Co do Messiego , ustawić go tam gdzie zawsze grał , czyli na ,,9'' . Wtedy wróciła by maszyna do strzelania bramek pod nazwą Lionel Andres Messi .
Iniesta w podstawowym skladzie za Messim i wroci ta energia , ta pasja o ktorej wczoraj pojawił sie news .
Nareszcie Bartra ! Licze tez na to ze Leo bedzie grał na swojej pozycji , ewidętnie było widać ze pod nieobecność Iniesty wlasnie Leo grał na jego pozycji.
Nie czytanie ze zrozumieniem tylko odniosłem sie do komenatrzy niektorych tu ludzi . Pisza wlasnie o celebracji gola i po tym niby widać ze Leo ma w pompie piłkę . Co do newsa ja sie absolutnie zgadzam , ja po prostu odpowiedziałem na komenatrze.
Ludzie , bez przesady . Bo Leo nie celebruje gola jak szalony to znaczy ze ma w dupie to co robi ? Bo w finale na Wembley po golu latał jak szalony - owszem , ale to był gol w finale najważniejszego klubowego turnieju na świecie wiec nie ma co porównywać celebracji gola z Wembley z celebracją gola w lidze z outsiderami . Ja wierze w to ze Leo wróci , stary Leo i to już nie długo .
Jezeli ktos dalej upiera sie ze z Messim nic sie nie dzieje do powinien skierowac sie do okulisty . Leo zaczyna coraz bardziej przygasać . Zaraz zacznie sie zapewne na mnie hejt , ale taka jest prawda . Zreszta cala Barca nie gra czegos niesamowitego . A w niedziele ciezki mecz z Sevilla i z taka gra nie mamy co myslec o 3pkt.
Gdzie Bartra ? Jasna cholera , szukają obrony po rynku transferowym a taki talent non stop sie marnuje ... Messi znowu odpoczywa ? Chyba juz wystarczająco ostatnio odpoczywał , powinien smigac non stop az do maja . Chyba ze to kara za brak pressingu, heh.
Skoro gowno sie znasz to nie obrażaj administratorów . Nie od dzis mowi sie na niego CHORY . Zrsezta popatrz jutro jak zacznie sie mecz i bedzie widnial sklad na ekranie . Jestem pewien ze bedzie pisało ''Chory'' Castro.
City może sie cieszyć za wczorjaszy mecz zakończł sie tylko 1:0 . Słupek Cahill'a , spojenie Maticia , poprzeczka Eto'o .. Wiecej szczescia i Chelsea zmiażdzyłaby City na ich terytorium.
Moze i Alves gra jak ... nie powiem co , ale taka prawda , zero wsparcia od kibiców . A takie cos na pewno chłopakom by sie przydało , zwłaszcza jak idzie nie po ich mysli.
0
Co do Messiego , ustawić go tam gdzie zawsze grał , czyli na ,,9'' . Wtedy wróciła by maszyna do strzelania bramek pod nazwą Lionel Andres Messi .
Iniesta w podstawowym skladzie za Messim i wroci ta energia , ta pasja o ktorej wczoraj pojawił sie news .
0
Nareszcie Bartra ! Licze tez na to ze Leo bedzie grał na swojej pozycji , ewidętnie było widać ze pod nieobecność Iniesty wlasnie Leo grał na jego pozycji.
0
Nie czytanie ze zrozumieniem tylko odniosłem sie do komenatrzy niektorych tu ludzi . Pisza wlasnie o celebracji gola i po tym niby widać ze Leo ma w pompie piłkę . Co do newsa ja sie absolutnie zgadzam , ja po prostu odpowiedziałem na komenatrze.
0
Ludzie , bez przesady . Bo Leo nie celebruje gola jak szalony to znaczy ze ma w dupie to co robi ? Bo w finale na Wembley po golu latał jak szalony - owszem , ale to był gol w finale najważniejszego klubowego turnieju na świecie wiec nie ma co porównywać celebracji gola z Wembley z celebracją gola w lidze z outsiderami . Ja wierze w to ze Leo wróci , stary Leo i to już nie długo .
0
Taka prawda , Leo przygasa , w najgorszym momecie . Mam nadzieje ze jednak udowodni swoją klase w dwumeczu z City.
0
Bartra , Montoya .. dla mnie to nie zrozumiałe dlaczego oni nie grają regularnie.
0
Jezeli ktos dalej upiera sie ze z Messim nic sie nie dzieje do powinien skierowac sie do okulisty . Leo zaczyna coraz bardziej przygasać . Zaraz zacznie sie zapewne na mnie hejt , ale taka jest prawda . Zreszta cala Barca nie gra czegos niesamowitego . A w niedziele ciezki mecz z Sevilla i z taka gra nie mamy co myslec o 3pkt.
0
Bartra siedzi na trybunach ...
0
Widok Bartry na trybunach .. aż serce boli..
0
Co oni robią ? 2 razy na pustą , boże..
0
Real ma wiecej szczescia niż rozumu...
0
Można powiedzieć ze Real w finale , 2:0 + Costa nie zagra w rew.
0
Bardzo dobrze sie sprawuję , jak narazie :) Chyba zaczynam sie do niego coraz bardziej przekonywać :)
0
A to ci zaskoczenie , no po prostu niewiarygodne ...
0
Gdzie Bartra ? Jasna cholera , szukają obrony po rynku transferowym a taki talent non stop sie marnuje ... Messi znowu odpoczywa ? Chyba juz wystarczająco ostatnio odpoczywał , powinien smigac non stop az do maja . Chyba ze to kara za brak pressingu, heh.
0
Skoro gowno sie znasz to nie obrażaj administratorów . Nie od dzis mowi sie na niego CHORY . Zrsezta popatrz jutro jak zacznie sie mecz i bedzie widnial sklad na ekranie . Jestem pewien ze bedzie pisało ''Chory'' Castro.
0
City może sie cieszyć za wczorjaszy mecz zakończł sie tylko 1:0 . Słupek Cahill'a , spojenie Maticia , poprzeczka Eto'o .. Wiecej szczescia i Chelsea zmiażdzyłaby City na ich terytorium.
0
Ander Herrera - zawodnika Athleticu Bilbao.
0
Herrera jak z uznaniem patrzy na Generała :D
0
Kartki Alby nie anulują , ale za to słyszałem ze Real bedzie sie odwoływał od czerwonej kartki Ronaldo , i jestem pewien ze pauzować nie bedzie .
0
Mam nadzieje ze wynagrodzą nam za ten sobotni mecz .
0
Ale to Barca w maju bedzie cieszyć sie z majstra ! VeB!
0
Tak swoją droga to nie wiem jakim cudem Alonso skończył ten mecz bez czerwonej kartki.
0
Jeżeli anulują kartkę Ronaldo bo zapewne Real sie odwoła to brak słów .
0
Poprawiłeś mi humor :D
0
Silva to bardziej ofensywny gracz , jak już to przypomina Inieste niż Xaviego .
0
Z tego listu wynika ze Aragones to naprawdę było super facet :) Niech spoczywa w spokoju .
0
Super poprawienie humoru , na prawde ... Gol z rzutu karnego ktorego nie powinno być . Bardziej cieszyłbym sie jakby wykorzystal setke w 90 min.
0
Moze i Alves gra jak ... nie powiem co , ale taka prawda , zero wsparcia od kibiców . A takie cos na pewno chłopakom by sie przydało , zwłaszcza jak idzie nie po ich mysli.
0
Prawda jest taka ze ten mecz można było wygrać zespołowo , niestety teraz po powrocie Leo praktycznie wszystko jest grane na niego .