vlbmadridista
Dołączył/a: styczeń 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogólnie ciężko mi sobie wyobrazić sytuację, w której FCB nie zarejestruje wszystkich piłkarzy ściągniętych w tym okienku, ktoś zna temat bliżej i może się wypowiedzieć czy to typowe zagrania dziennikarzy i portali na kliknięcia?
3
@Oskar00 a to Haaland nie był raczej bliżej Barcy niż Realu?
0
@Titanito no niestety udało się podróbie taniej Neymara trafić bramkę. Calma, Chico... miej trochę szacunku do młodego, bo naprawdę świetnie się rozwija.
0
@Sulimo no Barca nie zagrała źle, naprawdę w dobrą stronę to idzie, ale niestety przegrali. Pozdro wariacie.
0
@Titanito odważnie, wrócę tu po meczu. Wszystkiego dobrego i emocjonującego spotkania! niech wygra lepszy
0
@Djzordon jest i On!
0
@FC1899Barca uuu, Brajtłajt już zdrowy?
1
@Djzordon Ty jak coś chłopie skomentujesz, to klękajcie narody... XD
0
@domin1515 Bump z ciekawosci
0
@pres BVB vs CITY 1:2, Bellingham wywalcza piłkę po zlym odbiorze Edersona, strzela bramke.. a sędzia? A sędzia daje żółtko zawodnikowi BVB i rzut wolny dla CITY. Tak na szybko przykład.
0
@pres No jak upadł bez kontaktu... albo oglądasz highlightsy, albo mecze na flashscorze. Tak się gra w piłkę! Masz okazję na wywalczenie karnego, czujesz kontakt gościa, z którym wygrałeś pozycję, to "nurkujesz".
0
@Rewolucja123 spalony był, nie ma wątpliwości, chodzi mi o nurkowanie, zanurkował, wykorzystał moment, ale sędzia się z tego wybroni na luzie.
0
@pres dlatego Ci tłumaczę, że "sędziowie się mylili, mylą i będą mylić. Troche to żałosne pokazywać cały czas te obrazki. W odpowiedzi mógłbym podać z 3 różne sytuacje na niekorzyść Realu gwizdnięte chociażby w meczach przeciwko Barcelonie i co? Temat rzeka"
EDIT: Chciałbym zobaczyć te 5 rzekomych karnych, podlinkujesz? ;)
0
@pres przecież Ramos gra w PSG!
A na poważnie... sędziowie się mylili, mylą i będą mylić. Troche to żałosne pokazywać cały czas te obrazki. W odpowiedzi mógłbym podać z 3 różne sytuacje na niekorzyść Realu gwizdnięte chociażby w meczach przeciwko Barcelonie i co? Temat rzeka. PS. Karny 110% na Kroosie
0
@Bagsik88 "Guti nas wyśmiewał po porażkach", ale mnie to rozśmieszyło. wygrałeś komentarz nocy.
2
@Jonyx aktualnych liderów i obrońcy Serie A nie wliczasz do mocnych? 33% szans na Chelsea, chciałbym taki mecz zobaczyć.
1
@TylkoBarca7273 1/16
0
@Djzordon pod względem całej kariery... bez sensu. Chłopakowi zostało jeszcze sporo lat grania na TOP poziomie, trzeba by było zrobić jakiś podział na grających i nie grających.
1
@BulaKG haha, wygrałeś tym komenatrzem!
3
@cyron1 Jeśli ktoś twierdzi, że Courtois aktualnie nie zasługuje na top3, to tutaj już ucinam dyskusje i tyle. Gdybać to sobie możesz w nieskończoność " Jakby u was tylu ludzi odeszło tak znaczących jak u nas Suarez, Leo, Griezmann to byłby dramat z wami. ", ale nie odeszło i ciśniemy po 5 zwycięstwo w EL CLASICO z rzędu.
"Valverde, który potrafił tylko łeb w jaja i dzida do przodu, bardzo ograniczony typ," zobacz jak niewiele potrzeba żeby rozpocząć akcję bramową lub strzelić bramkę Barcelonie :)
0
@Pewex Rudiger i Kylian wydaje się, że już ostatnia prosta, ale kto wie.. Chociaż póki KB9 w gazie to wątpię, że haaland się będzie tu pchał.
0
@lucca87 A totalnie nie chodzi o Real, pamiętam jak odpadli w 1/8 z nimi także powstrzymam się tutaj z "jechaniem" na Ciebie za to, że nie ma tu RM. To, że Real ma teraz moment nie znaczy, że zaraz nie odpadnie z Chelsea losując ich w 1/8.
1
@wiewior lamerska strona, której nikt nie czyta? Wątpię bardzo. Ja np. lubię tutaj przebywać, bo macie powiadomienia i chociaż idzie przypomnieć z kim i gdzie dyskutowałeś :) Pozdro
0
@Pewex wydaje mi się, że ciężko będzie zakontraktować Erlinga i Mbappe.
0
@lucca87 rozumiem co chcesz mi przekazać, ale chyba nie uważasz, że Ajax gdyby skonfrontował się z LFC czy CIty byłby chociażby blisko awansu dalej?
EDIT: Chociaż może źle to intepretuje jednak, no mniejsza.. w każdym razie mi chodzi o to jak wyżej, że okej.. Ajax może i sobie radzi dobrze i pewnie wygrał grupe, ale wątpię żeby piłkarsko dorównali ww. zespołom.
0
@lukaszmatusiewicz Oj mocno idziesz człowieku z tym tekstem o ogórkach :)
0
@skakun95 dobra, faktycznie można chyba było lepiej się zachować niż skakać na "notę".
1
@JordiElNino @Neymar @Jordi Alba @Busquets
0
@lucca87 jak już piszesz, żeby nie porównywać Benfici i Bayernu, to nie porównuj Ajaxu do Liverpoolu czy City.
1
@cyron1 o następny chłop z farmazonami... masakra