Ludzie, dajcie czas Suarezowi. Jestem pewien, że będzie tak jak z Alexisem. Sezon 12/13 był dla niego tragiczny, pierwszego gola strzelił dopiero w lutym w meczu z Getafe, mimo, że grał od początku sezonu, przepracował okres przygotowawczy... W nastepnym sezonie był MOIM ZDANIEM najlepszym zawodnikiem Barcelony, no ale zarząd niestety sprzedał go do Arsenalu, gdzie jest teraz prawdziwym liderem zespołu.
Alves ostatnio zaczął naprawdę niezle grać. Zastanawiam się czy to zwyżka chwilowej(?) formy, czy może... to, że na skrzydle gra Messi, z którym genialnie się rozumie?
Szczerze? Pique dałbym co najmniej 9. To był ten Piquenbauer z przed paru lat. Czyścili praktycznie wszystko. Facet gra naprawdę b.dobrze od paru meczy, i tylko trzymać kciuki by dawny Pique wrócił na dobre.
Ja się nie dziwie, że kibice Realu cieszą się z jego przyjścia, życzę mu powodzenia, ale to, że 16 latek TYGODNIOWO będzie zarabiał 100 tys. euro to jest po prostu chore. Ludzie harują, ratują innych, ryzykując własne życie i często takich pieniędzy nawet na oczy nie będą widzieć. Wg. zarobki w piłce są niewiarygodne.
1200 dni na tej stronie, na tym koncie ( miałem kiedyś inny, ale zapomniałem passów :D ),jak ten czas szybko leci... Chciałem wam podziękować za wspólnie spędzone razem chwile, te wspaniałe dla kibiców Barcy, ale też za te bardziej smutne :) Visca el Barca !
Grałem w Akademii Lecha Poznań ;) I nikogo tu nie porównuje, bo nawet bym nie śmiał, po prostu jak zawsze oglądam mecze Fiorentiny to Cuadrado ma parcie do przodu. Jak już grał na PO to z konieczności. Wiem, że PO włącza się w akcje ofensywne, ale to nie to samo co granie jako skrzydłowy.
A skąd wiesz, że on by chciał grać na PO? To jest zawodnik ofensywny, i wiem po sobie, bo sam kiedyś grałem w piłkę na szpicy, raz trener wsadził mnie w meczu na LO. Czułem się jakbym tańczył balet.
Owszem, Barca z sezonów 08/09 i 10/11 to najlepsza drużyna w historii futbolu, razem z Milanem Sacchi'ego i wielką trójka Holendrów : Van Basten, Gullit i Rijkaard :)
ANGLIA Transferowe szaleństwo w Manchesterze United trwa. Według katalońskiego Sportu Czerwone Diabły zagięły parol na Daniego Alvesa. Louis Van Gaal ma uważać Brazylijczyka za idealnego obrońcę do swojego systemu 3-5-2. Sporą rolę w transferze może odegrać Victor Valdes, który spędził z Danim Alvesem sześć lat w Barcelonie i do dziś utrzymuje z defensorem bliską relację.
Pierwsza fatalna, ale druga jak najbardziej mi się podoba. Zakontraktować Reus'a o dać na półroczne wypożyczenie z powrotem do BVB. Kto wie, może wróci w styczniu do Barcelony a na ławce trenerskiej będzie Klopp?
31
MAŻĄ MAŻĄ MAŻĄ. Boże....
0
Ludzie, dajcie czas Suarezowi. Jestem pewien, że będzie tak jak z Alexisem. Sezon 12/13 był dla niego tragiczny, pierwszego gola strzelił dopiero w lutym w meczu z Getafe, mimo, że grał od początku sezonu, przepracował okres przygotowawczy... W nastepnym sezonie był MOIM ZDANIEM najlepszym zawodnikiem Barcelony, no ale zarząd niestety sprzedał go do Arsenalu, gdzie jest teraz prawdziwym liderem zespołu.
0
https://www.facebook.com/nohorizontalstripes
Lajkujcie ludzie, wiem (zresztą nie tylko ja), że ta akcja może nic nie dać, ale warto próbować!
PS. Ten FP nie należy do mnie.
0
Alves ostatnio zaczął naprawdę niezle grać. Zastanawiam się czy to zwyżka chwilowej(?) formy, czy może... to, że na skrzydle gra Messi, z którym genialnie się rozumie?
59
Najgorsze koszulki w historii.
0
Szczerze? Pique dałbym co najmniej 9. To był ten Piquenbauer z przed paru lat. Czyścili praktycznie wszystko. Facet gra naprawdę b.dobrze od paru meczy, i tylko trzymać kciuki by dawny Pique wrócił na dobre.
5
Ja się nie dziwie, że kibice Realu cieszą się z jego przyjścia, życzę mu powodzenia, ale to, że 16 latek TYGODNIOWO będzie zarabiał 100 tys. euro to jest po prostu chore. Ludzie harują, ratują innych, ryzykując własne życie i często takich pieniędzy nawet na oczy nie będą widzieć. Wg. zarobki w piłce są niewiarygodne.
0
100. Dla twojej wiadomości 80 tys. funtów to ok. 100 tys. euro.
0
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10494804_734602303303216_7174579336456309896_n.png?oh=616b0447b0593d75459e85488aa1973a&oe=5563C686&__gda__=1428759020_8cb534008671fc52c5556672e3203662
Taka ciekawostka... :D
0
Tygodniowo.
0
A tym czasem blaugrana.pl znów prowokuje tytułem :D
http://blaugrana.pl/17338-Barca-spuszcza-powietrze-z-Materacy
43
Z tak grającym Pique jak wczoraj to wątpię by chociaż jedną strzelili :)
5
1200 dni na tej stronie, na tym koncie ( miałem kiedyś inny, ale zapomniałem passów :D ),jak ten czas szybko leci... Chciałem wam podziękować za wspólnie spędzone razem chwile, te wspaniałe dla kibiców Barcy, ale też za te bardziej smutne :) Visca el Barca !
1
Gol Messiego przynajmniej nie z karnego :DD
40
http://www.washingtonpost.com/wp-apps/imrs.php?src=http://img.washingtonpost.com/blogs/style-blog/files/2013/11/Qatar_stadium_982w.jpg&w=1484
Tak ma wyglądać ten stadion. Coś mi on przypomina, ale nie chce być niekulturalny :D
1
Im szybciej tym lepiej, w sumie te wybory to formalność. Czekamy na Laporte.
0
Grałem w Akademii Lecha Poznań ;) I nikogo tu nie porównuje, bo nawet bym nie śmiał, po prostu jak zawsze oglądam mecze Fiorentiny to Cuadrado ma parcie do przodu. Jak już grał na PO to z konieczności. Wiem, że PO włącza się w akcje ofensywne, ale to nie to samo co granie jako skrzydłowy.
2
A skąd wiesz, że on by chciał grać na PO? To jest zawodnik ofensywny, i wiem po sobie, bo sam kiedyś grałem w piłkę na szpicy, raz trener wsadził mnie w meczu na LO. Czułem się jakbym tańczył balet.
3
,,Jak FCB zagra tak jak w lidze, to jakbyśmy nie wyszli bedzie wpier*ol"
Jeden z adminów ATMPoland.com nt. dzisiejszego meczu :D
0
Na zero z tylu to podstawa, minimum na 2 z przodu :) 3 to juz by była bajka. Vamos !
1
Owszem, Barca z sezonów 08/09 i 10/11 to najlepsza drużyna w historii futbolu, razem z Milanem Sacchi'ego i wielką trójka Holendrów : Van Basten, Gullit i Rijkaard :)
1
Może chciał powiedzieć ostatnich tygodni ?:D Barca z sezonu 08/09 to by rozniosła w pył każdy dzisiejszy klub...
0
Tym bardziej, że gra tam jeden z moich ulubionych pomocników, były gracz Barcy, Seydou Keita :)
9
Widok płaczącego Ruska w bramce bezcenny :)
0
ANGLIA Transferowe szaleństwo w Manchesterze United trwa. Według katalońskiego Sportu Czerwone Diabły zagięły parol na Daniego Alvesa. Louis Van Gaal ma uważać Brazylijczyka za idealnego obrońcę do swojego systemu 3-5-2. Sporą rolę w transferze może odegrać Victor Valdes, który spędził z Danim Alvesem sześć lat w Barcelonie i do dziś utrzymuje z defensorem bliską relację.
0
Pierwsza fatalna, ale druga jak najbardziej mi się podoba. Zakontraktować Reus'a o dać na półroczne wypożyczenie z powrotem do BVB. Kto wie, może wróci w styczniu do Barcelony a na ławce trenerskiej będzie Klopp?
0
A moze Zizou chciał sie umówić z Materazzim do kina po finale MS w 2006? Ten mu odmówił i Zidane sie zdenerwował? #DetektywRutkowski
0
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/03/10/article-1256900-005AAFB100000258-184_306x455.jpg
Pozdrawiam Judaszu, tfu.
22
Ja jestem ciekaw czy Laporta rzeczywiście usunie ten Qatar z koszulek.
1
Korbel, chłopie, mistrzostwo! Brawa dla Ciebie, kawał świetnej roboty!
Co do Leo, po prostu to jest facet z Play Station, dajcie mu spokój :D