0

Te jego prowokacje stały się nudne , ani się śmiać ani płakać. Po prostu ma człowiek z tym problem...

0

Wspaniały człowiek, miło się to czyta, dreszcze mnie przechodzą jak już ktoś niżej podkreślił czytając to. Mam przeczucie, że to będzie nasz rok czego Całej Blaugranie życzę :)

0

0

Dziś jakby nie ta Barca.

0

Za późno zmiany, słaba dyspozycja Barcy.

Tak sobie myślę co gdyby nie Puyol.

0

Gol kurwa !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?