vivera986
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak faktycznie przejdzie do Realu to ze wszystkich stron się będzie wylewał
6
Spodziewam się że nie uświadczymy takiego ustawienia w przyszłym sezonie ani na 5min :)
0
Całe te?
1
Far Cry słaby moim zdaniem ;)
1
nie odpala się nawet na kilka sekund?
0
Jak możesz to podeślij :)
0
PL??
2
Jak by go trzepnął to by do tej walii doleciał ;D
0
Steam zabrania handel kontem nie pomogą ci w razie utraty
10
Trza brać
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
5
Raz się wygrywa a raz remisuje :) ciężki sezon
0
kto z kim przestaje, takim się staje ;)
0
Wielki the special one zaszczepił w nich takie buractwo że nie ma już o czym gadać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Nie było
0
Alba faulował czy Marcelo przynurował?
0
Szpalerović też niewyjściowy pyszczek Mietka żula
0
xD
1
Może niech ktoś tam krzyknie że jest jeszcze jedna zmiana
1
W sumie nic innego do roboty nie ma ;)
0
Valverde wyparował?
0
Którą macie minute?
0
Dembele dał by impuls ale też w obronie osłabienie :|
1
Ruska komentatorka chyba tez nie trawi Ramosa ;D
0
Pindolek popłakał się na tej ławce?
0
Co taki brak stabilności u Varane.. jak ktoś tam z Hiszpanii napisał o Dembele "Bambi na lodzie" hehehe :- )
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Zarząd się bardzo dobrze bawił sprowadzając 30-latka za 40mln ;)
0
Paulinho nie jest nawet dobrym zmiennikiem na taki mecz