1 września 2008, 18:12
0
Cruyff jak zwykle ma racje
31 sierpnia 2008, 19:50
Jest jeszcze 2 polowa wiec nie ma co jeszcze wyzywac guardioli. Numancia postawila trudne warunki podobnie jak wisla i Barca ma teraz klopot.
31 sierpnia 2008, 19:32
numancia gra swietnie w obronie, dobrze kryja naszych pilkarzy, ale Barca tez nie zachwyca, a co do pepe guardioli to dalbym mu wiecej czasu
27 sierpnia 2008, 13:15
Ja bym tego meczu nie traktował za bardzo poważnie. Barca wygrała pierwszy mecz 4-0 i wiedziała, ze już nic złego im się nie może stać w rewanżu.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Cruyff jak zwykle ma racje
0
Jest jeszcze 2 polowa wiec nie ma co jeszcze wyzywac guardioli. Numancia postawila trudne warunki podobnie jak wisla i Barca ma teraz klopot.
0
numancia gra swietnie w obronie, dobrze kryja naszych pilkarzy, ale Barca tez nie zachwyca, a co do pepe guardioli to dalbym mu wiecej czasu
0
Ja bym tego meczu nie traktował za bardzo poważnie. Barca wygrała pierwszy mecz 4-0 i wiedziała, ze już nic złego im się nie może stać w rewanżu.
0
numancia gra swietnie w obronie, dobrze kryja naszych pilkarzy, ale Barca tez nie zachwyca, a co do pepe guardioli to dalbym mu wiecej czasu
0
Cruyff jak zwykle ma racje
0
Jest jeszcze 2 polowa wiec nie ma co jeszcze wyzywac guardioli. Numancia postawila trudne warunki podobnie jak wisla i Barca ma teraz klopot.
0
Ja bym tego meczu nie traktował za bardzo poważnie. Barca wygrała pierwszy mecz 4-0 i wiedziała, ze już nic złego im się nie może stać w rewanżu.