0

Pozdrawiam Cie bardzo goraco jako himbus???

0

Łatwo jest krytykowc nie??????
zapomnieliście już o tym?

0

Jestescie ciulami sorki ale o czym ?kim Wy piszecie!!!!?? kochacie Barce? kibicujecie im? lubicie ich? zdarzylo nam się zyc w czasach dominacji DRUZYNY jakiej już nie będzie nigdy !! i z tego trzeba się cieszyc!!


a jak będzie druga taka to na pewno będzie Blaugrana!!!!
Dobranoc i zycze wam abyście kochali Barce tak jak ja!!!!!!

0

Kocham blaugrana ponad zycie i zlego słowa nie dam powiedzieć bo latwo się sra w swoje gniazdo co????

0

Nie rozumiem większości kometarzy jak było super fajnie to ok tak?? no to wam przypomnę jak zapomnieliście jak było fajnie i to tylko skrot z tego czego byliśmy swiatkami a BaRca ma historie o duuuuzo starsza patrzcie!!

0

Obojetnie na kogo trafimy i niwazne czy wygramy i tak Jestesmy najlepsi!!! a Ten co nas pokona to nalezy mu sie szacunek!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?