0

jesli chodzi o 3miasto to zapewne pick n roll w sopocie

0

nie mam pojecia jak wy wyliczyliscie 80-90 baniek za ten transfer. etoo jest tyle warty, ile za niego daja, a jako ze ofert nie ma, to za rok odchodzi za darmo ...

0

Co z tego ze mu zaproponuja gre, on juz jakis czas temu powiedzial ze nie zagra nigdy dla Polski. zreszta jakby go kupila Barca to dostanie wkrotce powolanie do kadry Wloch albo Brazyli

0

Co z tego ze mu zaproponuja gre, on juz jakis czas temu powiedzial ze nie zagra nigdy dla Polski. zreszta jakby go kupila Barca to dostanie wkrotce powolanie do kadry Wloch albo Brazyli

0

nadachu

a kto ci takich rzeczy naopowiadal? chyba nie pamietasz kilka sezonow temu jak nedved dostal w rewanzowym polfinale żółtą kartkę i nie zagral w finale..

0

wszyscy pamietaja poprzedni sezon, messi ciagle lapal kontuzje, etoo pojechal na PNA i kontuzje, pozniej klotnie, r10 nie gral, deco nie gral, henry bez formy. rijkard puszczal w pierwszym skladzie gudjonsena i ezquerro -.-' tak wiec na lawce sie przyda capel. zreszta hleb tez nie bedzie odrazu gral w 1szym skladzie, o ile wogole bedzie

0

stifler ale twoja ofensywa nie bedzie grala w lidze, pucharze, LM 60 meczow bez zmian. pozatym kontuzje sie zdarzaja...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?