0

Jak faktycznie przejdzie do Realu to ze wszystkich stron się będzie wylewał

6

Spodziewam się że nie uświadczymy takiego ustawienia w przyszłym sezonie ani na 5min :)

0

Całe te?

1

Far Cry słaby moim zdaniem ;)

1

nie odpala się nawet na kilka sekund?

0

Jak możesz to podeślij :)

0

PL??

2

Jak by go trzepnął to by do tej walii doleciał ;D

0

Steam zabrania handel kontem nie pomogą ci w razie utraty

10

Trza brać

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

5

Raz się wygrywa a raz remisuje :) ciężki sezon

0

kto z kim przestaje, takim się staje ;)

0

Wielki the special one zaszczepił w nich takie buractwo że nie ma już o czym gadać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Nie było

0

Alba faulował czy Marcelo przynurował?

0

Szpalerović też niewyjściowy pyszczek Mietka żula

0

xD

1

Może niech ktoś tam krzyknie że jest jeszcze jedna zmiana

1

W sumie nic innego do roboty nie ma ;)

0

Valverde wyparował?

0

Którą macie minute?

0

Dembele dał by impuls ale też w obronie osłabienie :|

1

Ruska komentatorka chyba tez nie trawi Ramosa ;D

0

Pindolek popłakał się na tej ławce?

0

Co taki brak stabilności u Varane.. jak ktoś tam z Hiszpanii napisał o Dembele "Bambi na lodzie" hehehe :- )

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

Zarząd się bardzo dobrze bawił sprowadzając 30-latka za 40mln ;)

0

Paulinho nie jest nawet dobrym zmiennikiem na taki mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?