1

Pedri zszedł i od razu gorzej

0

Gavito wejdzie? :(

1

Wiecie co, ale cieszę się że Yamal jest naszym piłkarzem. Dawno mi się nikogo tak przyjemnie nie oglądało i bardzo cieszy to że chłopak ma 17 lat i jest cule

1

Pokażą jakąś celebrację w c+?

0

@Azazel_Pazuzu bez przesady, Gavi 4 conajmniej

0

Lamine jak się zawinął

0

@Ilka a gdzie???

1

Musimy zwolnić bo jest straszny chaos, zaraz będzie jakiś wylew

0

Siedem minut matko bosko Helena mam zawał

0

@BarcaKings965212 ja tak samo, też 17, teraz człowiek dobija do 30 i prawie to już był ten rok :( przykro

0

@CriminalFCB 1,5 ….

0

@Arkadio90 Gavi?

1

Chyba pierwszy raz w tym sezonie nie wierzę że to się uda

3

Autentycznie mam takie emocje że nie mogę patrzeć w ekran

0

Raczej się nie uda, oni dostali wiatru w żagle

1

Kurwa nie wierzę

1

2 minuty do przejścia do historii

0

Ale tego komentarza to się słuchać nie da

0

Jak nam Zieliński bramę walnie to umrę

0

Obawiam się że jak już będzie to Rapha nie strzeli jednak

0

Pamiętamy karny to nie gol

0

Ja pierdole Eric Martin i Olmo nowym MSN

1

Stracimy tu punkty coś czuję

0

Boże i znowu odrabiać

0

Ktoś wchodził na kafejkę czy żyją tam?

5

Zapominamy o jednym … CU CU CUBARSI

0

@SinMistico dla kogo ?

0

Ale mną trzęsie…niestety wyczuwam gola dla rm

1

Jak dojdzie do karnych to Wojtek albo będzie ultra bohaterem albo antybohaterem na ławę, nic pomiędzy

0

Spokojnie karny to nie gol niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?