0

Niemrawo

1

Tłumaczenie na stronie było błędne chyba powinno być że zaczął grać bardziej samolubnie

0

Mówił tak Oscar Ruggieri

0

Ale to tylko pogadanki od Argentyńczyków ;)

1

Że w Barcelonie żeby odpoczął na mundial

0

:)

0

se piwko otworze i poczekam na meczyk :- )

3

No średniak ;- )

0

Wrzuciłeś fragment tekstu z notatnikowa i na co liczysz?

2

On i tak jest w przekonaniu że jak będzie chciał to zagra :D

2

Porażka w Rzymie to plama na kilka dobrych lat ;) Zwycięzcy dzisiejszego pucharu nikt nie będzie pamiętał za kilka lat

0

Internet Explorer już nawet nie istnieje

0

Na oficjalnej stronie Nike powinny być

1

Na Ousmanka chyba dzisiaj nikt nie liczy?

3

Szefciu a to jakieś info poszło że Valverde może zrezygnować?

2

Będzie miał życie godne mistrza :)

0

:'(

0

Co się stało?

0

On tam się nie nada

0

Vieira czy Arteta za Wengera?

1

Gomes to się do niczego nie nadajesz

0

Panie pan se chyba jaja robi

0

Co to się wyprawia że okładek nie było? :'(

0

Powinni trochę dostać za przeprowadzenie na nim terapii antydepresyjnej

0

Spuchną w drugiej

1

Trzepie mnie od eksperta Pola

1

Chyba tylko po to żeby zapchać sloty zawodnikami spoza EU ;)

2

Sport podaje piłkarzy którzy mają opuścić klub. Dlaczego dali Nelsonka? :'( https://pbs.twimg.com/media/DbJ56n0V4AAe8OD.jpg:large

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?