Juve w tym roku jest czarnym koniem rozgrywek jak BVB w 2013, czy Atletico w zeszłorocznej edycji. Mam nadzieje, że spotka ich taki sam los jak drużynę z Niemiec i Hiszpanii :)
Widzę, ze niektórzy dyskutują nt. komentatorów na finał LM. Mam nadzieje, ze C+ wybierze Przemka Pełke i Węgrzyna. Pełka zawsze zyje meczem, przykład finał z zeszłego roku, czy tego roczny z finału LE. Kaziu Wegrzyn to bardzo sympatyczny facet, ktory mądrze gada, a dodatkowo czasami rozśmiesza ludzi jakimś żartem :)
Gdyby Neymar to zrobił przy wyniku 1:1 a nie 3:1 to zawodnicy Bilbao nie zwróciliby nawet uwagi na jego popis. Wykorzystali sytuacje do wylądowania frustracji z powodu wyniku. Tyle. Taki jest jego styl.
Karabatić i Hansen to Messi i Ronaldo piłki ręcznej. Tylko tutaj cięzej wybrać kto jest lepszy :) Także Karabatić możę odejść pod warunkiem, że PSG sprzeda Hansena do Barcelony.
Jezeli Karabatic rzeczywiście odejdzie do PSG za rekordowe 2 mln euro, to Barca wg. mediów ma ściągnąć tak sama wielka gwiazdę ręcznej - Mikkela Hansena z.. PSG.
11
@J_Krecidlo: Capello: Jeśli wydasz pieniądze na bilet na mecz z udziałem Messiego, wiesz, że zobaczysz coś niesamowitego, jak z Pavarottim w operze.
@J_Krecidlo: Bartomeu w SER: Dani Alves ma na stole ofertę przedłużenia kontraktu - 2 lata + trzeci opcjonalny. Jeśli zostanie, fantastycznie.
13
''Tata, patrz jaka petarda'' :D
0
Juve w tym roku jest czarnym koniem rozgrywek jak BVB w 2013, czy Atletico w zeszłorocznej edycji. Mam nadzieje, że spotka ich taki sam los jak drużynę z Niemiec i Hiszpanii :)
1
Ja też się wypowiedziałem normalnie, Moja wypowiedz nie miała na celu obrażenia Włocha, przytoczyłem zwykłe powiedzenie. Które jest po prostu trafne.
1
Psy szczekają, a karawan jedzie dalej. Neuer, Alaba czy Muller też się odgrażali, teraz skończy sie tak samo jak we wcześniejszych meczach.
0
I gitara ! :) Teraz czekamy na ścięcie włosów po finale LM :DD
5
Widzę, ze niektórzy dyskutują nt. komentatorów na finał LM. Mam nadzieje, ze C+ wybierze Przemka Pełke i Węgrzyna. Pełka zawsze zyje meczem, przykład finał z zeszłego roku, czy tego roczny z finału LE. Kaziu Wegrzyn to bardzo sympatyczny facet, ktory mądrze gada, a dodatkowo czasami rozśmiesza ludzi jakimś żartem :)
0
Zawsze tak robi po zwycięskim finale. Taka pamiątka po triumfie.
1
Stary... Ale dostawa za darmo !
13
Cholernie podoba mi się to odliczanie na głównej stronie do finału LM :D Obok napisu ''Campions'' dodamy jeszcze jeden puchar w przeciągu paru dni ;)
1
Gdyby Neymar to zrobił przy wyniku 1:1 a nie 3:1 to zawodnicy Bilbao nie zwróciliby nawet uwagi na jego popis. Wykorzystali sytuacje do wylądowania frustracji z powodu wyniku. Tyle. Taki jest jego styl.
24
Adil to jest po prostu mistrz nad mistrzami :DD
https://x.com/Barzaboy/status/604983783486566400/photo/1
6
W tym roku? Czy chodzi ci o sezon?
Rok 2015 :
Messi 35 goli.
Ronaldo 29 goli.
Sezon 2014/2015
Messi 58 goli.
Ronaldo 61 goli.
39
Barcelona walczy o tryplet, a Ronaldo w tym czasie... :D
http://static.fangol.pl/content/7/2/d/72d7e0957d163cf6921793fdfe4d1339-554.jpg
11
Juventus tym czasem po raz kolejny gratuluje Barcelonie tytułu, po katalońsku :)
6
Dzięki za link, na pewno odpali go każdy z nas :DD
0
58 goli w sezonie Leo, w finale dołoży 2 i puknie 60tka :)
5
Wczorajsza mozaika z lotu ptaka :)
0
Jeżeli miałeś na myśli gole w 2015 roku, to nic mu nie brakuje.
Messi 35 goli, 18 asyst
Ronaldo 29 goli, 10 asyst.
6
"Nic niepokojącego" - pierwsza diagnoza sztabu ws. Iniesty (catradio)
@creus_fcb
7
:)))
19
Sęk w tym, że ten deser w tym przypadku to danie główne :D
5
Kapitalne zdjęcie :)
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t1.0-9/11250988_1452096371497241_464934156376871359_n.jpg?oh=ed416c5c7fa04a71ce4f9c47e983461a&oe=56042945&__gda__=1442702110_92d8a5843e8ae8fe016b3da87711f498
2
Alves 2 asysty, dobra gra, musi zostać, nie znajdziemy lepszego PO. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie tu zakończy.
6
Alves ta swoją fryzura przebił Ronaldo z MŚ z 2002 roku.
1
Najszybszym piłkarzem na świecie jest Valencia z United. To zostało potwierdzone.
2
Czy użytkownik o nicku "KaliFCB" tobie ten sam przygłup ze str. RM.pl? Różnica taka, że tam koleś ma nick "KaliBVB".
0
Karabatić i Hansen to Messi i Ronaldo piłki ręcznej. Tylko tutaj cięzej wybrać kto jest lepszy :) Także Karabatić możę odejść pod warunkiem, że PSG sprzeda Hansena do Barcelony.
2
Jezeli Karabatic rzeczywiście odejdzie do PSG za rekordowe 2 mln euro, to Barca wg. mediów ma ściągnąć tak sama wielka gwiazdę ręcznej - Mikkela Hansena z.. PSG.
0
Rutenki w tym gronie nie wypisałem :) Łazarow jest zawsze grozny.