Nasi pomocnicy są rozliczani z asyst? Ile asyst mają nasi pomocnicy razem wzięci? Pogba byłby idealnym zastąpieniem żałosnego Sergio, no ale co ja tam wiem..
Żebyś się nie przeliczył, życzysz źle Realowi, a jeśli my będziemy mieć złą passę to będziesz siedział skulony i płakał, narzekał na to jaki LE jest żałosny, jaka to barcelona jest słaba, a może od razu "zmienisz" barwy.
Czy real przegra? To trudne do odgadnięcia ponieważ nawet jeśli real będzie grał w takim okrojonym składzie to rezerwowi mogą zaskoczyć nas wszystkich i pokazać swoje umiejętności przeciw graczom atletico, którzy według mnie powinni zostać ukarani za ich agresywne zachowania wobec rywali i sędziów. Takie coś nie powinno być dozwolone, te głupie wejścia, które mogą spowodować tragiczne dla innych skutki. Mimo, że jestem fanem FCB myślę, że to Real wygra derby. Statystyki z ostatnich meczy z atletico wróżą źle dla Realu, ale może właśnie to dziś przerwą tą niefortunną passę przegranych. Życzę wszystkim miłego oglądania tego meczu, bo na pewno nudny nie będzie :) Pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibiców Realu, Atletico i Barcelony. A Ci nieprawdziwi niech się lepiej nie udzielają : >
Dokładnie, a później płaczą, że fani RM wyśmiewają poziom komentarzy na fcbarca, nic dziwnego jak wklejają takie coś do komentarza, który kompletnie nic nie wnosi..
Czy real przegra? To trudne do odgadnięcia ponieważ nawet jeśli real będzie grał w takim okrojonym składzie to rezerwowi mogą zaskoczyć nas wszystkich i pokazać swoje umiejętności przeciw graczom atletico, którzy według mnie powinni zostać ukarani za ich agresywne zachowania wobec rywali i sędziów. Takie coś nie powinno być dozwolone, te głupie wejścia, które mogą spowodować tragiczne dla innych skutki. Mimo, że jestem fanem FCB myślę, że to Real wygra derby. Statystyki z ostatnich meczy z atletico wróżą źle dla Realu, ale może właśnie to dziś przerwą tą niefortunną passę przegranych. Życzę wszystkim miłego oglądania tego meczu, bo na pewno nudny nie będzie :) Pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibiców Realu, Atletico i Barcelony. A Ci nieprawdziwi niech się lepiej nie udzielają : >
Powiesz mi może za co Messi ma dostać ZP? Zp zasłużenie poleci do CR'a za to jak pracował w tamtym sezonie. Bezapelacyjnie tylko CR zasłużył na ZP.Jestem kibicem Barcy.
Piszcie swoje głupoty i wypociny dalej, prowokujcie i wyzywajcie rywali nadal, a później płaczcie i dziwcie się jeśli ktoś krytykuje wasz poziom komentowania, jesteście żałośni, Wy kibice Barcelony. Powinniście lśnić przykładem dla innych kibiców, a to co prezentujecie to zerowy poziom. Wstyd mi za was..
Komentarze
0
Nasi pomocnicy są rozliczani z asyst? Ile asyst mają nasi pomocnicy razem wzięci? Pogba byłby idealnym zastąpieniem żałosnego Sergio, no ale co ja tam wiem..
0
Żebyś się nie przeliczył, życzysz źle Realowi, a jeśli my będziemy mieć złą passę to będziesz siedział skulony i płakał, narzekał na to jaki LE jest żałosny, jaka to barcelona jest słaba, a może od razu "zmienisz" barwy.
4
Czy real przegra? To trudne do odgadnięcia ponieważ nawet jeśli real będzie grał w takim okrojonym składzie to rezerwowi mogą zaskoczyć nas wszystkich i pokazać swoje umiejętności przeciw graczom atletico, którzy według mnie powinni zostać ukarani za ich agresywne zachowania wobec rywali i sędziów. Takie coś nie powinno być dozwolone, te głupie wejścia, które mogą spowodować tragiczne dla innych skutki. Mimo, że jestem fanem FCB myślę, że to Real wygra derby. Statystyki z ostatnich meczy z atletico wróżą źle dla Realu, ale może właśnie to dziś przerwą tą niefortunną passę przegranych. Życzę wszystkim miłego oglądania tego meczu, bo na pewno nudny nie będzie :) Pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibiców Realu, Atletico i Barcelony. A Ci nieprawdziwi niech się lepiej nie udzielają : >
1
Dokładnie, a później płaczą, że fani RM wyśmiewają poziom komentarzy na fcbarca, nic dziwnego jak wklejają takie coś do komentarza, który kompletnie nic nie wnosi..
0
Tak samo tutaj są dzieci, wszędzie są dzieci, a tym komentarzem prowokujesz, a nie wnosisz nic dobrego.
7
To nic nie mów i zachowaj to dla siebie..
4
Idź wypłacz się mamie w spódnicę.. nie udzielaj się na tym forum jeśli nie masz nic poważnego do powiedzenia.
4
Czy real przegra? To trudne do odgadnięcia ponieważ nawet jeśli real będzie grał w takim okrojonym składzie to rezerwowi mogą zaskoczyć nas wszystkich i pokazać swoje umiejętności przeciw graczom atletico, którzy według mnie powinni zostać ukarani za ich agresywne zachowania wobec rywali i sędziów. Takie coś nie powinno być dozwolone, te głupie wejścia, które mogą spowodować tragiczne dla innych skutki. Mimo, że jestem fanem FCB myślę, że to Real wygra derby. Statystyki z ostatnich meczy z atletico wróżą źle dla Realu, ale może właśnie to dziś przerwą tą niefortunną passę przegranych. Życzę wszystkim miłego oglądania tego meczu, bo na pewno nudny nie będzie :) Pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibiców Realu, Atletico i Barcelony. A Ci nieprawdziwi niech się lepiej nie udzielają : >
3
Powiesz mi może za co Messi ma dostać ZP? Zp zasłużenie poleci do CR'a za to jak pracował w tamtym sezonie. Bezapelacyjnie tylko CR zasłużył na ZP.Jestem kibicem Barcy.
3
Piszcie swoje głupoty i wypociny dalej, prowokujcie i wyzywajcie rywali nadal, a później płaczcie i dziwcie się jeśli ktoś krytykuje wasz poziom komentowania, jesteście żałośni, Wy kibice Barcelony. Powinniście lśnić przykładem dla innych kibiców, a to co prezentujecie to zerowy poziom. Wstyd mi za was..