11

@J_Krecidlo: Capello: Jeśli wydasz pieniądze na bilet na mecz z udziałem Messiego, wiesz, że zobaczysz coś niesamowitego, jak z Pavarottim w operze.

@J_Krecidlo: Bartomeu w SER: Dani Alves ma na stole ofertę przedłużenia kontraktu - 2 lata + trzeci opcjonalny. Jeśli zostanie, fantastycznie.

13

''Tata, patrz jaka petarda'' :D

0

Juve w tym roku jest czarnym koniem rozgrywek jak BVB w 2013, czy Atletico w zeszłorocznej edycji. Mam nadzieje, że spotka ich taki sam los jak drużynę z Niemiec i Hiszpanii :)

1

Ja też się wypowiedziałem normalnie, Moja wypowiedz nie miała na celu obrażenia Włocha, przytoczyłem zwykłe powiedzenie. Które jest po prostu trafne.

1

Psy szczekają, a karawan jedzie dalej. Neuer, Alaba czy Muller też się odgrażali, teraz skończy sie tak samo jak we wcześniejszych meczach.

0

I gitara ! :) Teraz czekamy na ścięcie włosów po finale LM :DD

5

Widzę, ze niektórzy dyskutują nt. komentatorów na finał LM. Mam nadzieje, ze C+ wybierze Przemka Pełke i Węgrzyna. Pełka zawsze zyje meczem, przykład finał z zeszłego roku, czy tego roczny z finału LE. Kaziu Wegrzyn to bardzo sympatyczny facet, ktory mądrze gada, a dodatkowo czasami rozśmiesza ludzi jakimś żartem :)

0

Zawsze tak robi po zwycięskim finale. Taka pamiątka po triumfie.

1

Stary... Ale dostawa za darmo !

13

Cholernie podoba mi się to odliczanie na głównej stronie do finału LM :D Obok napisu ''Campions'' dodamy jeszcze jeden puchar w przeciągu paru dni ;)

1

Gdyby Neymar to zrobił przy wyniku 1:1 a nie 3:1 to zawodnicy Bilbao nie zwróciliby nawet uwagi na jego popis. Wykorzystali sytuacje do wylądowania frustracji z powodu wyniku. Tyle. Taki jest jego styl.

24

Adil to jest po prostu mistrz nad mistrzami :DD

https://x.com/Barzaboy/status/604983783486566400/photo/1

6

W tym roku? Czy chodzi ci o sezon?

Rok 2015 :

Messi 35 goli.
Ronaldo 29 goli.



Sezon 2014/2015
Messi 58 goli.
Ronaldo 61 goli.

39

Barcelona walczy o tryplet, a Ronaldo w tym czasie... :D
http://static.fangol.pl/content/7/2/d/72d7e0957d163cf6921793fdfe4d1339-554.jpg

11

Juventus tym czasem po raz kolejny gratuluje Barcelonie tytułu, po katalońsku :)



6

Dzięki za link, na pewno odpali go każdy z nas :DD

0

58 goli w sezonie Leo, w finale dołoży 2 i puknie 60tka :)

5

/photo/1

Wczorajsza mozaika z lotu ptaka :)

0

Jeżeli miałeś na myśli gole w 2015 roku, to nic mu nie brakuje.

Messi 35 goli, 18 asyst
Ronaldo 29 goli, 10 asyst.

6

"Nic niepokojącego" - pierwsza diagnoza sztabu ws. Iniesty (catradio)

@creus_fcb

7

:)))

/photo/1

19

Sęk w tym, że ten deser w tym przypadku to danie główne :D

2

Alves 2 asysty, dobra gra, musi zostać, nie znajdziemy lepszego PO. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie tu zakończy.

6

Alves ta swoją fryzura przebił Ronaldo z MŚ z 2002 roku.

1

Najszybszym piłkarzem na świecie jest Valencia z United. To zostało potwierdzone.

2

Czy użytkownik o nicku "KaliFCB" tobie ten sam przygłup ze str. RM.pl? Różnica taka, że tam koleś ma nick "KaliBVB".

0

Karabatić i Hansen to Messi i Ronaldo piłki ręcznej. Tylko tutaj cięzej wybrać kto jest lepszy :) Także Karabatić możę odejść pod warunkiem, że PSG sprzeda Hansena do Barcelony.

2

Jezeli Karabatic rzeczywiście odejdzie do PSG za rekordowe 2 mln euro, to Barca wg. mediów ma ściągnąć tak sama wielka gwiazdę ręcznej - Mikkela Hansena z.. PSG.

0

Rutenki w tym gronie nie wypisałem :) Łazarow jest zawsze grozny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?