vivera986
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie mu ten cały Gazda polewał
0
http://sport.tvp.pl/transmisje Nie trzeba
0
To oglądaj na stronie TVP Sport
0
Na c+ też się ogodali tyle że hej
5
Bo się zbłaźnili w Rzymie
0
Benzyna
0
Ależ ten Algierczyk jest niesamowity
1
Kovacic może by zrobił szpaler dla nowego najlepszego grajka na świecie
1
w końcu są z afryki (:
0
Ale pozostałe kluby były na jeszcze niższym poziomie
2
NK Maribor, Spartak Moskwa, Sevilla. Dziwne że wyszli
0
Na stronie w zakładce addons masz wszystko
0
Szefciu, to sobie wpisz w przeglądarce fmscout.com :|
0
www.fmscout.com
0
Poczytaj o optymalizacji bo sindicate na dobrym pc kiepsko śmigał
0
Za sterami PSG siedzą za grube ryby żeby FIFA się ich zaczęła czepiać
0
Naprawdę myślisz że jak Perez pstryknie palcem to Neymar i Mbappe pakują walizę i dawaj na Madryt?
1
Działa, ciastka sobie wyczyść
0
Nie ma szans że będzie grał już wypisują że Tuchel pogoni Meunier, Alves, Berchiche, Kurzawe
0
Wracam do Paryża i chcę wydoić jak najwięcej z mojego kontraktu bo nigdzie więcej nie zarobie
5
Baloo
0
Pewex, były newsy na stornie o tych jej spotkaniach z Bartkiem
1
Agentka
0
Ja już podziękuję w takim razie za te wszystkie newsy i czekam do 1 lipca
0
Dzisiaj miało być jakieś spotkanie działaczy Atletico z siostrą Griezmanna. Żadnych nowych nowinek? ;)
0
http://hairstylemen101.com/wp-content/uploads/2015/12/men-combing-back-zinedine-zidane-hair-hair-color-how-to-make.jpg Od góry nie ma szans na przeszczep po uderzeniu w Materazziego
0
Oddam włosy dla Zidana za taki
0
Chłop traci karty już skończyły się newsy że MANU go chce tylko że kontaktują się z Papadopoulosem kontrakt topnieje to zmiana gadki
0
Błaznuje, jak się pytali w wywiadzie o kontrakt kilka tygodni temu to odpowiedział joker i głupie uśmieszki.Brachol (jego agent) też chce jak najwięcej kasiory wydoić
0
Jak się zaczynają pojawiać informację że jednak może zostać w Atletico to już nie pojawiają się głosy "na co komu ten Griezmann w Barcelonie"