vivalavida
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
coś czuję, że będzie wysoko
0
4-0 dla Barcelony 2 messi, 2 ibrahimovic
0
Serdecznie dziękuję za poprawkę.
0
A dzięki.
0
Pingwiek
https://altes.fcbarcelona.com/en/default.asp czy to płatne?
0
kiedy będzie mozna ściągnąć cały mecz?
0
czy beda bramkii w formacie avi?
0
barca znów bedzie rzadzić. Coś tak czuję.
Visca El Barca! Visca el Catalunya!
0
Mam nadzieję, że messi coś strzeli.
0
gdzie są dostępne inne terminarze?
0
Fanatyk, allgoals.pl
f
0
Real wszystkich nam podkrada.To karygodne.
0
Wszystkiego najlepszego Messi. Mam nadzieję,że to ty zgarniesz Złotą Piłkę.