viscaelbarca1998_
Dołączył/a: marzec 2025
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pedri zszedł i od razu gorzej
0
Gavito wejdzie? :(
1
Wiecie co, ale cieszę się że Yamal jest naszym piłkarzem. Dawno mi się nikogo tak przyjemnie nie oglądało i bardzo cieszy to że chłopak ma 17 lat i jest cule
1
Pokażą jakąś celebrację w c+?
0
@Azazel_Pazuzu bez przesady, Gavi 4 conajmniej
0
Lamine jak się zawinął
0
@Ilka a gdzie???
1
Musimy zwolnić bo jest straszny chaos, zaraz będzie jakiś wylew
0
Siedem minut matko bosko Helena mam zawał
0
@BarcaKings965212 ja tak samo, też 17, teraz człowiek dobija do 30 i prawie to już był ten rok :( przykro
0
@CriminalFCB 1,5 ….
0
@Arkadio90 Gavi?
1
Chyba pierwszy raz w tym sezonie nie wierzę że to się uda
3
Autentycznie mam takie emocje że nie mogę patrzeć w ekran
0
Raczej się nie uda, oni dostali wiatru w żagle
1
Kurwa nie wierzę
1
2 minuty do przejścia do historii
0
Ale tego komentarza to się słuchać nie da
0
Jak nam Zieliński bramę walnie to umrę
0
Obawiam się że jak już będzie to Rapha nie strzeli jednak
0
Pamiętamy karny to nie gol
0
Ja pierdole Eric Martin i Olmo nowym MSN
1
Stracimy tu punkty coś czuję
0
Boże i znowu odrabiać
0
Ktoś wchodził na kafejkę czy żyją tam?
5
Zapominamy o jednym … CU CU CUBARSI
0
@SinMistico dla kogo ?
0
Ale mną trzęsie…niestety wyczuwam gola dla rm
1
Jak dojdzie do karnych to Wojtek albo będzie ultra bohaterem albo antybohaterem na ławę, nic pomiędzy
0
Spokojnie karny to nie gol niestety