ten mecz bardzo dobrze, zapewne pomaga w tym (poza tymi nokautującymi 3 ciosami niebieskich) także genialny gol Ronaldinho, jedna z najbardziej magicznych bramek jaką było mi dane widzieć śledząc mecz na żywo.
1
No jeśli z tym, to racja. Choć nie wiem czy to szczęście, bo na stadion i tak dostaną się tylko najwierniejsi fani Legii, a nie rozsiane po kraju hala dzieci :)
0
Tyle to ja wiem, więc nic mi nie powiedziałeś. Bayern i Borussia w chwili dolosowywania Bayeru były już odpowiednio w grupach D i F, jak zresztą napisałem...
30
"Rekord Gerarda z poprzedniego sezonu jest taki sam, jak Luisa Enrique - 7 bramek w jednym sezonie".
Nie wiem co autor miał na myśli, bo Enrique niejednokrotnie strzelał ponad 7 bramek w sezonie, a w najlepszym dla siebie nastrzelał ich 25.
6
Ten Ferran to jest jednak przeogòr.
Ciekawe czy jego zwolennicy dziś z nory wyjdą.
6
W czym sprzyjało białym szczęście, w tym że mają porównywalna grupę do naszej?
3
Na mistrzostwach Europy w meczu Polska - Portugalia za to pewnie śmiałeś się z tych co kibicowali Portugalii? Żal mi tej polaczkowej zawiści, serio...
3
Jednego nie rozumiem... (i od razu pojawiają mi się myśli w głowie - ustawione są te losowania czy przeprowadzają je idioci?)
Dlaczego Bayer Leverkusen nie mógł zostać "dolosowany" do Barcy z 2 koszyka, natomiast Borussia M/g z 3 koszyka już mogła? Bo dla mnie nie ma to najmniejszego sensu...
Ustawiona rywalizacja Barca - City, tylko idioci tego nie zauważą... ;]