31

MAŻĄ MAŻĄ MAŻĄ. Boże....

0

Ludzie, dajcie czas Suarezowi. Jestem pewien, że będzie tak jak z Alexisem. Sezon 12/13 był dla niego tragiczny, pierwszego gola strzelił dopiero w lutym w meczu z Getafe, mimo, że grał od początku sezonu, przepracował okres przygotowawczy... W nastepnym sezonie był MOIM ZDANIEM najlepszym zawodnikiem Barcelony, no ale zarząd niestety sprzedał go do Arsenalu, gdzie jest teraz prawdziwym liderem zespołu.

0

https://www.facebook.com/nohorizontalstripes

Lajkujcie ludzie, wiem (zresztą nie tylko ja), że ta akcja może nic nie dać, ale warto próbować!

PS. Ten FP nie należy do mnie.

0

Alves ostatnio zaczął naprawdę niezle grać. Zastanawiam się czy to zwyżka chwilowej(?) formy, czy może... to, że na skrzydle gra Messi, z którym genialnie się rozumie?

59

Najgorsze koszulki w historii.

0

Szczerze? Pique dałbym co najmniej 9. To był ten Piquenbauer z przed paru lat. Czyścili praktycznie wszystko. Facet gra naprawdę b.dobrze od paru meczy, i tylko trzymać kciuki by dawny Pique wrócił na dobre.

5

Ja się nie dziwie, że kibice Realu cieszą się z jego przyjścia, życzę mu powodzenia, ale to, że 16 latek TYGODNIOWO będzie zarabiał 100 tys. euro to jest po prostu chore. Ludzie harują, ratują innych, ryzykując własne życie i często takich pieniędzy nawet na oczy nie będą widzieć. Wg. zarobki w piłce są niewiarygodne.

0

100. Dla twojej wiadomości 80 tys. funtów to ok. 100 tys. euro.

0

Tygodniowo.

0

A tym czasem blaugrana.pl znów prowokuje tytułem :D

http://blaugrana.pl/17338-Barca-spuszcza-powietrze-z-Materacy

43

Z tak grającym Pique jak wczoraj to wątpię by chociaż jedną strzelili :)

5

1200 dni na tej stronie, na tym koncie ( miałem kiedyś inny, ale zapomniałem passów :D ),jak ten czas szybko leci... Chciałem wam podziękować za wspólnie spędzone razem chwile, te wspaniałe dla kibiców Barcy, ale też za te bardziej smutne :) Visca el Barca !

1

Gol Messiego przynajmniej nie z karnego :DD

40

1

Im szybciej tym lepiej, w sumie te wybory to formalność. Czekamy na Laporte.

0

Grałem w Akademii Lecha Poznań ;) I nikogo tu nie porównuje, bo nawet bym nie śmiał, po prostu jak zawsze oglądam mecze Fiorentiny to Cuadrado ma parcie do przodu. Jak już grał na PO to z konieczności. Wiem, że PO włącza się w akcje ofensywne, ale to nie to samo co granie jako skrzydłowy.

2

A skąd wiesz, że on by chciał grać na PO? To jest zawodnik ofensywny, i wiem po sobie, bo sam kiedyś grałem w piłkę na szpicy, raz trener wsadził mnie w meczu na LO. Czułem się jakbym tańczył balet.

3

,,Jak FCB zagra tak jak w lidze, to jakbyśmy nie wyszli bedzie wpier*ol"

Jeden z adminów ATMPoland.com nt. dzisiejszego meczu :D

0

Na zero z tylu to podstawa, minimum na 2 z przodu :) 3 to juz by była bajka. Vamos !

1

Owszem, Barca z sezonów 08/09 i 10/11 to najlepsza drużyna w historii futbolu, razem z Milanem Sacchi'ego i wielką trójka Holendrów : Van Basten, Gullit i Rijkaard :)

1

Może chciał powiedzieć ostatnich tygodni ?:D Barca z sezonu 08/09 to by rozniosła w pył każdy dzisiejszy klub...

0

Tym bardziej, że gra tam jeden z moich ulubionych pomocników, były gracz Barcy, Seydou Keita :)

9

Widok płaczącego Ruska w bramce bezcenny :)

0

ANGLIA Transferowe szaleństwo w Manchesterze United trwa. Według katalońskiego Sportu Czerwone Diabły zagięły parol na Daniego Alvesa. Louis Van Gaal ma uważać Brazylijczyka za idealnego obrońcę do swojego systemu 3-5-2. Sporą rolę w transferze może odegrać Victor Valdes, który spędził z Danim Alvesem sześć lat w Barcelonie i do dziś utrzymuje z defensorem bliską relację.

0

Pierwsza fatalna, ale druga jak najbardziej mi się podoba. Zakontraktować Reus'a o dać na półroczne wypożyczenie z powrotem do BVB. Kto wie, może wróci w styczniu do Barcelony a na ławce trenerskiej będzie Klopp?

0

A moze Zizou chciał sie umówić z Materazzim do kina po finale MS w 2006? Ten mu odmówił i Zidane sie zdenerwował? #DetektywRutkowski

22

Ja jestem ciekaw czy Laporta rzeczywiście usunie ten Qatar z koszulek.

1

Korbel, chłopie, mistrzostwo! Brawa dla Ciebie, kawał świetnej roboty!

Co do Leo, po prostu to jest facet z Play Station, dajcie mu spokój :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?