0

Pewnie mu ten cały Gazda polewał

0

0

To oglądaj na stronie TVP Sport

0

Na c+ też się ogodali tyle że hej

5

Bo się zbłaźnili w Rzymie

0

Benzyna

0

Ależ ten Algierczyk jest niesamowity

1

Kovacic może by zrobił szpaler dla nowego najlepszego grajka na świecie

1

w końcu są z afryki (:

0

Ale pozostałe kluby były na jeszcze niższym poziomie

2

NK Maribor, Spartak Moskwa, Sevilla. Dziwne że wyszli

0

Na stronie w zakładce addons masz wszystko

0

Szefciu, to sobie wpisz w przeglądarce fmscout.com :|

0

www.fmscout.com

0

Poczytaj o optymalizacji bo sindicate na dobrym pc kiepsko śmigał

0

Za sterami PSG siedzą za grube ryby żeby FIFA się ich zaczęła czepiać

0

Naprawdę myślisz że jak Perez pstryknie palcem to Neymar i Mbappe pakują walizę i dawaj na Madryt?

1

Działa, ciastka sobie wyczyść

0

Nie ma szans że będzie grał już wypisują że Tuchel pogoni Meunier, Alves, Berchiche, Kurzawe

0

Wracam do Paryża i chcę wydoić jak najwięcej z mojego kontraktu bo nigdzie więcej nie zarobie

5

Baloo

0

Pewex, były newsy na stornie o tych jej spotkaniach z Bartkiem

1

Agentka

0

Ja już podziękuję w takim razie za te wszystkie newsy i czekam do 1 lipca

0

Dzisiaj miało być jakieś spotkanie działaczy Atletico z siostrą Griezmanna. Żadnych nowych nowinek? ;)

0

0

Oddam włosy dla Zidana za taki

0

Chłop traci karty już skończyły się newsy że MANU go chce tylko że kontaktują się z Papadopoulosem kontrakt topnieje to zmiana gadki

0

Błaznuje, jak się pytali w wywiadzie o kontrakt kilka tygodni temu to odpowiedział joker i głupie uśmieszki.Brachol (jego agent) też chce jak najwięcej kasiory wydoić

0

Jak się zaczynają pojawiać informację że jednak może zostać w Atletico to już nie pojawiają się głosy "na co komu ten Griezmann w Barcelonie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?