0

Co do Messiego , ustawić go tam gdzie zawsze grał , czyli na ,,9'' . Wtedy wróciła by maszyna do strzelania bramek pod nazwą Lionel Andres Messi .
Iniesta w podstawowym skladzie za Messim i wroci ta energia , ta pasja o ktorej wczoraj pojawił sie news .

0

Nareszcie Bartra ! Licze tez na to ze Leo bedzie grał na swojej pozycji , ewidętnie było widać ze pod nieobecność Iniesty wlasnie Leo grał na jego pozycji.

0

Nie czytanie ze zrozumieniem tylko odniosłem sie do komenatrzy niektorych tu ludzi . Pisza wlasnie o celebracji gola i po tym niby widać ze Leo ma w pompie piłkę . Co do newsa ja sie absolutnie zgadzam , ja po prostu odpowiedziałem na komenatrze.

0

Ludzie , bez przesady . Bo Leo nie celebruje gola jak szalony to znaczy ze ma w dupie to co robi ? Bo w finale na Wembley po golu latał jak szalony - owszem , ale to był gol w finale najważniejszego klubowego turnieju na świecie wiec nie ma co porównywać celebracji gola z Wembley z celebracją gola w lidze z outsiderami . Ja wierze w to ze Leo wróci , stary Leo i to już nie długo .

0

Taka prawda , Leo przygasa , w najgorszym momecie . Mam nadzieje ze jednak udowodni swoją klase w dwumeczu z City.

0

Bartra , Montoya .. dla mnie to nie zrozumiałe dlaczego oni nie grają regularnie.

0

Jezeli ktos dalej upiera sie ze z Messim nic sie nie dzieje do powinien skierowac sie do okulisty . Leo zaczyna coraz bardziej przygasać . Zaraz zacznie sie zapewne na mnie hejt , ale taka jest prawda . Zreszta cala Barca nie gra czegos niesamowitego . A w niedziele ciezki mecz z Sevilla i z taka gra nie mamy co myslec o 3pkt.

0

Bartra siedzi na trybunach ...

0

Widok Bartry na trybunach .. aż serce boli..

0

Co oni robią ? 2 razy na pustą , boże..

0

Real ma wiecej szczescia niż rozumu...

0

Można powiedzieć ze Real w finale , 2:0 + Costa nie zagra w rew.

0

Bardzo dobrze sie sprawuję , jak narazie :) Chyba zaczynam sie do niego coraz bardziej przekonywać :)

0

A to ci zaskoczenie , no po prostu niewiarygodne ...

0

Gdzie Bartra ? Jasna cholera , szukają obrony po rynku transferowym a taki talent non stop sie marnuje ... Messi znowu odpoczywa ? Chyba juz wystarczająco ostatnio odpoczywał , powinien smigac non stop az do maja . Chyba ze to kara za brak pressingu, heh.

0

Skoro gowno sie znasz to nie obrażaj administratorów . Nie od dzis mowi sie na niego CHORY . Zrsezta popatrz jutro jak zacznie sie mecz i bedzie widnial sklad na ekranie . Jestem pewien ze bedzie pisało ''Chory'' Castro.

0

City może sie cieszyć za wczorjaszy mecz zakończł sie tylko 1:0 . Słupek Cahill'a , spojenie Maticia , poprzeczka Eto'o .. Wiecej szczescia i Chelsea zmiażdzyłaby City na ich terytorium.

0

Ander Herrera - zawodnika Athleticu Bilbao.

0

Herrera jak z uznaniem patrzy na Generała :D

0

Kartki Alby nie anulują , ale za to słyszałem ze Real bedzie sie odwoływał od czerwonej kartki Ronaldo , i jestem pewien ze pauzować nie bedzie .

0

Mam nadzieje ze wynagrodzą nam za ten sobotni mecz .

0

Ale to Barca w maju bedzie cieszyć sie z majstra ! VeB!

0

Tak swoją droga to nie wiem jakim cudem Alonso skończył ten mecz bez czerwonej kartki.

0

Jeżeli anulują kartkę Ronaldo bo zapewne Real sie odwoła to brak słów .

0

Poprawiłeś mi humor :D

0

Silva to bardziej ofensywny gracz , jak już to przypomina Inieste niż Xaviego .

0

Z tego listu wynika ze Aragones to naprawdę było super facet :) Niech spoczywa w spokoju .

0

Super poprawienie humoru , na prawde ... Gol z rzutu karnego ktorego nie powinno być . Bardziej cieszyłbym sie jakby wykorzystal setke w 90 min.

0

Moze i Alves gra jak ... nie powiem co , ale taka prawda , zero wsparcia od kibiców . A takie cos na pewno chłopakom by sie przydało , zwłaszcza jak idzie nie po ich mysli.

0

Prawda jest taka ze ten mecz można było wygrać zespołowo , niestety teraz po powrocie Leo praktycznie wszystko jest grane na niego .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?