Kurozialnie Wam powiem że to najlepszy moment i Barca pokaże charakter. Żeby żarówka świeciła musi być silny opór a teraz taki trudny czas jest przed nami. Zatem szansa aby zaświecić jest też olbrzymia.
Na stronie realu jest 1000 komentów bo ja z kumplami pije luksusowe alkochole, za zdrowie barcy. A średnia fanów realu to 15 lat więc co maja robic??? HEHEHEHEH
Na stronie realu jest 1000 komentów bo ja z kumplami pije luksusowe alkochole, za zdrowie barcy. A średnia fanów realu to 15 lat więc co maja robic??? HEHEHEHEH
Komentarze
0
Kurozialnie Wam powiem że to najlepszy moment i Barca pokaże charakter. Żeby żarówka świeciła musi być silny opór a teraz taki trudny czas jest przed nami. Zatem szansa aby zaświecić jest też olbrzymia.
0
Ale będzie w tv?
0
Tym prędzej zachoruje
0
Na stronie realu jest 1000 komentów bo ja z kumplami pije luksusowe alkochole, za zdrowie barcy. A średnia fanów realu to 15 lat więc co maja robic??? HEHEHEHEH
0
mike ty prowokatorze :)
0
Tym prędzej zachoruje
0
Ale będzie w tv?
0
Na stronie realu jest 1000 komentów bo ja z kumplami pije luksusowe alkochole, za zdrowie barcy. A średnia fanów realu to 15 lat więc co maja robic??? HEHEHEHEH
0
Przegraliśmy na wsi ale wstyd na inaugurację. Barca taka jaką znamy NIESTETY. A mogliśmy mieć trenera z prawdziwego zdarzenia :(
0
mike ty prowokatorze :)