O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły Fc Bacelona
  • Barcelonie kibicuję od 2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 5056
  • Liczba komentarzy 42
  • Polecenia 32

Komentarze

0

Nasi pomocnicy są rozliczani z asyst? Ile asyst mają nasi pomocnicy razem wzięci? Pogba byłby idealnym zastąpieniem żałosnego Sergio, no ale co ja tam wiem..

0

Żebyś się nie przeliczył, życzysz źle Realowi, a jeśli my będziemy mieć złą passę to będziesz siedział skulony i płakał, narzekał na to jaki LE jest żałosny, jaka to barcelona jest słaba, a może od razu "zmienisz" barwy.

4

Czy real przegra? To trudne do odgadnięcia ponieważ nawet jeśli real będzie grał w takim okrojonym składzie to rezerwowi mogą zaskoczyć nas wszystkich i pokazać swoje umiejętności przeciw graczom atletico, którzy według mnie powinni zostać ukarani za ich agresywne zachowania wobec rywali i sędziów. Takie coś nie powinno być dozwolone, te głupie wejścia, które mogą spowodować tragiczne dla innych skutki. Mimo, że jestem fanem FCB myślę, że to Real wygra derby. Statystyki z ostatnich meczy z atletico wróżą źle dla Realu, ale może właśnie to dziś przerwą tą niefortunną passę przegranych. Życzę wszystkim miłego oglądania tego meczu, bo na pewno nudny nie będzie :) Pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibiców Realu, Atletico i Barcelony. A Ci nieprawdziwi niech się lepiej nie udzielają : >

1

Dokładnie, a później płaczą, że fani RM wyśmiewają poziom komentarzy na fcbarca, nic dziwnego jak wklejają takie coś do komentarza, który kompletnie nic nie wnosi..

0

Tak samo tutaj są dzieci, wszędzie są dzieci, a tym komentarzem prowokujesz, a nie wnosisz nic dobrego.

Zobacz wszystkie

7

To nic nie mów i zachowaj to dla siebie..

4

Idź wypłacz się mamie w spódnicę.. nie udzielaj się na tym forum jeśli nie masz nic poważnego do powiedzenia.

4

Czy real przegra? To trudne do odgadnięcia ponieważ nawet jeśli real będzie grał w takim okrojonym składzie to rezerwowi mogą zaskoczyć nas wszystkich i pokazać swoje umiejętności przeciw graczom atletico, którzy według mnie powinni zostać ukarani za ich agresywne zachowania wobec rywali i sędziów. Takie coś nie powinno być dozwolone, te głupie wejścia, które mogą spowodować tragiczne dla innych skutki. Mimo, że jestem fanem FCB myślę, że to Real wygra derby. Statystyki z ostatnich meczy z atletico wróżą źle dla Realu, ale może właśnie to dziś przerwą tą niefortunną passę przegranych. Życzę wszystkim miłego oglądania tego meczu, bo na pewno nudny nie będzie :) Pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibiców Realu, Atletico i Barcelony. A Ci nieprawdziwi niech się lepiej nie udzielają : >

3

Powiesz mi może za co Messi ma dostać ZP? Zp zasłużenie poleci do CR'a za to jak pracował w tamtym sezonie. Bezapelacyjnie tylko CR zasłużył na ZP.Jestem kibicem Barcy.

3

Piszcie swoje głupoty i wypociny dalej, prowokujcie i wyzywajcie rywali nadal, a później płaczcie i dziwcie się jeśli ktoś krytykuje wasz poziom komentowania, jesteście żałośni, Wy kibice Barcelony. Powinniście lśnić przykładem dla innych kibiców, a to co prezentujecie to zerowy poziom. Wstyd mi za was..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?